مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

خودکار رومیزی تبلیغاتی


کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:


خودکار  تبلیغاتی پایه دار
خودکار پایه دار یکی از پرطرفدارترین نوع خودکار و یکی از ارزان ترین و پرکاربردترین نوع هدایای تبلیغاتی می باشد. در بازار می باشد. به دلیل قرار گرفتن خودکار رومیزی بر روی میز کار و در معرض دید قرار گرفتن خودکار پایه دار تبلیغات شما  بسیار موثر بوده و بازدهی بالایی برای شغل شما دارد. انتهای پایه خودکار یه چسب محکم قرار گرفته که به محض جدا کردن لایه رویی چسب میتوانید در هر قسمتی از میزکارتان خودکار را قرار دهید. به همین دلیل ماندگاری بالایی جهت استفاده کاربر دارد و معمولا جوهر خودکار رومیزی تا انتها استفاده می شود، بنابراین کیفیت خودکار و جوهر آن خیلی حایز اهمیت می باشد. و بعد از تمام شدن خودکار شما میتوانید فقط با جایگزین کردن جوهر خودکار همچنان تبلیغات خود را به نمایش بگذارید.

خودکار پایه دار رومیزی
خودکار پایه دار رومیزی از جنس پلاستیک و لاکی و بعضا فلزی می باشد که بنا به سلیقه مشتری و هزینه ای که راجع به این کار در نظر گرفته است انتخاب می شود. خودکار تبلیغاتی پایه دار رومیزی اکثرا در ادارات و بانک ها ، آموزشگاه ها و شرکت های مختلف و حتی در منازل نیز مورد استفاده قرار میگیرد که مجموعه تبلیغ گستران پایتخت با سابقه 14 ساله در زمینه هدایای تبلیغاتی یکی از عمده فروشان بزرگ خودکار پایه دار در سطح کشور می باشد.

خودکار پایه دار مثلثی، خودکار پایه دار فلزی
خودکار رومیزی فلزی نسبت به خودکار رومیزی پلاستیکی قیمت بالاتری دارد ولی از کیفیت بالایی برخوردار است،

خودکار پایه دار مغناطیسی
یکی دیگر از انواع خودکارهای فلزی پایه دار که دارای زیبایی خاصی در ظاهر همچنین کیفیت خوب است خودکار پایه دار مغناطیسی می باشد. خودکار پایه دار مغناطیسی با سه رنگ قرمز تیره و نقره ای و مشکی ارایه می شود که قابلیت چاپ لیزر روی پایه خودکار وجود دارد. اگر دنبال هدایا شیک و خاص هستید ما به شما خودکار پایه دار مغناطیسی را پیشنهاد می دهیم. در زیر نمونه هایی از خودکار پایه دار مغناطیسی را مشاهده میفرمایید:

چاپ خودکار پایه دار
همانطور که در بالا اشاره شد خودکارهای رومیزی و پایه دار قابلیت چاپ تبلیغ و برند شما را دارند. اصولا روی خودکار پایه دار پلاستیکی و خودکار رومیزی لاکی چاپ تامپو تک رنگ زده می شود که تامپو یکی از چاپ های مرغوبی ست که روی اکثر خودکارهای لاکی و لیوان های لاکی انجام می شود. نوع دیگر چاپ که روی خودکارهای پایه دار فلزی انجام می شود چاپ لیزر می باشد، چاپ لیزر چاپ ماندگاری است که روی پایه یا هم چنین بدنه خودکار رومیزی انجام می شود، که به دلیل حک شدن تبلیغ روی خودکار ماندگار بالایی دارد، البته باید به این نکته اشاره کرد چاپ لیزر به خودی خود رنگ ندارد و فقط رنگ یزر کار را نشان میدهد در صورت صلاح دید و درخواست مشتری می توان رنگ دلخواه را بعد از انجام لیزر به آن اضافه کرد.

سفارش خودکار پایه دار
شما میتوانید جهت سفارش خودکار پایه دار یا سفارش خودکار رومیزی با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.حداقل سفارش خودکار پایه دارپلاستیکی از 300 عدد به بالا می باشد. حداقل سفارش خودکار پایه دار فلزی از 200 عدد به بالا می باشد. جهت درخواست سفارشات خودکار پایه دار مغناطیسی با شرکت تماس بگیرید.

دسته‌بندی