مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

چاپ فولدر و پاکت سی دی

یکی از راه های ماندگاری در بازار تجارت سفارش چاپ فولدر و پاکت سی دی است. شرکت ها، مؤسسات و ارگان های دولتی و خصوصی بسیاری توانسته اند از این طریق به اهداف بالای خود در زمینه کسب و کارشان برسند و نام برترشان را در اذهان عمومی به ثبت برسانند.
کاربرد پاکت سیدی در بازار تجارت
مناسب ترین روش بازاریابی و تبلیغات در زمینه برندسازی در بازار تجارت و در میان دیگر رقبا، ارائه سی دی تبلیغات به مشتریان و مخاطبان است. به طور مثال می توانید رزومه ای از محصولات تولیدی و یا خدمات ارائه شده خود تهیه کرده و به مشتریان تان هدیه دهید و از این طریق رونقی بیشتر و بهتر به بازار کسب و کارتان ببخشید. از دیگر موارد تبلیغاتی و بازاریابی، سی دی های مربوط به پکیج های نرم افزاری در بازار است. با توجه به تولید گسترده انواع سی دی های نرم افزاری در بازار بهترین راه برای تبلیغات و بازاریابی این نوع نرم افزارها استفاده از پاکت سی دی و چاپ بر روی پاکت آنهاست. در واقع می توان رزومه خود، نمونه پروژه ها و فعالیت های انجام شده و یا نرم افزارهای تازه تولیدشده را در بسته بندی و پاکت بسیار جذاب و زیبایی روانه بازار رقابت و تجارت کرد.
سفارش چاپ پاکت سیدی
خوشبختانه مراکز چاپ امروزه بسیار فراوان شده اند و بهترین انواع بسته بندی و پاکت سی دی را در قالب ساده و درب دار تولید و روانه بازار می کنند. از دیگر انواع پاکت سی دی می توان به نوع جلدی و کاوری نیز اشاره نمود. نوع کاغذی که برای تولید و چاپ پاکت سی دی استفاده می شود مقوای کارتنی، مقوای فانتزی، کاغذ تحریر و یا کاغذ گلاسه می باشد. برای سفارش چاپ پاکت سی دی می توانید از مدل های گوناگون چاپ از جمله چاپ با روکش سلفون و یووی استفاده کرده و یا دیگر نمونه های چاپ از جمله چاپ نقره کوب و یا چاپ طلاکوب را سفارش دهید.
چاپ و تولید پاکت سیدی  نیز در برش های مختلفی صورت می گیرند به طور مثال انواع برش فولدری و برش خاص از جمله انواع برش در پاکت سی دی است که هر کدام از این نوع کارهای انجام شده برای تولید پاکت سی دی از قبل با نظر و سلیقه مشتری هماهنگ شده و سپس اجرا می شوند. البته این موضوع را باید مد نظر داشت که بودجه مالی و زمینه کاری نیز در انتخاب انواع مدل و چاپ پاکت سی دی بی تأثیر نخواهد بود.
نحوه تولید پاکت سی دی
پس از سفارش چاپ پاکت سی دی از طرف مشتری، طراحان ماهر و باسلیقه طرح های بسیاری را در رابطه با زمینه کاری مورد نظر طراحی کرده و به مشتری ارائه می دهند. سپس طرح انتخاب شده از سوی مشتری با استفاده از دستگاه های چاپ افست که یکی از بهترین نمونه های چاپ است بر روی کاغذ سفارش داده شده چاپ شده و برای افزایش طول عمر آن و همچنین ماندگاری هر چه بیشتر چاپ، سلفون و یا یووی روی پاکت می کشند. از آن پس طبق طرحی که از سوی مشتری خواسته شده، پاکت ها برش می خورند و تا می شوند تا در فرم و طرح دل نشینی به مشتری تحویل داده شوند. سلفونی که بر روی پاکت جای سی دی کشیده می شود می تواند مات یا براق باشد که این مورد نیز بر اساس نظر و سلیقه شخصی مشتری انتخاب می شود.