سررسید ارگانایزر


سررسید ارگانایزر
دراین بخش به معرفی سررسید وزیری سال 1401 می پردازیم.

سررسید ارگانایزر 1401
ارگانایزر به نوعی از سررسید ها گفته می شود که محتوای داخلی آن  معمولا با دیگر سررسیدها برابر بوده و تفاوت و وجه تمایز آن با دیگر سالنامه ها در جلد و صحافی آن می باشد. در سررسید های ارگانایزر جلد سررسید معمولا از چرم ترمو (یا جیر) طراحی شده و به صورت چهار تیکه می باشد که بخش بیرونی آن شامل لت اضافه بوده و با اقلامی همچون مگنت، قفل، زبانه و گیره قرار می گیرد. و یا سررسید درون یک کیف چرمی قرار می گیرد. در درون جلد سررسید  نیز فضایی جهت اقلامی همچون کارت ویزیت و برگه یادداشت، جای خودکار و... برای نگهداری تعبیه شده است.

به سررسید ارگانایزر :سررسید مدیریتی ، سررسید مدیران،ارگانایزر مدیریتی ،سررسید نفیس،ارگانایزر مدیریتی نفیس ، نیز می گویند. سالنامه ارگانایزر 1401 معمولا در یک جعبه قرارداده شده و هدیه بسیار خوبی برای مدیران و هرکس که برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است می باشد.

صحافی سررسید ارگانایزر معمولا به صورت فنر کلاسوری بوده و اضافه کردن برگه اختصاصی به این نوع سالنامه  بسیار آسان تر از صحافی های مدل دوخت یا فنر می باشد. یک سررسید ارگانایزر تبلیغاتی می تواند در تمام طول سال مانند یک دستیار همراه فرد بوده و همواره نام و برند شما را در تمام مدت در ذهن مخاطب تبلیغ نماید، از این حیث جزء هدیه تبلیغاتی با دوام محسوب می شود.

نمونه سررسید ارگانایزر 1401 محصول نسبت به دیگر نمونه سررسید و سالنامه  از قیمت نسبتا بالاتری برخوردار می باشد که معمولا جلد آن از جنس چرم ترمو (ایرانی و اروپایی) می باشد و صفحات تقویم شمسی در تعداد صفحات محدودتر خلاصه می شود و الباقی صفحات معمولا به ثبت رویدادهای مهم – برنامه ریزی روزانه – برنامه ریزی مالی – ثبت تاریخ چک ها و ثبت شماره تلفن و ایمیل اختصاص داده می شود.

این نوع سررسید به سالنامه ارگانایزر (سازمانی) معروف است که نوع صحافی آن معمولا فنرکلاسوری می باشد ضمنا این نوع سالنامه به دلیل نوع صحافی  برای لت گذاری صفحات اختصاصی شما بسیار مناسب می باشد. درضمن نام سازمان، ارگان و شرکت شما نیز بر روی جلد آن داغ کوب یا لیزر  می شود.

سالنامه ارگانایزر
سالنامه ارگانایزر یا همان سررسید مدیریتی در مدل های مختلفی تولید می شود. معمولا سررسید های مدیریتی و سررسید ارگانایزر به همراه جعبه هستن و  در جلد سالنامه معمولا جای خودکار، کارت، و پاکت  قرار گرفته است.که قیمت سررسید مدیریتی با توجه به موارد ذکر شده و نوع کاغذ ( کاغذ کرم، کاغذ سفید ) و جلد چرم  متفاوت می باشد که در این بخش نمونه سالنامه ارگانایزر 1401 مجموعه چاپگران را به شما معرفی خواهیم کرد:

سررسید ارگانایزر 4 لت: این نوع سررسید به همراه یک کیف دکمه دار و ماشین حساب و جعبه می باشد. درون کیف سررسید جای خودکار و جای پاکت قرار گرفته است. صفحات سالنامه روزشمار و صحافی دوخت می باشد. جلد سررسید و کیف سررسید چرم ترمو وارداتی می باشد. برای خرید سررسید در تعداد بالا تخفیف در نظر گرفته می شود.

ارگانایزر

سررسید ارگانایزر کیفی: این نوع سررسید سه لت و کیفی بوده که در سه رنگ بندی می باشد. سررسید با صحافی فنری و کاغذ کرم خارجی و ربان پلاکدار می باشد. جلد سررسید چرم جیر نفیس بوده و درون کیف سررسید جای خودکار و جای پاکت  و جای کارت قرار گرفته است. صفحات سالنامه روزشمار می باشد و در انتهای سررسید اطلاعات ضروری و صفحات یادداشت قرار گرفته است. برای خرید سالنامه 1401 در تعداد بالا تخفیف در نظر گرفته می شود.

سالنامه ارگانایزر

سررسید ارگانایزر 3 لت: این نوع سررسید سه لت و کیفی بوده با جلد دوتکه و چرم جیر خارجی می باشد. این سررسید با صحافی فنرکلاسوری و کاغذ کرم خارجی می باشد. درون جلد سررسید جای خودکار و جای پاکت  و جای کارت قرار گرفته است. صفحات سالنامه روزشمار می باشد و در انتهای سررسید اطلاعات ضروری و صفحات یادداشت قرار گرفته است. برای خرید سالنامه در تعداد بالا تخفیف در نظر گرفته می شود.

سالنامه مدیریتی

سررسید ارگانایزر زبانه دار: این نوع سررسید با جلد دوتکه چرم ترمو وارداتی و با صحافی فنرکلاسوری و کاغذ سفید خارجی به همراه جعبه نفیس می باشد. درون جلد سررسید جای خودکار و جای پاکت  و جای کارت قرار گرفته است. صفحات سالنامه روزشمار می باشد و در انتهای سررسید اطلاعات ضروری و صفحات یادداشت قرار گرفته است. برای خرید سررسید 1401 در تعداد بالا تخفیف در نظر گرفته می شود.

سررسید ارگانایزر جعبه دار

سررسید ارگانایزر لبه هلالی: این نوع سررسید با جلد چرم ترمو وارداتی و با صحافی فنرکلاسوری و کاغذ سفید خارجی به همراه جعبه نفیس می باشد. درون جلد سررسید جای خودکار و جای پاکت  و جای کارت و ماشین حساب قرار گرفته است. صفحات سالنامه روزشمار می باشد و در انتهای سررسید اطلاعات ضروری و صفحات یادداشت قرار گرفته است. برای خرید سررسید 1401 در تعداد بالا تخفیف در نظر گرفته می شود.

سررسید نفیس

سررسید ارگانایزر زبانه دار: این نوع سررسید با جلد چرم ترمو و با صحافی دوخت و کاغذ سفید خارجی به همراه جعبه نفیس می باشد. درون جلد سررسید جای خودکار و جای پاکت  و جای کارت و ماشین حساب قرار گرفته است. صفحات سالنامه روزشمار می باشد و در انتهای سررسید اطلاعات ضروری و صفحات یادداشت  ودر پاورقی صفحات اشعار حافظ قرار گرفته است. برای خرید سررسید 1401 در تعداد بالا تخفیف در نظر گرفته می شود.

سررسید ارزان قیمتارزانترین تولیدات سالنامه سال 1401 را فقط از ما بخواهید

کیفیت وقیمت مناسب+ تجربه ۱۰ ساله ی ما=رضایت مندی شما مشتریان عزیز

برای دیدن کلیه نمونه سررسید 1401 مجموعه چاپگران از  منوی بالا از گزینه نمونه کارها و یا دانلود کاتالوگ محصولات استفاده نمایید.

با عضویت در کانال چاپگران از تخفیف ویژه برخوردار شوید

کانال تلگرام: t g p g i f t@  
کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی