مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

هدایای تبلغاتی الکترونیکی


کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:


در دنیای دیجیتال امروز با توجه به استفاده بیش از حد از وسایل الکترونیکی انتخاب هدایای الکترونیکی ازجمله فلش مموری تبلیغاتی، پاوربانک تبلیغاتی، دستگاه بخور، اسپیکرتبلیغاتی، چراغ مطالعه و چراغ قوه،  شارژر فندکی، ست الکترونیکی، پایه موبایل جهت نمایش نام تجاری خود گزینه بسیارمناسبی هست. بدون شک استفاده از هدایای تبلیغاتی برای افزایش تعداد مشتریان، یکی از اصلی­ترین اهداف هر کسب و کار موفقی است. به همین دلیل، انتخاب استراتژی های بازاریابی مناسب، همواره به عنوان یکی از مهم‌ ترین دغدغه‌های کسب و کارهای امروز مطرح است.

این گونه هدایای الکترونیکی به دلیل اینکه درطول روز برای مخاطب کاربرد زیادی دارد و با توجه به این موضوع که نام برند شما روی این نوع محصولات چاپ و یا حک شده است بارها و بارها مورد دید عموم قرار خواهد گرفت. از لحاظ و دید روانشناسی دیدن بیش از حد یک شی باعث میشود که در ذهن مخاطب حک شود و هرگز فراموش نخواهد شد و این بهترین نوع تبلیغ برند شما میباشد.

مفید و کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی

محصول یا کالایی که کاربرد بالایی داشته باشد، همیشه همراه مخاطب یا مشتری شما هست و بدون شک مناسب‌ترین گزینه برای هدیه دادن می‌باشد. مطمئن ترین استراتژِی بازاریابی از هدایای تبلیغاتی الکترونیکی تنها روشی بوده که قادر به ادامه دادن با قدرت در عصر الکترونیکی خود شد که علت اصلی آن شیوه درست انعطاف پذیری بوده است.

انتخاب مفید با هدایای تبلیغاتی الکترونیکی

در واقع، استفاده از هدایای تبلیغاتی هر چند احتمالاً طیف کمتری از مخاطبان را پوشش میدهد، اما این امکان را برای شما فراهم میکند که با دقت بیشتری به گزینش مشتریان احتمالی خود بپردازید. به این ترتیب، هزینه‌ای را که برای تبلیغات در نظر گرفته‌اید، میتوانید تنها صرف جذب عده ای خاص کنید که بیش از بقیه افراد جامعه پتانسیل تبدیل شدن به مشتریان آینده شما را دارا هستند. این نکته در خصوص کالاهای تبلیغاتی الکترونیکی از اهمیت بیشتری برخوردار است. چرا که در دنیای امروز، کالاهای الکترونیکیی خیلی بیشتر از اقلام مصرفی سنتی مانند خودکار و دفترچه مورد استفاده قرار میگیرند.

چگونه بهترین هدیه تبلیغاتی را انتخاب کنیم؟

به طور کلی محصولات تبلیغاتی در دسته بندی های متنوعی قرار می گیرد که به دلیل داشتن گسترده زیاد محصولات، دست مشتری را برای انتخاب باز می گذارد. این هدایا را می توان با توجه با هدف مشتریان دسته بندی کرد و انواع گروه ها و مخاطبان را در نظر گرفت. پس شما برای خرید هدایای تبلیغاتی مفید و کاربردی، ابتدا باید هدف خود را از هدیه دادن مشخص کنید سپس متناسب با کسب و کار خود، مخاطبان هدف را مشخص نمایید و برای گروه های متفاوت انواع گوناگونی از هدایا را در نظر بگیرید. برخلاف تصور عموم، هدایای الکترونیکی هزینه‌ی زیادی برای شرکت شما نخواهد داشت. به این دلیل که این روش با توجه به بازدهی آن، بسیار مقرون‌به‌صرفه تر از سایر روش‌های تبلیغاتی می‌باشد. درنتیجه شما با صرف هزینه‌ی اندک، بازاریابی گسترده‌ای برای خود انجام داده‌اید که خیلی زود از تأثیر مثبت آن شگفت‌زده خواهید شد.

اسپیکر تبلیغاتی

چه عاشق موسیقی باشد چه اهل رادیو یا پادکست، اسپیکر تبلیغاتی برای هرکسی مناسب است. شما می‌توانید با خرید این محصول و چاپ برند خود بر روی آن، احساسی لذت‌بخشی را برای مخاطبتان به ارمغان بیاورید. در این صورت در ذهن مخاطبتان ماندگار خواهید ماند.  

نگه دارنده موبایل

این روزها خیلی از افراد دوست دارند با موبایل خود فیلم و ویدئو نگاه کنند، یا موقع تماس ویدئویی گوشی را در یک جای ایمن قرار دهند. نگه‌دارنده موبایل ده‌ها کاربرد دیگر دارد که آن را به یک هدیه تبلیغاتی عالی تبدیل می‌کند.

شارژرفندکی تبلیغاتی

هر شخصی که از اتومبیل استفاده می‌کند، مطمئناً به یک شارژر فندکی جهت شارژ موبایل، تبلت نیاز دارد. این وسیله‌ی کاربردی به‌خصوص در مسافرت‌ها بسیار ضروری است. اگر می‌خواهید که هدیه تبلیغاتی الکترونیکی شما خاص باشد و اثربخشی زیادی داشته باشد، می‌توانید به شارژر فندکی فکر کنید.

فلش تبلیغاتی، دستگاه بخور، گلدان موزیکال، تب سنج، دستگاه فشارسنج و... نیز میتواند پیشنهاد خوبی برای هدایای تبلیغاتی الکترونیکی باشد.

دسته‌بندی