مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

پاکت تبلیغاتی دکمه دار


کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:


پوشه تبلیغاتی دکمه دار
یکی از کاربردی ترین نمونه هدایای تبلیغاتی پوشه تبلیغاتی و پاکت دکمه دار تبلیغاتی می باشد. به دلیل کاربردی بودن و ارزان بودن این هدیه تبلیغاتی طرفداران زیادی بخود جذب کرده است. علاوه بر پاکت تبلیغاتی کاغذی یا همان فولدر چاپی نمونه های دیگر پوشه تبلیغاتی از جمله پاکت تبلیغاتی دکمه دار طلقی و پارچه ای و پلاست به بازار عرضه شده است.
پاکت دکمه دار طلقی
معمولا پوشه ها و پاکت های دکمه دار از جنس طلق پی وی سی می باشد که قابل شستشو است و پاره نمیشود. این پاکت های دکمه دار در مدل ها و جنس های متفاوتی هستند مثلاپاکت دکمه دار با جای کارت ویزیت یا پاکت دکمه دار تبلیغاتی دکمه فلزی و دکمه لاکی که در رنگ بندی مختلف به فروش میرسد. پاکت تبلیغاتی دکمه دار با جنس پارچه سوزنی نیز وارد بازار شده است.

پوشه دکمه دار A4
معمولا پاکت هاس سایز آ4 برای اسناد و مدارک  در بنگاه ها و سمینار ها و مراکز آموزشی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. سایز این پاکت ها معمولا 24 در 33 می باشد. کلیه این پاکت های تبلیغاتی در رنگ بندی کامل به فروش می رسد. پوشه های دکمه دار A4  در سه مدل موجود می باشد. آ4 دکمه فلزی، پوشه طلقی آ4 دکمه لاکی و پوشه طلقی با جای کارت ویزیت.

پوشه دکمه دار A5
پوشه دکمه دار تبلیغاتی طلقی در سایزهای A5-A4-A3-B5 و ملخی در رنگ بندی های مختلف می باشد و معمولا دکمه آن فلزی یا پلاستیکی است. علاوه بر پوشه سایز A4  ،پوشه تبلیغاتی سایز A5  و پوشه طلقی سایز ملخی و سایز اداری نیز موجود می باشد که معمولا برای نگهداری اسناد و مدارکی همچون بیمه نامه، گذرنامه، دفترچه یادداشت، شناسنامه و ... مورد استفاده قرار میگیرد.سایز پاکت تبلیغاتی A5  تقریبا23*16 می باشد سبک وزن بوده و به راحتی قابل حمل می باشد.

پاکت دکمه دار پارچه ای
علاوه بر پوشه طلقی تبلیغاتی نمونه های جدید با جنس پارچه سوزنی  و مدل پاکت زیپ پلاست در رنگ بندی کامل در این مجموعه به فروش می رسد.حداقل تعداد سفارش 300 عدد می باشد.

چاپ پاکت پلاست تبلیغاتی
علاوه بر پاکت تبلیغاتی دکمه دار طلقی و پارچه سوزنی، شما میتوانید طرح دلخواه خودتان را بصورت تمام رنگی در سایز های A4 و A5 بصورت پاکت اختصاصی که به آن پاکت پلاست دکمه دار می گویند، چاپ نمایید. حداقل تعداد برای چاپ پاکت دکمه دار پلاست 1000 عدد می باشد. از مزایای این نمونه پاکت می توان به موارد زیر اشاره کرد
دوام و ماندگاری بالا - ضدآب بودن پاکت بدون پارگی و پوسیدگی - عدم محدودیت در رنگ چاپ - قابل استفاده برای تمامی اصناف و مشاغل

چاپ روی پوشه دکمه دار
نوع چاپ روی پوشه دکمه دار بسته به جنس پوشه متغیر است. مثلا چاپ روی پوشه دکمه دار تبلیغاتی طلقی ،چاپ سیلک و چاپ طلاکوب می باشد. برای چاپ سیلک نیاز به ساخت شابلون و برای چاپ طلاکوب نیاز به ساخت کلیشه می باشد. چاپ روی پاکت پارچه ای تبلیغاتی ،چاپ سیلک  می باشد. هزینه چاپ نیز به تعداد و مدل چاپ بستگی دارد. چاپ روی پوشه دکمه دار پلاست و کاغذی نیز چاپ رنگی می باشد. مدت زمات تحویل چاپ پوشه دکمه دار نیز 3 تا 5 روز کاری می باشد.

قیمت پوشه دکمه دار با چاپ
قیمت با توجه به تعداد و جنس مورد نظر متغیرر می باشد. با توجه به نوسانات بازار قیمت محصولات به روز داده می شود. پوشه های دکمه دار طلقی و پارچه ای در رنگ بندی کامل می باشد.

پاکت تبلیغاتی ارزان
اگر به دنبال پاکت تبلیغاتی ارزان و قیمت مناسب هستید با مجموعه ما تماس بگیرید. مدل های متنوعی از پاکت های تبلیغاتی در اندازه و رنگ های مختلف با بالاترین کیفیت چاپ در این مجموعه به فروش می رسد. برای دیدن قیمت پاکت تبلیغاتی دکمه دار از منوی بالای سایت لیست قیمت را دانلود نمایید.

دسته‌بندی