مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

لیوان تبلیغاتی


کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:


لیوان تبلیغاتی با آنکه یکی از قدیمی ترین محصولات در گروه هدایای تبلیغاتی است ولیکن به دلیل کاربرد همیشگی و تنوع بسیار بالایی که در انواع هدایای تبلیغاتی وجو دارد. هنوز هم یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی و پرفروشترین هدیه تبلیغاتی بحساب می آید. لیوان تبلیغاتی، ماگ تبلیغاتی، فلاسک تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی قابل استفاده در محل کار،ماشین و منزل  می باشد به این دلیل به عنوان یک هدیه شخصی همیشه همراه مخاطب شما بوده و تبلیغات شما همیشه همراه می باشد. چاپ لیوان های تبلیغاتی چاپگران در مدل های زیر ارائه میشود:

لیوان تبلیغاتی سرامیکی

خیلی از افراد به دنبال خرید لیوان تبلیغاتی سرامیکی با کمترین قیمت می باشد. ما می توانیم نیاز شمارا فراهم کرده و مدل های مختلفی از لیوان تبلیغاتی سرامیکی و ماگ سرامیکی را با ارزانترین قیمت در اختیار شما عزیزان قراردهیم. کلیه لیوان سرامیکی و ماگ تبلیغاتی سرامیکی با قابلیت چاپ رنگی و چاپ دیجیتال می باشد. لیوان سرامیکی تبلیغاتی یا ماگ تبلیغاتی دارای قابلیت چاپ رنگی از جمله آرم، لوگو، عکس و.. دور تا دور لیوان می باشد. نوع چاپ برروی لیوان سرامیکی چاپ دیجیتال و چاپ قابل شستشو می باشد. لیوان سرامیکی مجموعه چاپگران در مدل های متنوعی ارائه می شود از جمله: لیوان تبلیغاتی سرامیکی تکی، فنجان تبلیغاتی سرامیگی، ست لیوان و زیر لیوانی سرامیکی، لیوان سرامیکی با قاشق، ماگ سرامیکی تبلیغاتی، لیوان سرامیکی فانتزی

لیوان تبلیغاتی حرارتی (جادوئی)
لیوان های تبلیغاتی حرارتی  نیز جز لیوان سرامیکی به شمار می رود و با این تفاوت که در حالت سرد ساده و بدون چاپ هستند و بمحض ریختن آب گرم یا هر نوشیدنی گرم با حرارت آن رنگ لیوان تغییر کرده و چاپ نمایان میشود. به همین علت به آنها لیوان حرارتی یا لیوان جادویی می گویند. چاپ لیوان حرارتی تبلیغاتی نیز چاپ دیجیتال می باشد.


لیوان تبلیغاتی پلاستیکی

لیوان تبلیغاتی پلاستیکی با نام های دیگر لیوان تبلیغاتی لاکی، لیوان تبلیغاتی نشکن، لیوان تبلیغاتی ABS  نیز در بازار شناخته شده هستند. که به دلیل تنوع بالا و قیمت مناسب جز ارزانترین لیوان تبلیغاتی به شمار می رود. چاپ لیوان تبلیغاتی پلاستیکی بصورت چاپ تامپو بوده و می توانید از چاپ تکرنگ، دورنگ و یا چهار رنگ با توجه به طرح خود، استفاده نمایید. معمولا برروی لیوان پلاستیکی تبلیغاتی متن یا شماره یا لوگو هایی با طرح ساده چاپ می شود. قیمت لیوان تبلیغاتی پلاستیکی باتوجه به حداقل سفارش متغیر می باشد. برخلاف اکثر تولید کنندگان که حداقل تعدادسفارش لیوان تبلیغاتی را از تعداد 500 عدد به بالا در نظر گرفته اند مجموعه تبلیغ گستران پایتخت حداقل تعداد سفارش چاپ لیوان تبلیغاتی لاکی را از 100 عدد قرار داده است. همانطور که از اسمش مشخص است این لیوان از جنس لاک نشکن هست. به دلیل تنوع و قیمت لیوان پلاستیکی یکی از پرطرفدارترین هدیه تبلیغاتی است. لیوان تبلیغاتی پلاستیکی مجموعه چاپگران در مدل های متنوعی ارائه می شود از جمله: لیوان تبلیغاتی پلاستیکی تکی، فنجان تبلیغاتی پلاستیکی، ست لیوان و زیر لیوانی لاکی، لیوان تبلیغاتی با قاشق، لیوان تبلیغاتی شیشه ای

چاپ لیوان تبلیغاتی کاغدی
جنس این لیوان از کاغذ مخصوص هست. متشکل از کاغذ پایه با گراماژ مختلف و در طرف دیگر پوشش پلی اتیلن می باشد. پلی اتیلن باعث میشود در محیط زیست سریعتر بازیافت شود و درتماس با مواد غذایی کمترین تاثیر شیمیایی را بگذارد. برروی این لیوان میتوان چاپ رنگی زد که زیبایی بیشتری داشته باشد.

لیوان تبلیغاتی فلزی
یکی دیگر از نمونه لیوان تبلیغاتی مجموعه چاپگران لیوان تبلیغاتی فلزی یا لیوان تبلیغاتی استیل می باشد. لیوان های استلی و فلزی معمولا دو جداره بوده و با قابلیت چاپ لیزر می باشند که در دومدل دوتکه و یک تکه به فروش می رسد. لیوان های تبلیغاتی فلزی با قابلیت چاپ لیزر و چاپ تامپو می باشد.

لیوان تبلیغاتی یخی

 لیوان تبلیغاتی یخی یا چاپ لیوان شیشه ای یکی از هدایای تبلیغاتی جدید مجموعه چاپگران می باشد که به دلیل مات بودن لیوان زیبایی خاصی به آن می دهد. این لیوان نیز با قابلیت چاپ رنگی و قابل شتشو می باشد.

چاپ لیوان تبلیغاتی ارزان و باکیفیت

مجموعه چاپگران یکی از واردکنندگان لیوان تبلیغاتی در اصفهان و در کشور بوده بهمین دلیل توانسته با ارائه لیوان تبلیغاتی ارزان قیمت از جمله لیوان تبلیغاتی پلاستیکی ارزان، لیوان تبلیغاتی سرامیکی ارزان، لیوان تبلیغاتی کاغذی ارزان و ماگ ارزان و باکیفیت گام های بزرگی در صنعت چاپ و واردات هدایای تبلیغاتی بردارد. کلیه لیوان تبلیغاتی این مجموعه با قابلیت چاپ بوده و امکان سفارش لیوان تبلیغاتی در تعداد پایین هم وجود دارد. در این بخش پرفروش ترین لیوان تبلیغاتی ارزان کلاسیک، لیوان تبلیغاتی سرامیکی، لیوان تبلیغاتی ارزان لاکی، لیوان تبلیغاتی ارزان حرارتی، فنجان سرامیکی، لیوان یخی و انواع ست لیوان تبلیغاتی را به شما معرفی خواهیم کرد. لیوان پلاستیکی و لیوان و زیر لیوان تبلیغاتی نیز به تفکیک هرمدل قرار داده شده است.

قیمت لیوان تبلیغاتی
لیوان تبلیغاتی شرکت تبلیغ گستران پایتخت با ارزانترین قیمت در بازار عرضه شده و کلیه خدمات چاپی نیز در همین مجموعه با کمترین قیمت در کشور انجام میگیرد. شما عزیزان می نوانید برای دیدن قیمت لیوان تبلیغاتی از منوی بالای سایت از گزینه دانلود لیست قیمت استفاده کرده و همچنین با عضویت در کانال تلگرامی ما از تخفیفات ویژه برخوردار شوید. قبل از سفارش با تماس با کارشناسان فروش ما از موجودی و قیمت نهایی با خبر شوید. برای خرید لیوان تبلیغاتی در تعداد بالا تخفیف در نظر گرفته می شود.

دسته‌بندی