مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

سررسید و سالنامه


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


سررسید 1402

سررسید (Yearbook) و سالنامه دفترچه یادداشتی است چاپ شده که در مورد رویدادهای اتفاق افتاده در یک سال اطلاعات می دهد. هدیه دادن تقویم، سالنامه و سررسید 1402 باعث ایجاد تقویت حس وفاداری مشتریان، تقویت حس کار گروهی در همکاران و تقویت حس صمیمت در مقامات مسئول می شود. سالنامه و سررسید تنها هدیه ای است که این امکان را به شما می دهد تا مطالب، جداول و رزومه خود را بطور کامل در سررسید چاپ کنید و در اختیار مخاطبان قرار دهید.

چاپ سالنامه 1402 با طرح اختصاصی

سالنامه 1402

طبق روال هر سال، سررسید و سالنامه، تقویم رومیزی و تقویم دیواری بهترین گزینه برای هدایای تبلیغاتی نوروزی می باشد. چرا که سایر هدایا در طول سال نیز قابل اهدا هستند. سالنامه 1402 در طول سال همراه با مخاطب شما بوده و تبلیغ شما در ذهن مخاطب ماندگار خواهد ماند. مجتمع چاپ و تبلیغات تبلیغ گستران پایتخت با سالها تجربه در زمینه تولید و چاپ سررسید و سالنامه، تولید و چاپ تقویم رومیزی و چاپ تقویم دیواری، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان در سراسر کشور می باشد.کاربرد سررسید: سالنامه (سر رسید) دفتر یا کتابی است دست نویس یا چاپ شده شامل تقویم و اطلاعات نجومی که در مورد رویدادهای اتفاق افتاده در یک سال اطلاعاتی می‌دهد. سالنامه‌ ها (سر رسید ها) ممکن است موضوعات مختلفی از جمله اقتصادی، سیاسی یا اجتماعی و غیره را پوشش دهند و یا تنها به یک موضوع بپردازند. سالنامه 1402 (سررسید 1402) می‌تواند شامل فهرست مناسبت‌هایی باشد که بنا به تصمیماتی اتخاذ شده‌اند تا یاد و خاطرهٔ حوادث، اتفاقات، یا انسان‌های نام‌آور را زنده نگه ‌دارند. برای بدست آوردن اطلاعات آماری روزها و یادآوری کارهایی که باید در روز خاصی انجام گیرد، سالنامه (سر رسید) یکی از بهترین گزینه ها برای مدیران و کارفرمایان و هر کسی که نسبت به تعهدات خود پایبند است می باشد . با نوشتن کارها در سررسید که در روز خاصی از سال باید انجام گیرد دیگر کارهای خود را فراموش نمی کنید به عنوان مثال تاریخ سررسید چک ها ، سررسید قسط هایی که باید پرداخت کنید ، تاریخ سررسید روزهایی که امتحان دارید، یاد آوری سررسید تولد همسر یا بچه هایتان

ابعاد سررسید 

سررسید وزیری (۱۷×۲۴)، سررسید رقعی (۱۴٫۵×۲۱)، سررسید پالتوئی (۱۲×۱۶٫۵).سررسید رقعی (24x15.5) سررسید اروپایی (24x14). (اندازه ها بر حسب سانتی متر می باشد). قطع وزیری برای سررسید بسیار رایج و پراستفاده است. این قطع به صورت عمومی مورد علاقه مدیران، کارمندان و مشتریان است.

چاپ سررسید 1402 

چاپ سررسید 1402 یکی از هدایای تبلیغاتی  مورد علاقه مدیران وصاحبان صنایع و مشاغل کشور در سال جاری می باشد. اعطای یک سالنامه در خور مخاطبان یک شرکت یا موسسه از دغدغه های اصلی اکثر مدیران در اواخر هر سال به شما می رود. اگر از شما بپرسند به اولین چیزی که در یک سالنامه به عنوان یک اصل توجه می کنید پاسخ اکثریت شما کیفیت  و قیمت سررسید می باشد. ما توانسته ایم با تولید و چاپ سررسید 1402 ارزان قیمت و با کیفیت انتخاب را برای شما آسان کنیم.

صحافی سررسید 1402

حساس ترین بخش تولید سالنامه 1402 به لحاظ کیفی پس از طراحی جلد سالنامه و طراحی صفحات داخلی سررسید و در نهایت زینک و چاپ، بخش صحافی سالنامه 1402 می باشد. لذا در این بخش این مقاله به صورت تخصصی توسط کارشناسان مجموعه تولیدی تبلیغ گستران پایتخت در بخش کارگاه صحافی، برای شما همکاران و مشتریان گرامی در راستای ارتقای سطح معلومات در زمینه تولید سررسید 1402 گردآوری شده است. مراحل صحافی سررسید 1402 از ابتدا تا انتها را با شما در میان خواهیم گذاشت.

خرید اینترنتی سررسید ارزان قیمت

خرید اینترنتی سررسید ارزان، در سریعتر زمان ممکن و ارسال فوری به تمام نقاط کشور. ارزانترین سررسید 1402 را از ما بخواهید. شما عزیزان میتوانید سررسید سلفونی 1402، سالنامه 1402، تقویم رومیزی 1402، تقویم دیواری 1402 و هدایای تبلیغاتی 1402، را در سایت مشاهده کرده و کد مورد نظر را انتخاب و خرید اینترنتی انجام دهید. در این بخش به چند نمونه از تولیدات سررسید و سالنامه 1402  این مجموعه اشاره خواهیم کرد.همچنین میتوانید چاپ سررسید اختصاصی نیز داشته باشید.

صحافی سررسید دوختی(ته دوخت) 

صحافی سررسید 1402 به صورت ته دوخت یکی از بادوام ترین انواع صحافی کتاب های قطور و سررسید روزشمار و سررسید دوروزه به شمار میرود. در این نوع صحافی، صفحات داخلی یک سالنامه در ابتدا توسط دستگاه اتوماتیک ترتیب شده که معمولا در دسته های ۸ یا ۱۶ برگی تا شده و سپس در کنار هم دوخته می شوند. در مرحله بعدی پس از دوخت از چسب صحافی نیز برای چسباندن هر چه بهتر فرم ها استفاده می شود. این کار برای دوام سالنامه الزامی است. از مزایای این روش می توان به دوام بالا و حفظ شکل ظاهری سررسید تولید شده در طولانی مدت اشاره نمود.

 صحافی سررسید فنری(فنر دوبل فلزی):

در این نوع از صحافی فرم سررسید پس از اینکه ترتیب شد برخلاف حالت دوخت ابتدا برش خورده و کلیه صفحات وحتی آستر بدرقه اول و آخر سالنامه نیز ترتیب و چیده می شود در مرحله ی بعدی کلیه ی برگه های سالنامه توسط دستگاه پانچ برقی مجموعه چاپگران پانچ شده که معمولا به دوصورت دایره ویا  چهار گوش سوراخ می شود. این روش از نظر سهولت در باز و بسته کردن سررسید و هم شکل ظاهری نسبت به سالنامه دوختی علاقه مندان بیشتری را به خود جذب می کند. درنهایت باعث می شود که اکثر مشتریان این نوع سررسید را ترجیح دهند. مواردی که باعث میشود این نوع از صحافی کار تولید شده نهایی را بی کیفیت جلوه دهد:

هشدار:در سالنامه های که از تعداد صفحات بالا برخوردار است، بهتر این است  که از این صحافی استفاده نشود. بطور مثال شما اگر سفارش یک سررسید اختصاصی با مشخصات زیر داشته باشید بهتر است از صحافی دوخت استفاده نمایید: (فرم روز شماردورنگ|متعلقات:۱۶ تا ۳۲ صفحه گلاسه رنگی|صفحات اطلاعات مهندسی و یادداشت تلفن)

و این که در سالنامه روز شماری که از صحافی فنری استفاده شده سالنامه معمولا وزن سنگین تری پیدا کرده، حال اگر شما قصد اضافه کردن لت اختصاصی به این سالنامه داسته باشید به نسبت تعداد لت اختصاصی فنر شما نیز قطور می شود و در حالت بسته شکل نا مطلوبی پیدا می کند و باعث میشود که صفحات سالنامه بصورت منظم و مرتب برروی هم قرار نگیرند بطوری که با ورق زدن سالنامه و بستن آن ممکن است لبه صفحات گلاسه سالنامه از بین سررسید مشاهد شوند.

صحافی سررسید ته چسب(چسب گرم) 

این نوع از صحافی ارزان ترین و پرسرعت ترین نوع صحافی به شمار میرود. دوام این روش نسبت به دو روش قبل کمتر است، لذا صحافی کردن سالنامه های قطور با این روش ممکن است به جدا شدن کاغذ ها در طولانی مدت و حتی متلاشی شدن سررسید منجر شود. در صحافی ته چسب، کاغذهای تشکیل دهنده سررسید در کنار هم قرار داده شده و توسط چسب در کنار هم محکم می شوند. همچنین سررسید های تولید شده در روش ته چسب را در نگهداری وحمل آن باید احتیاط کرد چراکه از دوام طولانی مدت برخوردار نبوده، لذا این روش صحافی بیشتر برای سررسید های کوچک (قطع های پالتویی و جیبی) و همچنین دفتر تلفن هایی با قطر کم کاربرد دارد. از مزایای این روش صحافی می توان به سرعت بالا و هزینه کم اجرا اشاره نمود.

صحافی فنر کلاسوری

آخرین نوع صحافی که در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد صحافی فنر کلاسوری می باشد. این نوع از صحافی در سررسید مدیریتی که به شکل ارگانایزر تولید میشود کابرد دارد و دارنده این نوع سالنامه می تواند از مزایای کاربردی این سررسید به شکل مطلوب استفاده نماید.

یکی از مهمترین مزایای سررسید ارگانایزر به دلیل داشتن بالاترین سطح کیفیت صحافی، استفاده طولانی مدت شخص هدیه گیرنده این سالنامه است. بدلیل اینکه اگر جلد سالنامه سالم باقی بماند شخص می تواند سالها از این سررسید با تعویض برگه های داخلی استفاده نماید. همچنین از دیگر مزایای سفارش سررسید کلاسوری این است که حتی در تیراژ پایین نیز می توان در زمانی کوتاه و به تعداد دلخواه لت گلاسه تبلیغاتی به سالنامه اضافه نمود. در مقاله ی بعدی به اختصار پروسه تولید جلد چسبانی،دوخت فرمها و مونتاژ نهایی سالنامه را برای شما عزیزان گردآوری خواهیم کرد.

فروش سررسید و سالنامه ارزان قیمت

شرکت تبلیغ گستران پایتخت با تکیه به نیروی متخصص این حوزه در سال جاری نیز از اویل مهرماه  اقدام به طراحی و تولید تقویم رومیزی سال 1402، فروش سررسید 1402 و فروش سالنامه 1402 و تقویم دیواری سال جدید نموده است. با عنایت و لطف خداوند وحمایت شما مشتریان عزیز امید است که امسال نیز همچون سالهای گذشته در جهت پیشبرد اهداف تبلیغاتی شما مشتریان گرامی قدمهای استوارتری برداریم. از دیرباز تقویم و سالنامه یکی از موثرترین هدایای تبلیغاتی در نظر مخاطبان شرکتها بوده و هست و این اصل مهم ما را برآن داشته که امسال نیز متفاوت تر از سالهای گذشته با طرحهایی جدید و فروش سررسید و سالنامه ارزان قیمت و تقویم رومیزی و تقویم دیواری در خدمت شما عزیزان باشیم.

سررسید ارزان قیمت سال 1402

ویژه ی سازمانها و شرکتهایی که به لحاظ هزینه، بودجه ی نسبتا کم برای تبلیغات خود در نظر گرفته اند. از جمله: سررسید سلفونی 1402 ،سررسید چرمی ارزان قیمت، سررسید اروپایی ارزان قیمت، سررسید رقعی ارزان قیمت و...

سررسید مدیریتی سال 1402

سررسید مدیران ویژه شرکتهای دولتی و خصوصی و موسساتی که به لحاظ کیفی سررسید های خاص تری نیاز دارند. ازجمله سررسید اروپایی مدیریتی، سررسید چرم مدیریتی، سررسید پلاکدار و... برای دیدن تمام نمونه سررسیدهای مجموعه ما از قسمت بالای سایت کاتالوگ را دانلود نمایید.

سالنامه ارگانایزر سال 1402

ویژه موسسات و شرکتهایی که قصد هدیه دادن یک سالنامه نفیس را به مخاطبان خود دارند. این نوع از سالنامه معمولا با صحافی فنر کلاسوری ارائه می شود . همچنین شما می توانید از ست مدیریتی و هدایای ویژه مدیران برای ارائه به مخاطبان خود استفاده نمایید.مرکز فروش سررسید

سایت ما یکی از مراکز فروش سررسید در ایران است و تضمین کیفیت را خواهیم داد. هم چنین از نظر اقتصادی قیمت سررسید ها بسیار مناسب است. چون فروش ما به صورت کلی و فروش عمده است، سررسید با قیمت ارزان در سایت ما موجود است و شما می توانید با مراجعه به قسمت مربوطه از انواع سررسید ها دیدن فرمایید. همچنین تنوع در جلدها به شما این امکان را می دهد تا انتخاب های بیشتری در خرید سررسید داشته باشید. از نظر بسته بندی نیز ما بسیار تلاش کرده ایم تا سررسید ها از بسته بندی های شکیل و زیبا استفاده شوند که مورد پسند خریداران عزیز قرار بگیرد. امیدواریم تا بتوانیم در این مرکز فروش سررسید اجناس مورد پسند شما را در آینده فراهم کرده تا با تنوعی که ایجاد می شود باعث شویم تا قدرت انتخاب سررسید شما بالا رود.

خرید سررسید و سالنامه 1402

 مجتمع چاپ و تبلیغات تبلیغ گستران پایتخت مفتخر است که امسال نیز همانند سالهای گذشته با تولیداتی متنوع تر و با کیفیت تر در خدمات کلیه شما مشتریان عزیز و گرامی باشد. امید است که امسال نیز مطابق 10 سال گذشته خدماتی در خور شما عزیزان ارائه داده و رضایت خاطر شما را بطور کامل فراهم آوریم. سررسید و یا همان سالنامه از دیرباز یکی از موثرترین نوع هدایای تبلیغاتی بوده و برای اکثر مدیران موفق، انتخاب و خرید سررسید و سالنامه مفید و با کیفیت از دغدغه های اصلی آنها به شمار می رود. تبلیغ گستران پایتخت در این راه با تجربه کافی در زمینه تولید و دارا بودن چاپخانه اختصاصی و مجتمع صحافی شما مدیران عزیز را یاری می رساند.

 لیست قیمت سررسید 1402

 چاپ سررسید های سال 1402 این مجتمع شامل محصولات متنوعی است که بادر نظر گرفتن سلیقه های متفاوت و نیاز کیفی و قیمت برای شما سروران گرامی طراحی ، چاپ و تولید شده است.با حدف واسطه ها و خرید مستقیم از تولید کننده سررسید همانند مجموعه چاپگران میتوانید در هزینه ها صرفه جویی کنید. کاتالوگ و نمونه محصولات تقویم و سررسید سال 1402 و همچنین لیست قیمت سررسید و سالنامه 1402 از کادر زیر دانلود نمایید. برای سفارش سررسید اختصاصی و استعلام قیمت سالنامه اختصاصی از  دو طریق فرم استعلام آنلاین و یا تماس یا شماره های شرکت می توانید اقدام فرمایید.

تولید کننده سررسید
سررسید ها همان دفتر های یادداشتی هستند که در ان ها تقویم های روزانه و رویداد مهم درج شده است که در بعضی موارد به آن ها سالنامه هم گفته می شود. سررسیدها در انواع و جنس های مختلفی وجود دارند. مرکز تولید کننده سررسید می تواند برابر با نیازها و درخواست مشتریان و متقاضیان سررسیدها را طراحی و چاپ کند. در این مقاله سعی می کنیم تا در خصوص مراکز تولید سررسید اطلاعاتی را ارائه کنیم و خصوصیات بهترین تولید کننده سررسید را نیز ذکر کنیم.

مرکز تولید کننده سررسید 
مرکز تولید کننده سررسید معمولاً شرکت یا موسسه ای است که در زمینه چاپ کار می کند و علاوه بر تولید سررسید مواردی چون لوازم تحریر، لوازمات اداری، هدایای تبلیغاتی و در بعضی موارد کتاب نیز چاپ و عرضه می کنند. این شرکت ها به واسطه داشتن فضای مناسب و ماشین آلات تخصصی برای طراحی و چاپ سررسید می توانند به راحتی این کار را برای متقاضیان انجام دهند. اکثر تولید کننده های سررسید در این شغل تجربه زیادی داشته و از قدیمی های این صنف هستند و این هم فقط به خاطر تجربه کاری آن ها می باشد.
در این شرکت های تولید کننده سررسید معمولاً قسمت های مختلفی وجود دارد. یکی از این قسمت ها بخش طراحی ها می باشد. در این قسمت افراد متخصص طراحی حضور دارند و با توجه به درخواست و علاقه مشتری سفارش مورد نظر ان ها را به بهترین شکل ممکن طراحی و آن ها را برای تولید و یا چاپ به بخش تولید عرضه می کنند.

خصوصیات بهترین مرکز تولید کننده سررسید
بهترین مرکز تولید کننده سررسید ویژگی هایی دارد که برخی از آنها در ذیل شرح داده شده است:
* سفارش آسان:
امروزه به علت شلوغی خیابان ها و کمی وقت برای انجام به موقع کارها معمولاً متقاضیان به دنبال کوتاه ترین و راحت ترین راه برای سفارش و دریافت وسایل شان می باشند. اگر مرکز تولید کننده سررسید بتواند راهی آسان برای این کار پیدا کند می تواند رضایت مشتریانش را افزایش دهد. از جمله این کارها دریافت سفارش در محل و یا دریافت سفارش بصورت تلفنی می باشد.
* استفاده از جنس مرغوب:
مشتریان به جنس سررسید تولیدی در برابر قیمت پرداختی توجه می کنند. تولید کننده سررسید می بایست از مواد و وسایلی در این کار استفاده کند که دارای جنس خوب و با کیفیتی باشند.
* طراحی زیبا:
داشتن تیم طراحی حرفه ای نیز از دیگر موارد بهترین مرکز تولید کننده سررسید می باشد. این تیم طراحی می تواند با طراحی های زیبا و منحصر به فرد تبلیغات زیادی برای برند خود انجام دهد.
* تحویل به موقع:
مرکزتولید سررسید که همه کارهای آن بر اساس وقت قبلی باشد و سر تایم مورد نظر کارها را تولید و تحویل دهد، می تواند برای برند خود تبلیغات زیادی به دنبال داشته باشد. این خوش قولی و سر تایم کار انجام دادن از مهم ترین نکات مورد توجه مشتریان می باشد.

بهترین تولید کننده سررسید
داشتن سایت برای معرفی و فروش اینترنتی مرکز تولید کننده سررسید :
در عصر ارتباطات و اینترنت هر مرکز تولید کننده سررسید که دارای سایتی برای معرفی محصولات و تبلیغات برای ان ها باشد پیروز است. این سایت ها می توانند کمک های بسیار زیادی به این شرکت ها کنند. از جمله این کمک ها این است که می تواند این سایت را تبدیل به یک فروشگاه اینترنتی نیز نماید. با این کار متقاضیان می توانند به این سایت مراجعه و سررسیدهای مورد نیاز خود را سفارش و هزینه آن را نیز به راحتی پرداخت نمایند. در این روش مشتری اصلاً نیازی به حضور در محل شرکت  تولید کننده سررسید ندارد و می تواند با پیک های مخصوص سفارش خود را تحویل بگیرد.