تقویم حصیری


تقویم حصیری
تقویم حصیری در چندسال اخیر طرفداران زیادی را بخود جذب کرده است. خیلی افراد از چاپ تقویم دیواری مقوایی خسته شده و به دنبال کارهای جدیدتر و باکیفیت تر می باشند یکی از این نمونه تقویم دیواریهای جدید، تقویم حصیری می باشد.

تقویم حصیری 1401
یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی نوروزی که اکثر مشاغل در پایان سال اقدام به خرید آن دارند تقویم دیواری حصیری می باشد. البته به دلیل نوسانات قیمت در بازار امسال مدل های تقویم حصیری نسبت به سال گذشته کمتر شده است ولی همچنان چندین نمونه پرفروش را به شما معرفی خواهیم کرد. تقویم حصیری خود شامل دو جنس و دومدل می باشد که در این بخش به ذکر آن می پردازیم.

شایان ذکر است که نمونه های تقویم حصیری سال 1401 از 10 تا 15 دیماه برروی سایت قرارداده خواهد شد.

تقویم دیواری حصیری 1401
تقویم  دیواری حصیری 1401 از جنس حصیر دوخته شده  است که طرفداران زیادی دارد. این نوع تقویم، در دو مدل تقویم حصیری ایرانی و تقویم حصیری چینی به بازار عرضه میشود. که در اینجا شما را بااین دونوع تقویم حصیری آشنا خواهیم کرد:

تقویم حصیری ایرانی
این مدل تقویم در داخل کشور تولید شده و مجموعه چاپگران یکی از تولید کننده های تقویم دیواری حصیری ایرانی در کشور می باشد. مجموعه ما این مدل تقویم را  هرساله در طرح های مختلف از جمله طرح گل، طرح مذهبی، طرح های باستانی تولید میکند.

سایز تقویم دیواری حصیری ایرانی ۳0*۷۰ است. در بالای تقویم یک شیرازه قرار گرفته که میتوانید براحتی تقویم 1401 را به هرجایی آویزان کنید. تولیدات تقویم دیواری حصیری ایرانی تبلیغ گستران در 2 مدل تقویم حصیری ساده و تقویم حصیری طلاکوب میباشد.

نمونه تقویم دیواری حصیری ایرانی ساده
تقویم حصیری ارزان قیمت

نمونه تقویم دیواری حصیری ایرانی طلاکوب
تقویم حصیری ایرانی1401
تقویم دیواری حصیری چینی
این مدل تقویم حصیری همان طور که از نامش مشخص است تقویم وارداتی است و در کشور چین تولید میشود. مجموعه تبلیغ گستران پایتخت در کنار تولید تقویم دیواری حصیری خود وارد کننده تقویم حصیری چینی ارزان قیمت نیز می باشد. این مدل تقویم دیواری حصیری چینی نسبت به تقویم دیواری حصیری ایرانی از لحاظ دوخت حصیر از کیفیت بیشتری برخوردار است و هر تقویم بصورت لوله ای در یک جعیه مقوایی قرار میگیرد که اصطلاحا به آن تقویم حصیری چینی جعبه دار نیز می گویند. تقویم حصیری چینی همانند تقویم حصیری ایرانی در طرح های گل، مذهبی و باستانی وارد میشود. در بالای تقویم حصیری چینی 1401 نیز همانند تقویم حصیری ایرانی 1401 یک شیرازه قرار دارد برای آویزان کردن تقویم.

نمونه تقویم حصیری چینی سال 1401
خرید تقویم حصیری چینی

چاپ تقویم دیواری حصیری 1401
شما میتوانید مدل تقویم دیواری حصیری خود را انتخاب کرده و نام و تبلیغ را در قسمت فضای خالی آن چاپ کنید. نوع چاپ این مدل تقویم، چاپ سیلک می باشد که میتوانید نسبت به طرح چاپ مشکی،قهوه ای ،زرشکی و.. بزنید. برای چاپ تقویم  دیواری حصیری خود متن یا لوگو خود را برای ما از طریق تلگرام یا سایت و یا ایمبل ارسال کرده و در کمترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرید.

چاپ تقویم دیواری حصیری اختصاصی
شما عزیزان میتوانید تقویم دیواری حصیری خود را بصورت اختصاصی چاپ کنید. بدین شکل که تقویمی با ابعاد ۳0*۷۰ کاملا با طرح مد نظر شما چاپ شود. چاپ تقویم حصیری بصورت اختصاصی فقط برروی تقویم دیواری حصیری ایرانی که در داخل کشور تولید میشود امکان پذیر می باشد. برای سفارش چاپ تقویم دیواری حصیری اختصاصی باید حداقل سفارش ۵۰۰ عدد باشد.

قیمت تقویم دیواری حصیری  سال 1401
با توجه به افزایش قیمت دلار و ارز و نوسانات قیمت بازار، و با توجه به وارداتی بودن تقویم حصیری چینی، مجموعه چاپگران، تقویم حصیری چینی را  با قابلیت چاپ سیلک با قیمت بسیار مناسب نسبت به بقیه تولیدکنندگان در بازار عرضه می کند. قیمت تقویم دیواری حصیری ایرانی نسبت به تقویم دیواری حصیری چینی ارزان تر می باشد. شرکت تبلیغ گستران پایتخت برای خرید عمده و تیراژ بالا تخفیف در نظر گرفته است.

خرید تقویم حصیری 1401
مجموعه چاپگران فروش تقویم حصیری 1401 را از 15 دیماه آغاز کرده می کند و شما عزیزان می توانید از تاریخ ذکرشده تقویم حصیری 1401 مورد نظر با طرح دلخواه خود را سفارش دهید. بسته بندی تقویم های حصیری بصورت ۱۰۰ تایی می باشد و برای رضایت مشتریال حداقل تعداد سفارش برای خرید تقویم حصیری 1401 را ۱۰۰ عدد در نظر گرفته ایم.

سفارش تقویم حصیری 1401
برای آگاهی از  اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و پس از برآورد هزینه ها کد مورد نظر را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت نمایید. تحویل سفارشات ۵ روزه کاری می باشد.

شماره های تماس:

۴۵۲۴۹۹۶۸-۰۳۱……………………………..۴۵۲۷۳۵۵۴-۰۳۱

واتساپ و تلگرام : 09358134357

۶۸۲۴ ۷۸۹ ۰۹۱۳…………………………………………………۸۸۹۷ ۵۴۴ ۰۹۱۳
کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی