هدایای تبلغاتی خلاقانه


هدایای تبلیغاتی خلاقانه ۹۷
شاید بتوان گفت که هدایای تبلیغاتی خلاقانه یکی از مهمترین عوامل جلب توجه مشتری است که می تواند اثر زیادی در بخاطر سپردن محصول یا خدمات داشته باشد. بنابراین انتخاب صحیح نوع هدیه تبلیغاتی، بکار گیری خلاقیت در طراحی آن و مرتبط بودن آن با محصول یا خدمات مورد نظر از اهمیت بالایی برخوردار است .

هدیه تبلیغاتی خلاقانه
با توجه به اینکه درصد بسیار بالایی از هدایای تبلیغاتی برای قدردانی از مشتریان یا همکاران بکار رفته و بسیاری از آنها از هدیه تبلیغاتی خود استفاده می کنند. ارائه هدیه تبلیغاتی خلاقانه که مخاطب رابه هیجان آورد باعث خوشنودی مخاطب و پیدا شدن نگرش مثبت نسبت به تبلیغ کننده در او می گردد.

هدایای خلاقانه
طبق بررسی‌های به عمل آمده اکثر هدایای تجاری، به مشتریان عمده اهدا می‌‌شوند. سپس نوبت هدایای خلاقانه به کارفرمایان می‌‌رسد و آنگاه به مشتریان موفق. علل هدیه دادن متفاوت است و طیفی از -تشکر از مشتریان قدیمی- تا -تشکر از یک کارمند- را که تعطیلات آخر هفته‌اش را به مرخصی نرفته و کارکرده در بر می‌‌گیرد. البته یک دلیل ثابت برای هدیهدادن وجود دارد: تقویت روابط شخصی بین هدیه‌دهنده و هدیه‌گیرنده.هدایای خلاقانه مفید
همگان بر یک نکته اتفاق‌نظر دارند: انگیزه‌ها در هدیه دادن‌ها متفاوت است به‌خصوص از این نظر که آیا هیچ پیش‌شرطی در هدیه دادن نهفته است یا خیر. این امر به‌خصوص باید در نظر گرفته شود که آیا هیچ نشانه‌ای از تبلیغ در آن هست یا نه. البته نباید گمان کرد که بحث الان در این چارچوب است که نباید هیچ نفعی از هدیه دادن حاصل شود. برای برخی از شرکت‌ها هدیه دادن بخشی از استراتژی بازاریابی است.

هدایای خلاقانه ارزان
هدایای خلاقانه ارزان یکی از راه‌های مقرون به‌صرفه برای ایجاد حس مشارکت و ایجاد روابط ارزشمند است. پژوهش‌ اگرچه هیچ مدرک مشخصی در این زمینه وجود ندارد که به شما اطمینان بدهد که هدایای تبلیغاتی خلاقانه قطعاً بازده‌ای برای شما خواهند داشت. اما به هر حال انجمن بین‌المللی محصولات تبلیغاتی پژوهش‌های مستمری را در زمینه روابط هدیه‌دهندگان و هدیه‌گیرندگان انجام می‌‌دهد. یافته‌های یکی از آن‌ها حاکی از این است که آنان که هدیه می‌‌دهند در مقایسه با شرکت‌هایی که هدیه نمی‌‌دهند دو برابر شانس تماس گرفتن از طرف هدیه‌گیرندگان را دارند.

هدایای تبلیغاتی خاص
شرکت هری اند دیوید که یک شرکت دست‌اندرکار صنایع غذایی است و جزو بازیگران کلیدی در حوزه هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارزان و هدایای تبلیغاتی خاص به شمار می‌آید، برای ۲۵ هزار مشتری خود که سالانه بیش از هزار دلار از این شرکت خرید کرده باشند، هدیه می‌‌فرستد. شرکت مزبور در یک پژوهش متوجه شد که ۵ هزار مشتری دریافت‌کننده هدایا، خرید بیشتری از شرکت داشته‌اند (در مقایسه با مشتریانی که هدیه دریافت نکرده‌اند‌).

چاپ هدایای تبلیغاتی
شما عزیزان نیز میتوانید با انتخاب یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه و ارائه ان به مشتریان خود و با چاپ هدایای تبلیغاتی تا سالها در ذهن مخاطب باقی بمانید.

برای سفارش هدایای تبلیغاتی می توانید با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و هدایای تبلیغاتی خلاقانه مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت نمایید. شما میتوانید تبلیغ مورد نظر خود را بر هدیه مذکور چاپ نمایید.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه : مانند گلدان موزیکال - کاغذ کاشتنی - و دیگر هدایای خاص و خلاقانه

 

   کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی