ست مدیریتی تبلغاتی


هدایای تبلیغاتی مدیران
همیشه انتخاب هدایای تبلیغاتی مدیران برای برخی مشتریان کمی سخت بنظر می رسد. اغلب شرکت ها برای ارائه هدایای تبلیغاتی، مشتریان خود را درجه بندی کرده و براساس این درجه بندی هدیه تبلیغاتی را به آنها ارائه میدهد. مثلا به مشتریان خاص هدایای تبلیغاتی مدیریتی و مشتریان معمولی، هدایای تبلیغاتی ارزان خریداری میکند. مجموعه چاپگران برای شما عزیزان هدایای تبلیغاتی مدیریتی ویژه را در نظر گرفته است که در ادامه به ذکر آنها می پردازیم.

هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران:
هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران می‌توانند از یک خودکار فلزی نامیده شده تا گرانترین ساعت‌ های تبلیغاتی، ست های مدیریتی تبلیغاتی، هدایای تبلیغاتی الکترونیکی، هدایای تبلیغاتی چرمی، ست های رومیزی و همه و همه از بهترین نوع هدایای تبلیغاتی هستند که بیشتر و بهتر در نظر مخاطبان دیده می شوند. مثلاً از هدیه‌ای که روی میز کار و یا ساعتی که روی مچ دست بسته می‌شود می‌توان نام برد که از پر بازدیدترین هدایای تبلیغاتی می‌توانند باشند. محل تبلیغ بر روی هدیه باید در دید مناسب باشد و در این نوع تبلیغ معمولاً در مرکز هدیه صورت می‌گیرد. لزوماً بزرگ بودن یا گران بودن یک هدیه تبلیغاتی نمی‌تواند دلیل بر کارآ بودن آن هدیه داشته باشد. مثلاً حتی یک خودکار فلزی مارک کوچک می‌تواند در این زمینه از یک کیف چرمی تبلیغاتی بزرگ ارزشمندتر و مفیدتر باشد.

هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران

هدایای تبلیغاتی برای مدیران
هدایای تبلیغاتی مدیریتی می تواند شامل مواد مختلفی باشد. هدایای تبلیغاتی برای مدیران میتواند شامل هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان و هدایای تبلیغاتی ویژه آقایان باشد. در زمینه هدایای تبلیغاتی مدیریتی می‌توان به اجناس و خدمات بسیاری از جمله انواع ست های مدیریتی تبلیغاتی، کیف های چرمی، ساعت های مچی تبلیغاتی، فلش مموری تبلیغاتی و کتب و دیوان اشعار کادویی تبلیغاتی اشاره نمود. ست های کادویی مدیریتی میتواند شامل مواردی چون : ست مدیریتی خودکار و روان نویس مدیریتی با جعبه باشد. یا ست کادویی چرمی که می تواند شامل کیف پول و جاکارتی و جاکلیدی … که هرکدام جداگانه هم کاربرد زیادی دارند باشد.

هدایای تبلیغاتی برای مدیران

ست هدیه مدیرتی
به دلیلی پیشرفت زیاد در زمینه تولید و توزیع تبلیغات و هدایای تبلیغاتی، اکثر ارگان ها و سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی در طول سال و یا مخصوصا در اواخر سال اقدام به تهیه ست هدیه مدیریتی برای افراد خاص دارند. ما با فراهم آوردن ست هدیه مدیران در مدل ها و جنس های مختلف انتخاب را برای شما آسان کرده ایم. کلیه ست های مدیریتی با جعبه نفیس بوده و همه این محصولات با قابلیت چاپ می باشد. قیمت ست هدیه مدیران با توجه به نوع و جنس کار متفاوت می باشد. بااین حال کلیه ست های هدیه مدیریتی با ارزانترین قیمت به فروش می رسد و برای خرید در تعداد بالا نیز تخفیف ویژه داده می شود.

هدایای تبلیغاتی ویژه بانوان

مشتری گرامی برای دیدن قیمت هدایای تبلیغاتی از منوی بالای سایت گزینه دانلود لیست قیمت را بزنید وهمچنین برای دیدن دیگر نمونه های مدیریتی از لینک زیر استفاده نمایید.

نمونه ست مدیریتی

۰۳۱۴۵۲۴۹۹۶۸-۰۳۱۴۵۲۷۳۵۵۴-۰۹۱۳۷۸۹۶۸۲۴

کانال تلگرام: t g p g i f t@  

ویرایشکمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی