مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

ابزارآلات تبلیغاتی


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

جاکلیدی تبلیغاتی کد 1577

33,500 32,500 تومان

جاکلیدی تبلیغاتی کد 1575

33,500 32,500 تومان

جاکلیدی تبلیغاتی کد 1574

33,500 32,500 تومان

ابزار تبلیغاتی بصورت تکی و ست ابزار در مصارف مختلف می باشد. گاهی یک ابزار کارگشا و حیاتی می باشد. بنابراین ابزار تبلیغاتی میتواند جز هدایای تبلیغاتی مفید و کاربردی به شمار رود. ابزارآلات تبلیغاتی هدیه پرکاربرد بشمار می رود . در هر خانه و محل کار و یا در اتوموبیل همیشه نیاز به استفاده از ابزار آلات می باشد. بنابراین ما با فراهم کردن ابزار تبلیغاتی بصورت تکی و ست جعبه ابزار آلات،  کار را برای شما آسان کرده ایم .
در این بخش نمونه ابزار تبلیغاتی را به شما معرفی خواهیم کرد:
متر تبلیغاتی
متر یکی از ابزار های پرکاربرد و مفید برای اندازه گیری می باشد. متر در مدل های و اندازه های مختلف هست از جمله متر یک متری، 5 متری، متر با تراز، متر سرکلیدی و...که با چاپ برند خود برروی بدنه می تواند تبلیغ خود را با ارائه این هدیه کاربردی به نمایش بگذارید. متر تبلیغاتی با قابلیت چاپ تامپو و چاپ لیزر می باشد. متر تبلیغاتی که با بدنه پلاستیکی باشد قابلیت چاپ تامپو دارد و متر تبلیغاتی که بدنه فلزی داشته باشد با حک لیزر می توان متن مورد نظر شما را چاپ کرد.

ست واکس تبلیغاتی
شاید کمتر افرادی به این موضوع توجه کنند که یک ست واکس هم می تواند یک هدیه تبلیغاتی بسیار پرکاربرد و مفید واقع شود. ست واکس با جعبه چرمی بوده و قابلیت چاپ لیزر راد دارد. ست واکس تبلیغاتی در مجموعه چاپگران در دو نمونه 8 تکه و 5 تکه موجود می باشد.

فانوس تبلیغاتی
یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی و ابزار تبلیغاتی، فانوس تبلیغاتی است. که به آن چراغ قوه فانوسی نیز گفته می شود. فانوس تبلیغاتی موجود در مجموعه چاپگران در ارتفاع 14 سانتی متر و پهنای 8 سانتی متر بوده و با قابلیت شارژ شدن، دارای خروجی یو اس بی، جهت شارژ موبایل، قابلیت شارژ خورشیدی و دارای دو حالت نوردهی از بغل و جلو می باشد. این نمونه فانوس تبلیغاتی با قابلیت چاپ لیزر می باشد.

جاروشارژری اتومبیل
جارو شارژری نیز یکی از اقلام مورد نیاز و کاربردی سبک و قابل حمل بوده و می توان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مفید در کنار دیگر ملزومات خودرو از آن استفاده کرد. این جارو قابل استفاده برای همه افراد در هر سنی می باشد و با قدرت بالا برای تمیز کردن خودروی شما گزینه مناسبی می تواند باشد. برای استفاده از این جارو نیازی به برق ندارد و  بعد از تمیز کردن براحتی می توانید مخزن جارو را خالی کنید.

ابزار چندکاره
ابزار چندکاره می تواند بصورت تکی یا ست باشد و هدایای تبلیغاتی پرکاربردی را شامل می شود از جمله انبردست، چاقو، متر سرکلیدی و ... که مورد نیاز برای هر فردی می باشد. این ابزارهای چندکاره همگی با قابلیت چاپ لیزر و یا تامپو می باشد.

جعبه ابزار تبلیغاتی
ست ابزار تبلیغاتی مثل جعبه ابزار تبلیغاتی می تواند در هر خانه، محل کار، و اتوموبیل شما مورد استفاده قرار گیرد و یکی از لوازم ضروری و پرکاربرد می باشد. جعبه ابزار های مختلفی در بازار وجوددارد و تعداد ابزار های موجود در هر جعبه متفاوت هست. می توان هم برروی ابزار و هم برروی جعبه چاپ دلخواه زد.

چراغ قوه تبلیغاتی
امروزه پیشرفت زیادی در زمینه هدایای تبلیغاتی و واردات آن بوده که در این بین می توان به چراغ قوه تبلیغاتی اشاره کرد. چراغ قوه از نمونه ابزار های تبلیغاتی پرکاربرد بوده چرا که نور و روشنایی در هنگام تاریکی یک نعمت بزرگ می باشد. بنابراین می توان با انتخاب یک چراغ قوه به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مخاطب خود را خوشحال کنید و رضایت او را فراهم سازید. این نمونه چراغ قوه در رنگ بندی بوده و قابلیت چاپ لیزر رادارد.

هدلامپ تبلیغاتی
هدلامپ درواقع یک نوع چراغ قوه است که برروی پیشانی بسته می شود و به آن چراغ قوه پیشانی نیز گفته می شود. هدلامپ تبلیغاتی به دلیل اینکه برروی سر و پیشانی بسته می شود و حرکت دست ها آزاد هست طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. این هدلامپ ها در مدل های متنوعی در بازار به فروش می رسد که هریک نوع لامپ و باتری مخصوص به خود را دارد. شما می توانید با توجه به نیاز خود، هدلامپ تبلیغاتی مورد نظر خود را از مجموعه چاپگران خریداری نمایید.

دسته‌بندی