چاپ علامت و لوگو روی پد موس یا همان موشواره تبلیغاتی مخصوصاً در اداره ها و موسسات بسیار متداول می باشد اکثر شرکتها و اداره ها جهت تولید، نظم و یکپارچگی و همینطور زیباسازی دور و اطراف فعالیت خود  و برای به رخ کشیدن اقتدار تبلیغاتی و سازمانی خویش نسبت به چاپ پدموس تبلیغاتی مبادرت می نمایند و آن را در دسترس پرسنل خویش قرار میدهند.
به طبع کمپانی هایی از این روش استفاده می کنند که در دفتر کار خویش از رایانه استفاده می نمایند. بخش اعظمی از موسسه ها هم جهت تبلیغات و ارائه ی پدموس به مشتریان خود نسبت به سفارش چاپ پدموس تبلیغاتی مبادرت می نمایند. ما در مجموعه چاپگران این قابلیت و امکان را برای شما مهیا نموده ایم تا شما هم بتوانید لوگو و یا این که نماد خویش را از طریق ما بر روی پدموس چاپ کنید. کیفیت پدموس های چاپ شده ما  بسیار خوب بوده و امکان چاپ روی کلیه سطح های پدموس موجود است. همین طور این پدموس ها در دو جور مستطیلی و دایره ارائه میشوند که میتوانید با دقت به ذوق و سلیقه ی خویش هریک را که رغبت داشتید توصیه دهید.

نمونه پد موس تبلیغاتی

پدموس های تبلیغاتی در نمونه های مختلفی به بازار عرضه می شود. از جمله پرفروش ترین نمونه ها، نمونه مستطیلی و بالشتک دار در جنس فوم و طبی می باشد. علاوه بر آن مجموعه چاپگران می تواند طرح دلخواه شما را بصورت کاملا رنگی برروی پدموس اجرا نماید.

موس پد مقوایی لمینت شده و یا پدموس اختصاصی
 کلیه این موس پدها اپتیکال می باشند و دارای رویۀ چاپ دار با طرح مخصوص مشتری از جنس مقوا با روکش سلفون یا این که زیره لمینت شده از فرآورده های تخت می باشد. در نمونه پدموس های اختصاصی این مجموعه دو حالت وجود دارد : یک اینکه پدموس کاملا رنگی و با روکش سلفون و لمینت شده باشد و دوم اینکه برروی پدموس فومی سفید طرح مورد نظر شما بصورت رنگی چاپ میشود.

در حالت اول یعنی لمینت شده باید حداقل تعداد 1000 تا باشد و در حالت دوم که به شکل پدموس سفید رنگ بوده و چاپ رنگی روی آن انجام میشود حداقل 200 تا به بالا می باشد.چاپ عکس روی پدموس
در این حالت می توانید هم از نمونه اختصاصی استفاده نمایید و هم از از پد موس فوم با چاپ سابلیمشن. برای چاپ عکس روی پدموس کافیست فقط عکس و طرح مورد نظر را برای ما ارسال نمایید. در سریعترین زمان نمونه دلخواه شما اماده خواهد شد.
موس پد تبلیغاتی پارچه ای لمینت شده:
دارای رویۀ پارچه با چاپ سیلک میباشند و زیره آن بصورت فوم یا این که چرم مصنوعی هست و اشکال آن عبارتند از:
* موس پد تبلیغاتی مسطح
* موس پد تبلیغاتی بالشتک دار
* موس پد تبلیغاتی فوم
موس پد تبلیغاتی فوم به ضخامت 3 تا 5 میلی متر ساخته شده و دارای امکان چاپ سیلک می‌باشد.

موس پد تبلیغاتی فوم به دو صورت زیر مرسوم و قابل استفاده میباشند:
موس پد تبلیغاتی به شکل مربع و دور گرد که با قابلیت چاپ سیلک می باشد.موس پد تبلیغاتی بالشتک دار در دو رنگ سورمه ای و مشکی که با جنس طبی درجه 1 و درجه 2 دارد و قابلیت چاپ متن شما روی پدموس بصورت چاپ سیلک، نیز وجود دارد.

چاپ پد موس تبلیغاتی برای شرکت ها
برای چاپ پد موس های تبلیغاتی صرفا کافیست لوگو یا این که طرح مخصوص خویش را برای ما به صورت یک فایل کیفیت خوب JPEG با دی پی آی 300 ارسال فرمایید و سفارش پدموس تبلیغاتی خود را در کمترین وقت ممکن با چاپ فوق العاده و کیفیت عالی تحویل بگیرید.
از پر استفاده ترین پدموس ها، پدموس های مستعطیلی شکل و به طور کامل مسطح می باشند البته در صورت لزوم قابلیت و امکان سفارش پدموس های طبی هم امکان پذیر می باشد، اما چاپ بر روی پدموس های پزشکی برخلاف پدموس های معمولی بصورت لیبلی شکل انجام می شود یعنی به‌این شکل که در صدر طرح متبوع بر روی لیبل منحصر به ‌فرد چاپ شده و بوسیله پرس های منحصر به ‌فرد حرارتی بر روی تراز پدموس چسبانده می شود.
همین طور قابل ذکر است که پدموس های پزشکی به دلیل داشتن چاپ لیبلی آنچنان که می بایست امکان شستشو را دارا نمی باشند و پسندیده است که با آب سرد شسته و تمیز شوند.  از اشکال دیگر پدموس های تبلیغاتی می شود به پدموس های دایره ای شکل اشاره نمود. شما می توانید صرفا با ارسال طرح دلخواه و یا این که لوگوی اداره یا سازمان خویش، در کمترین فرصت ممکن پدموس چاپ شده با طرح خویش را چه به طور تکی چه بصورت تیراژ و تعداد بالا سفارش دهید.