مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

سررسید مدیریتی


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

ست مدیریتی چرم

520,000 تومان

ست هدیه مردانه

650,000 تومان

سررسید سلفونی وزیری

83,500 تومان

سالنامه اروپایی چرم

79,500 تومان

سررسید رقعی فانتزی

87,000 تومان

سررسید رقعی مدیریتی

85,500 تومان

سررسید رقعی روزشمار

85,500 تومان

سررسید وزیری چرم

99,800 تومان

سررسید مدیریتی 1401 کد 5024

122,000 114,000 تومان

سالنامه وزیری ترمو مگنتی 1401 کد 2019

103,000 99,000 تومان

 قطعاً برنامه ریزی روزانه جایگاه ویژه ای برای مدیران دارد، برنامه هایی مانند جلسات قرارها در این بین سررسید مدیریتی علاوه بر زیبایی منحصر به فردی که دارد می‌تواند در یادداشت کردن قرارها و ملاقات ها و برنامه ریزی روزانه مدیران بسیار کارآمد باشد.

قطع سررسید مدیران معمولا چه اندازه است؟

یکی از خصوصیات سررسید مدیران، قطع یا همان اندازه آن است. از موارد مهمی که دسته بندی سررسیدها را مشخص میکند، همین قطع آن ها میباشد. پس یکی از دلایلی که سررسید مدیران در دسته جدایی قرار دارد، اندازه آن میباشد. قطع این نوع از سررسید در اندازه 28*21 میباشد که اگر بخواهید فرض کنید، اندازه A4 است. این مدل به دلیل اندازه بزرگی که دارد، به سررسید مدیران معروف شده است. چرا که اندازه بزرگ آن باعث بالا رفتن قیمت آن نیز شده است. پس این مدل سررسید میتواند برای مدیران و مسئولان مناسب باشد و توجیه اقتصادی داشته باشید. البته این محصول، به دلیل قطع بزرگش، فضای بیشتری برای نوشتن و یادداشت کردن دارد و به همین دلیل افرادی که به دنبال سررسیدی هستند که فضای بیشتری داشته باشد، سررسید مدیران برای آنها نیز مناسب است. این مدل مانند کلاسور و دفاتر بزرگ نیاز نوشتاری دانشجویان را میتواند به خوبی برطرف کند. لازم به ذکر است که  این سررسید را با نام دیگرش یعنی سررسید رحلی نیز میشناسند.

سررسید مدیران برای چه افرادی مناسب تر است؟

همانطور که در قبل گفتیم، این سررسید به دلیل اندازه بزرگ آن، طبیعتا هزینه تولید بیشتری را ایجاد کرده و در نتیجه گران تر است. پس گران تر بودن این سررسید، یک دلیلی است که میتوان گفت سررسید مدیران برای تبلیغات معمولی مناسب نمیباشد. اگر مشتریان شما در رده بالایی از جایگاه اجتماعی هستند، به طور مثال مدیر، مسئول و از این دست افراد، میتوانید برای تبلیغ از سررسید و سالنامه مدیران استفاده کنید که البته این انتخاب باعث ایجاد ارزش ویژه در مقابل مخاطبان هدف شما خواهد شد.

سررسید مدیریتی با سایر سررسید ها چه تفاوتی دارد؟

1.اضافه کردن لت های گلاسه با تصاویر زیبا و مکان های تاریخی بین سررسید

معمولاً در صفحات ابتدایی سررسید مدیریتی به منظور استفاده از تصاویر، مناظر دیدنی و تاریخی از لت هایی با وزن ۲۰۰ تا ۲۵۰ گرم از جنس کاغذ گلاسه استفاده می کنند. این مورد می تواند بسته به نیاز سفارش دهنده سالنامه مدیران، اختصاصی شود و شامل طرح اختصاصی مانند آدرس، تلفن، تصاویر محصولات و خدمات و نشان تجاری باشد. 

2. متفاوت بودن جلد سررسید مدیریتی نسبت به سایر سررسیدها

سالنامه نفیس یا همان سررسید مدیران دارای جلدهای بسیار زیبا و دکمه های عموماً مگنتی و یا قفل دار است که جلوه و نمای بسیار جذاب و شیکی  به سررسید اضافه می کنند. اگر فضای کافی برای حمل سررسید مدیریتی ندارید،  پیشنهاد ما استفاده از سالنامه پالتویی است.

سررسید و سالنامه مدیریتی،  هدیه عالی برای مدیران می باشد.

بسته به نیاز و درخواست  سفارش دهنده و وجود امکان آن میتوان نشان تجاری و برند شما را در روی جلد سررسید مدیریتی هک نمود و از آن برای تبلیغات نیز استفاده کرد. زمانی که صحبت از سالنامه به میان می آید معمولا افراد دوست دارند یک نوع خاصی از آن را داشته باشند. 

3. سالنامه مدیران معمولاً دارای جعبه و بسته بندی است

قراردادن سررسید مدیریتی در جعبه شکیل و زیبا  آخرین کاری است که می‌تواند سالنامه مدیریتی شما را به زیبایی حداکثری خود برساند.

انواع سر رسید های مدیریتی :

بنابر نوع فعالیت شرکت و سازمان سر رسید های مختلفی چاپ می شوند.  این نوع سررسید قابلیت سفارشی سازی را دارند. انواع سر رسید هایی که با عنوان مدیریتی چاپ می شوند با نام های ارگانایزر،  ترمو،  قفل دار رمزی،  ماشین حسابی ، کلاسوری،  جلد قرآنی،  مگنتی،  چرمی،  لبه دار دالبری و... می باشند.

سررسید ارگانایزر

سررسید ارگانایزر یک سررسیدی که بسیار لاکچری محسوب می شود و شامل جزئیات بیشتری ست. این جزئیات می تواند ترکیبی از جای خودکار، جای مدارک، ماشین حساب و یا همه این موارد باشد. این محصولات دارای کیفیت بسیار مرغوبی هستند. آستر بدرقه در سررسیدهای مدیریتی از کاغذ فانتزی تهیه می شود که همراه با طلاکوب جلوه ی بصری فوق العاده ای ایجاد می کند.

سررسید مدیریتی ترمو

قابل ذکر است که اکثر سررسیدهای مدیریتی از جنس ترمو هستند.  زیرا بسیار شیک تر خواهد شد و هنگام حک لوگو روی جلد ظاهر زیبایی ایجاد می کند.  معمولا این نوع کالاهای تبلیغاتی باید یا با دکمه بسته شوند و یا حالت مگنتی باشند تا کاغذهای درونی در جای خود محکم قرار گیرند و شیک تر به نظر بیایند.

سررسید مدیریتی کلاسوری

غالبا سررسیدهای مدیریتی از نوع کلاسوری یا سیمی هستند که باعث می شود مرتب تر باشند. آستر بدرقه در سررسید کلاسوری به برگه ی ابتدایی گفته می شود. کلاسوری بودن سررسید قطعا بر لاکچری بودن آن می افزاید و نمای طلاکوب صفحات جلوه ای ویژه ایجاد می کند.

دسته‌بندی