دفترچه یادداشت تبلیغاتی


دفتر یادداشت تبلیغاتی
دفترچه یادداشت جز یکی از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی ارزان به شمار می آید. این هدیه تبلیغاتی قابل استفاده برای هرگروه سنی در هرجا و مکانی می باشد به همین دلیل جز پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی بحساب می آید. به دلیل کاربرد زیاد دفترچه یادداشت تبلیغاتی، این محصول به عنوان یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی به شمار می رود. دفتریادداشت تبلیغاتی داراری تنوع و رنگ بندی و جنس های مختلفی می باشد که از دیر باز طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی

مجموعه تبلیغ گستران پایتخت با فراهم آوردن مدل ها و نمونه های مختلف دفتریادداشت تبلیغاتی با ارزانترین قیمت انتخاب را برای شما عزیزان راحت کرده است. امکان چاپ دفتریادداشت تبلیغاتی در تعداد کم نیز مقدور می باشد. علاوه بر دفتر یادداشت های تولید شده مجموعه چاپگران، شما عزیزان می توانید دفترچه یادداشت خود را با طرح دلخواه و اختصاصی چاپ نمایید. دفترچه یادداشت تبلیغاتی می تواند در جنس چرم، مقوایی، گلاسه باشد که همه نمونه ها با قابلیت چاپ برند شما می باشد. نمونه دفتر یادداشت ما شامل: دفترچه یادداشت تبلیغاتی چرمی، دفترچه یادداشت تبلیغاتی طلقی، دفترچه یادداشت باخودکار، دفترچه یادداشت دکمه دار، دفترچه یادداشت سیمی، دفترچه یادداشت فانتزی، دفترچه یادداشت باجعبه، جایادداشت رومیزی، دفترچه یادداشت مهندسی ، دفترچه یادداشت مدیریتی

دفترچه یادداشت تبلیغاتی

قیمت دفترچه یادداشت تبلیغاتی:
قیمت های دفترچه یادداشت تبلیغاتی با توجه به تعداد و نوع جنس دفترچه متغیر می باشد. جهت اطلاع از قیمت های دفترچه یادداشت میتوانید با شماره های تماس مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید و یا عضو کانال تلگرام چاپگران شده و از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

چاپ دفترچه یادداشت اختصاصی
چاپ دفترچه یادداشت اختصاصیمجموعه تبلیغ گستران پایتخت مجهز به کارگاه صحافی و چاپخانه افست و با سابقه ۱۰ ساله در زمینه تولید انبوه تقویم رومیزی تبلیغاتی، تقویم دیواری تبلیغاتی، سررسید و سالنامه تبلیغاتی، واردات هدایای تبلیغاتی، این امکان را برای مشتریان فراهم کرده که دفترچه یادداشت با طرح اختصاصی خودشان تولید کنند. برای جاپ دفترچه یادداشت اختصاصی شما میتوانید ابعاد دفترچه، جنس دفترچه یادداشت، تعداد صفحات دفترچه، نوع صحافی، نوع چاپ، نوع کاغذ یادداشت و… را با سلیقه خودتان مشخص کرده و طرح مورد نظر را برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن با کیفیت بالا و ارزانترین قیمت برای شما تولید کنیم.

چاپ کاغذ یادداشت تبلیغاتی
چاپ کاغذ یادداشت تبلیغاتیچاپ یادداشت تبلیغاتی یکی از محصولات چاپی و تبلیغاتی است که قابل استفاده در هر محل کار یا خانه، مدارس و... می باشد. وبا صرف هزینه بسیار کم میتوانید استفاده مفید داشته باشید.یادداشت تبلیغاتی در سایز های مختلفی می باشد از جمله A5-A6 و...  و حتی سایز های خیلی کوچک که می تواند در رنگ بندی و چاپ اختصاصی شما نیز باشد. یادداشت تبلیغاتی می تواند با صحافی سیمی و یا سر چسب باشد. یکی از مزیت های چاپ یادداشت تبلیغاتی این است که هر برگه ای که استفاده کرده اید می توانید از دیگر برگه ها جدا کنید.

جا یادداشت تبلیغاتی رومیزی
جایادداشت رومیزی تبلیغاتیعلاوه بر دفترچه یادداشت تبلیغاتی شما میتوانید از جایادداشت تبلیغاتی رومیزی برای قرار گرفتن برگه یادداشت خود استفاده کنید. جایادداشتی در مدل های مختلف به بازار عرضه می شود. جایادداشتی چرم و جایایدشت طلقی که در بعضی از مدلها علاوه بر جای برگه یادداشت، جاخودکار، جاکارتی و دیگر ملزومات اداری را دارد.

جا یادداشت رومیزی تبلیغاتی

کانال تلگرام: t g p g i f t@  

قیمت چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی
قیمت چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی نسبت به مدل و جنس و ابعاد متغیر می باشد. برای استعلام قیمت چاپ دفترچه تبلیغاتی اختصاصی با طرح دلخواه می توانید مشخصات مورد نظر از جمله ابعاد دفترچه، تعداد صفحات، چاپ برگه ها( تک رنگ - دورنگ - چهاررنگ )، نوع صحافی( فنر، چسب، فنر از بالا، فنر از راست یا چپ)، جلد دفترچه (جلد گلاسه رنگی، جلد طلقیف جلد گالینگور، چرم و....)، تعداد چاپ دفترچه (1000 تا به بالا) و در صورت نیاز برش خاص و طرحی دلخواه باشد را برای ما به شماره تلگرام 4357 813 0937 ارسال نمایید. کارشناسان فروش پس از بررسی جواب استعلام قیمت شمارا در اسرع وقت خواهند داد.

برای دیدن قیمت دفترچه یادداشت تبلیغاتی عمومی که نمونه های ان در کاتالوگ موجود هست می توانید عضو کانال شده و یا در منوی بالای سایت لیست قیمت را دانلود نمایید.
کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی