تقویم دیواری


تقویم دیواری
دراواخر سال همه افراد به دنبال تقویم سال جدید هستند. به همین دلیل خیلی مشاغل با توجه به نیاز ضرروری مردم به تقویم با دادن این هدیه ارزشمند و ارزان هم تبلیغ خودرا گسترده کرده اند و هم مخاطب را خوشحال می کند. مسلما تقویم دیواری هدیه ای است که هر گیرنده ای پس ازگرفتن تقویم ، آن را در محل کار یا خانه نصب خواهد کرد.

تقویم دیواری سال 1401
همیشه در هر مکانی از جمله ادارت، شرکت ها، مغازه ها، فروشگاه ها و محل کار و در هر خانه ای در گوشه ای از دیوار تقویم دیواری با تبلیغی خاص را مشاهده میکنید. چرا که هر فردی روزانه با تقویم و تاریخ و مناسبت ها سرو کار دارد. تبلیغات روی تقویم دیواری 1401 به دلیل دیواری بودن و در معرض دید بودن همیشه بازخورد بیشتری نسبت به دیگر تبلیغات دارد و  تا آخر سال نام و تبلیغ شما در ذهن مشتری و مخاطب به یادگار می ماند.

چاپ تقویم دیواری 1401
شرکت تبلیغ گستران پایتخت طبق سال های گذشته تولیدات را از اواسط آذرماه 1401 آماده کرده و در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. این مجموعه مجهز به دستگاه چاپ پنج رنگ همزمان بوده و  توانایی تولید روزانه بیش از ۱۰۰۰۰۰ برگ تقویم دیواری را دارد. تقویم دیواری مدل های مختلفی دارد که در این قسمت به ذکر آنها میپردازیم:

نمونه تقویم دیواری 1401 و قیمت چاپ تقویم دیواری 1401 از 10 تا 15 دیماه برروی سایت قرارداده خواهد شد

تقویم دیواری حصیری 1401
تقویم حصیری که خود شامل تقویم حصیری ایرانی و تقویم حصیری چینی جعبه دار می باشد و در قسمت نمونه تقویم حصیری توضیحات کامل داده شده است. برای دیدن دیگر تصاویر تقویم دیواری حصیری برروی عکس زیر کلیک کنید.

تقویم حصیری ارزان قیمت

تقویم دیواری چوبی
یکی از مدل های جدید و فانتزی مجموعه چاپگران تقویم دیواری چوبی می باشد که با قابلیت چاپ لیزر و طلاکوب و پلاک اختصاصی در نظر گرفته شده است.علاوه بر تقویم دیواری چوبی، سررسید چوبی و تقویم رومیزی چوبی نیز جز هدایای تبلیغاتی نورورزی ما می باشد.

تقویم دیواری چوبی

تقویم  دیواری فانتزی
در سال جاری ما اقدام به تولید دو نمونه تقویم دیواری سه بعدی و تقویم دیواری 5 بعدی کرده ایم. در تقویم دیواری سه بعدی تصاویر بصورت سه بعدی نشان داده میشود و با تکان دادن تقویم تصویر عوض میشود و تقویم بصورت فصلی و 4 برگ می باشد. در تقویم دیواری 5 بعدی تصاویر بصورت 5 بعدی و فانتزی نشان داده شده و تقویم تک برگ می باشد.

تقویم دیواری فانتزی
تقویم دیواری مقوایی 1401
تقویم دیواری مقوایی در اندازه و گراماژهای متفاوتی هست. تولیدات تبلیغ گستران معمولا در اندازه ۳۰ در ۴۵- ۳۳ در ۷۰-۲۵ در ۳۵ با گراماژ 200 گرم  به بالا می باشد که طرح های مختلفی از جمله  تقویم دیواری های 1401 طرح های مذهبی مثل تقویم دیواری وان یکاد، تقویم دیواری چهارقل، تقویم دیواری طرح صلوات و تقویم دیواری طرح باستانی از جمله تقویم دیواری طرح تخت جمشید، تقویم دیواری 1401 طرح پاسارگاد، تقویم دیواری طرح کوروش و همچنین تقویم دیواری طرح طبیعت، تقویم دیواری 1401 طرح گل و…. می باشد. که شامل: تقویم دیواری تک برگ 1401، تقویم دیواری چهار برگ، تقویم دیواری دوازده برگ می باشد.

تقویم دیواری تک برگ 1401
تقویم دیواری تک برگ مقوایی جز ارزانترین نمونه های تقویم دیواری می باشد. تقویم دیواری تک برگ همانطور که ذکر شد در طرح های مذهبی و باستانی و... طراحی شده است. همچنین شما می توانید با صرف هزینه کم، طرح اختصاصی خود را برروی تقویم دیواری تک برگ چاپ نمایید
تقویم دیواری ارزان

مجموعه تبلیغ گستران پایتخت طبق روال هرسال تقویم دیواری را در مدل های متنوعی طراحی تولید و چاپ کرده است. برروی تقویم های مقوایی از پیش تولید شده و تقویم حصیری متن شما در قسمت فضای خالی تقویم بصورت چاپ سیلک برروی تقویم چاپ زده می شود. که میتوانید چاپ تک رنگ، دورنگ و یا 4 رنگ بزنید.


نمونه تقویم دیواری 4 برگ یا تقویم دیواری 4 فصل سال 1401
تقویم دیواری 4 برگ

چاپ تقویم دیواری 4 فصل

نمونه تقویم دیواری 12 برگ یا تقویم دیواری ماهانه سال 1401

خرید تقویم دیواری 12 برگ

چاپ تقویم دیواری اختصاصی
علاوه بر موارد بالا شما عزیزان می توانید تقویم دیواری اختصاصی با طرح دلخواه خود چاپ نمایید. تقویم دیواری اختصاصی بسته به سلیقه و انتخاب مشتری در سایزها و مدل های مختلف ارائه می شود. برای چاپ تقویم دیواری 1401 بصورت اختصاصی محدودیتی در ابعاد و گراماژ و طراحی وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه چاپ تقویم دیواری اختصاصی میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و طرح خود را برای ما ارسال نمایید. به دلیل نوسانات قیمت کاغذ و مقوا قبل از نهایی شدن سفارش، لیست قیمت تقویم دیواری 1401 را از ما دریافت نمایید.

خرید تقویم دیواری 1401
برای خرید تقویم دیواری 1401 می توانید کد انتخابی مورد نظر را به شماره واتساپ یا تلگرام 09358134357 ارسال نمایید. چنانچه طرح تقویم میخواهید بصورت اختصاصی چاپ شود می توانید با طراحان این مجموعه تماس بگیرید. برای خرید تقویم  دیواری 1401 حداقل تعداد باید 500 عدد باشد. برای استعلام قیمت چاپ تقویم دیواری 1401 می توانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

سفارش تقویم دیواری 1401
ارسال کلیه نمونه های تقویم دیواری سال 1401 به اقصی نقاط کشور، خرید اینترنتی تقویم دیواری 1401 و سفارش تقویم دیواری 1401 بصورت آنلاین، فروش تقویم دیواری 1401 در کمترین زمان.

برای دیدن دیگر محصولات میتوانید کاتالوگ را از آیکن زیر دانلود نمایید.
کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی