مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

تقویم دیواری


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


دراواخر سال همه افراد به دنبال تقویم سال جدید هستند. به همین دلیل خیلی مشاغل با توجه به نیاز ضرروری مردم به تقویم با دادن این هدیه ارزشمند و ارزان هم تبلیغ خودرا گسترده کرده اند و هم مخاطب را خوشحال می کند. مسلما تقویم دیواری هدیه ای است که هر گیرنده ای پس ازگرفتن تقویم ، آن را در محل کار یا خانه نصب خواهد کرد.

تقویم دیواری سال 1402
همیشه در هر مکانی از جمله ادارت، شرکت ها، مغازه ها، فروشگاه ها و محل کار و در هر خانه ای در گوشه ای از دیوار تقویم دیواری با تبلیغی خاص را مشاهده میکنید. چرا که هر فردی روزانه با تقویم و تاریخ و مناسبت ها سرو کار دارد. تبلیغات روی تقویم دیواری 1402 به دلیل دیواری بودن و در معرض دید بودن همیشه بازخورد بیشتری نسبت به دیگر تبلیغات دارد و  تا آخر سال نام و تبلیغ شما در ذهن مشتری و مخاطب به یادگار می ماند.

چاپ تقویم دیواری 1402
شرکت تبلیغ گستران پایتخت طبق سال های گذشته تولیدات را از اواسط آذرماه 1401 آماده کرده و در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. این مجموعه مجهز به دستگاه چاپ پنج رنگ همزمان بوده و  توانایی تولید روزانه بیش از ۱۰۰۰۰۰ برگ تقویم دیواری را دارد. تقویم دیواری مدل های مختلفی دارد که در این قسمت به ذکر آنها میپردازیم:
نمونه تقویم دیواری 1402 و قیمت چاپ تقویم دیواری 1402 از 10 تا 15 دیماه برروی سایت قرارداده خواهد شد

تقویم دیواری حصیری 1402
تقویم حصیری که خود شامل تقویم حصیری ایرانی و تقویم حصیری چینی جعبه دار می باشد و در قسمت نمونه
تقویم حصیری توضیحات کامل داده شده است.


تقویم دیواری مقوایی 1402
تقویم دیواری مقوایی در اندازه و گراماژهای متفاوتی هست. تولیدات تبلیغ گستران معمولا در اندازه ۳۰ در ۴۵- ۳۳ در ۷۰-۲۵ در ۳۵ با گراماژ 200 گرم  به بالا می باشد که طرح های مختلفی از جمله  تقویم دیواری های 1402 طرح های مذهبی مثل تقویم دیواری وان یکاد، تقویم دیواری چهارقل، تقویم دیواری طرح صلوات و تقویم دیواری طرح باستانی از جمله تقویم دیواری طرح تخت جمشید، تقویم دیواری 1402 طرح پاسارگاد، تقویم دیواری طرح کوروش و همچنین تقویم دیواری طرح طبیعت، تقویم دیواری 1402 طرح گل و…. می باشد. که شامل: تقویم دیواری تک برگ 1402، تقویم دیواری چهار برگ، تقویم دیواری دوازده برگ می باشد.
تقویم دیواری تک برگ 1402
تقویم دیواری تک برگ مقوایی جز ارزانترین نمونه های تقویم دیواری می باشد. تقویم دیواری تک برگ همانطور که ذکر شد در طرح های مذهبی و باستانی و... طراحی شده است. همچنین شما می توانید با صرف هزینه کم، طرح اختصاصی خود را برروی تقویم دیواری تک برگ چاپ نمایید.

تقویم دیواری ارزان

مجموعه تبلیغ گستران پایتخت طبق روال هرسال تقویم دیواری را در مدل های متنوعی طراحی تولید و چاپ کرده است. برروی تقویم های مقوایی از پیش تولید شده و تقویم حصیری متن شما در قسمت فضای خالی تقویم بصورت چاپ سیلک برروی تقویم چاپ زده می شود. که میتوانید چاپ تک رنگ، دورنگ و یا 4 رنگ بزنید.
چاپ تقویم دیواری اختصاصی
علاوه بر موارد بالا شما عزیزان می توانید تقویم دیواری اختصاصی با طرح دلخواه خود چاپ نمایید. تقویم دیواری اختصاصی بسته به سلیقه و انتخاب مشتری در سایزها و مدل های مختلف ارائه می شود. برای چاپ تقویم دیواری 1402 بصورت اختصاصی محدودیتی در ابعاد و گراماژ و طراحی وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه چاپ تقویم دیواری اختصاصی میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و طرح خود را برای ما ارسال نمایید. به دلیل نوسانات قیمت کاغذ و مقوا قبل از نهایی شدن سفارش، لیست قیمت تقویم دیواری 1402 را از ما دریافت نمایید.
خرید تقویم دیواری 1402
برای خرید تقویم دیواری 1402 می توانید کد انتخابی مورد نظر را به شماره واتساپ یا تلگرام 09358134357 ارسال نمایید. چنانچه طرح تقویم میخواهید بصورت اختصاصی چاپ شود می توانید با طراحان این مجموعه تماس بگیرید. برای خرید تقویم  دیواری 1402 حداقل تعداد باید 500 عدد باشد. برای استعلام قیمت چاپ تقویم دیواری 1402 می توانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید.
سفارش تقویم دیواری 1402
ارسال کلیه نمونه های تقویم دیواری سال 1402 به اقصی نقاط کشور، خرید اینترنتی تقویم دیواری 1402 و سفارش تقویم دیواری 1402 بصورت آنلاین، فروش تقویم دیواری 1402 در کمترین زمان.

دسته‌بندی