مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

ساعت تبلیغاتیکمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

ساعت دیواری مدل پرشین 2

81,000 79,000 تومان

ساعت دیواری مدل کریستال2

81,000 79,000 تومان

ساعت دیواری مدل سیکو گرد

81,000 79,000 تومان

ساعت دیواری مدل اسپادان

81,000 79,000 تومان

ساعت دیواری مدل کریستال 1

81,000 79,000 تومان

چاپ ساعت تبلیغاتی
ساعت تبلیغاتی جز هدایای تبلیغاتی پرطرفدار و به روز می باشد که اکثر بانک ها، اداره جات، شرکت ها و دیگر اصناف در سال های اخیر اقدام به  خرید ساعت و چاپ ساعت تبلیغاتی به عنوان تبلیغ خود، داشته اند. ساعت تبلیغاتی به دلیل کاربرد فراوارن می تواند یک هدیه تبلیغاتی مفید و تاثیر گذاری بالا بشمار رود. چاپ ساعت تبلیغاتی می تواند شامل: چاپ ساعت رومیزی تبلیغاتی، چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی، چاپ ساعت مچی تبلیغاتی باشد که هرکدام از این موارد خود شامل محصولات متنوعی می باشند.
ساعت دیواری تبلیغاتی
چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی یکی از زیباترین و ماندگارترین هدایای تبلیغاتی است که اثری طولانی و ماندگار از تبلیغ کار و حرفه یا خدمات شما در ذهن و خاطر مشتریتان خواهد گذاشت. ساعت های دیواری تبلیغاتی مجموعه تبلیغ گستران پایتخت (چاپگران) با دو موتور چین و تایوان در بازار عرضه می شود که از ضمانت کیفیت بالایی برخوردار است. عقربه های ساعت های تبلیغاتی به صورت پیش فرض به صورت تیکی تاکی است که بنا به سلیقه و انتخاب مشتری و مدل انتخابی ساعت می توان مدل عقربه های روان گرد یا عقربه های رنگی نیز سفارش دهید. چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی به صورت چاپ دیجیتال یا چاپ سیلک انجام می شود که بستگی به مدل ساعت دیواری و انتخاب مشتری دارد. اصولا چاپ ساعت های چوبی بصورت چاپ سیلک و بقیه  با چاپ رنگی یا افست چاپ می شوند. مجموعه تبلیغ گستران پایتخت جز تولید کنندگان چاپ ساعت تبلیغاتی در اصفهان و در کشور می باشد که توانسته ایم با ارائه بیش از 20 مدل ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان قیمت رضایت شما عزیزان را فراهم کنیم.

قیمت چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی
ارزانترین قیمت چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی در مرکز چاپ چاپگران به شما عرضه می شود. با توجه به اینکه اکثر تولید کننده های ساعت دیواری تبلیغاتی از حداقل تعداد ۲۰۰ عدد به بالا سفارش می پذیرند، مجموعه ما برای رفاه مشتریان دایمی خود در سال جاری مدل های زیبا و جدیدی را در بازار وارد کرده ایم که مشتریان ما بتوانند تعداد زیر ۵۰ عدد را نیز سفارش دهند. بنا به ساعت دیواری، قیمت ها متفاوت می باشد.مثلا ساعت تبلیغاتی دیواری چوبی گرانتر از ساعت تبلیغاتی دیواری لاکی می باشد. علاوه بر این موارد ما اقدام به تولید ساعت دیواری تبلیغاتی آلومینیوم کرده ایم که بازخورد بسیاری زیادی داشته است.

ساعت رومیزی تبلیغاتی
چاپ روی ساعت رومیزی تبلیغاتی به دلیل اشغال فضای کم و استفاده زیاد بر روی میز کاربران و مدیران در موسسات و بانک ها و ادارات و…  یکی از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی می باشد. مجموعه تبلیغ گستران پایتخت ساعت رومیزی تبلیغاتی را در مدل های مختلفی به بازار عرضه کرده از جمله چاپ ساعت رومیزی چوبی، چاپ ساعت رومیزی شیشه ای، چاپ ساعت رومیزی لاکی ،چاپ ساعت رومیزی دیجیتالی و… با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در کشور. تولید ومونتاژ نفیس ترین ساعتهای رومیزی، تولید و چاپ ساعت رومیزی دماسنج دار، تولید و چاپ ساعت های رومیزی اداری، کلاسیک، تولید و چاپ ساعت رومیزی زنگ دار و…،تولید و عرضه به کلیه همکاران، شرکتهای خصوصی، ارگانهای دولتی، صاحبان صنایع وکارخانجات، هتل ها، مدارس و آموزشگاهها و کلیه مشتریان عزیز در داخل وخارج از کشور. قیمت ها را  مقایسه کنید سپس بهترین گزینه را انتخاب کنید. مجموعه  ما با بیش از 10 سال سابقه مفید در زمینه واردات هدایای تبلیغاتی و صنعت چاپ ارزانترین قیمت ها را برای محصولات خود در نظر گرفته است تا همه مشتریان با خاطری آسوده از شرکت ما خرید کنند. چاپ ساعت رومیزی معمولا بصورت چاپ تامپو و یا در برخی موارد چاپ لیزر می باشد. علاوه بر این شما میتوانید برروی ساعت های رومیزی چوبی پلاک اختصاصی با تبلیغ کار خود نیز انجام دهید.

ساعت مچی تبلیغاتی
ساعت مچی تبلیغاتی یکی از خاص ترین محصولات تبلیغاتی عرضه شده در بازار است که اکثر مدیران خوش سلیقه و خوش ذوق از این نوع تبلیغ یا هدیه برای پرسنل یا کارمندان یا مشتریان خود استفاده می کنند. چاپ ساعت مچی تبلیغاتی در کمترین زمان ممکن در مجموعه ما انجام میگیرد.

قیمت ساعت مچی تبلیغاتی
قیمت های ساعت مچی تبلیغاتی بسیار مناسب و ارزان می باشد. حداقل تعداد برای چاپ ساعت مچی 100 عدد می باشد. که الته برخی مدل ها امکان چاپ و مونتاژ در تعداد کمتر هم نیز دارند.معمولا چاپ ساعت مچی تبلیغاتی بصورت چاپ سیلک بوده و میتوانید لوگو و یا نام خودررا برروی صفحه ساعت مچی چاپ بزنید.

فروش ساعتهای مچی
چاپ ساعت تبلیغاتی مچی جدید نفیس در طرح ها و مدلهای مختلف و زیبا شامل ساعت مچی تبلیغاتی مردانه، ساعت مچی تبلیغاتی زنانه، ساعت مچی تبلیغاتی فلزی، ساعت مچی تبلیغاتی چرم، ساعت مچی بدنه دورنگ، فروش ساعتهای مچی با جعبه در مدل های گوناگون.

خرید ساعت تبلیغاتی ارزان
چاپ ارزانترین و بهترین ساعت دیواری تبلیغاتی خود را از وارد کننده ساعت دیواری بدون واسطه خرید کنید و چاپ موردنظر خود را بر روی مدل ساعت انتخابی به کارشناسان چاپ ما بسپارید. ما توانسته ایم با ارائه انواع ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان، ساعت رومیزی تبلیغاتی ارزان، ساعت مچی تبلیغاتی ارزان رضایت شما عزیزان را فراهم آوریم. برای خرید ساعت تبلیغاتی، مدل مورد نظر خود را انتخاب و از منوی بالای سایت لیست قیمت محصولات را دانلود نمایید.