مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

چاپ کارتن

بسته‌بندی یکی از مهمترین فاکتورهایی است که در خرید مشتریان نقش دارد و چه بسا گاهیهزینه بسته‌بندی کالا بیش از هزینه تمام شده برای خود کالا است. بسته‌بندی از لحاظ انبارش و میزان جذابیت در قفسه فروشگاه برای مشتری و فروشنده قابل اهمیت است.

ساخت و تولید کارتن

کارتن در واقع از چندین لایه ورق ساخته می شود.در کارتن های ساده معمولا سه لایه بوده که لایه وسط ورق چین دار و دولایه زیر و رو ورق ساده می باشد و در صنعت بسته بندی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است. برای ساخت کارتن باید همه جوانب را در نظر گرفت از جمله شی و محصولی که در کارتن قرار داده میشود، اندازه کارتن، استحکام کارتن و چندلایه بودن کارتن، طریقه بسته بندی کارتن، قابل حمل بودن کارتن،و رنگ و نوع چاپ کارتن

 طراحی جعبه و کارتن

طراحی یک بسته‌بندی باید بتواند در ذهن خریدار تداعی کننده کارکرد آن محصول باشد. باید دانست محصولات ارزان قیمت که اغلب، ظاهر نامرغوب و کم ارزشی دارند، در فروشگاه‌های بزرگ در قفسه‌ای پایین‌تر چیده می‌شوند و روانشناسی رنگ‌ها واقف باشند در فروش محصولات هم موفق‌تر خواهند بود.

چاپ جعبه وساخت کارتن محصولات، انجام خدمات چاپ و مونتاژ ازابتدا تا انتها با قیمت فوق العاده رقابتی در مجموعه چاپگران
چاپ روی  کارتن و جعبه

این مجموعه  با تکیه بر نیروی کار حرفه‌ای و چاپخانه تخصصی آماده همکاری در زمینه های طراحی گرافیک علمی و حرفه‌ای و چاپ با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای بسته بندی محصولات مشتریان گرامی می باشد. برروی کارتن می توان با استفاده از دستگاه سیلک اسکرین متن و برند خود را برروی کارتن چاپ بزنید و یا در صورت دلخواه طراحی رنگی انجام داده و برروی کارتن چاپ مورد نظر بصورت رنگی لمینت و سلفون می شود. کلیه خدمات طراحی، تولید و چاپ در مجموعه چاپگران امکان پذیر می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید.