مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

تقویم منشی(زیردستی) 1403


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

تقویم رومیزی هفتگی

ناموجود

تقویم رومیزی زیردستی کد 3505

ناموجود

تقویم رومیزی زیردستی منشی

تقویم رومیزی زیردستی یکی از انواع مختلف تقویم ها می باشد. تقویم رومیزی زیردستی دارای کاربرد فراوانی است که از جمله آن می توان به امکان نوشتن مطالب مهم و مورد نیاز بر روی آن نام برد. این نوع تقویم های رومیزی در ابعاد بزرگ تر از A4 مثل A3 و در ابعاد گوناگون با توجه به نیاز بازار و سلیقه سفارش دهندگان آن تولید و روانه بازار می شود. جنس این نوع تقویم ها بیشتر از نوع جنس های معمولی یعنی جنس سلفون، گالینگور و چوبی و چرم مصنوعی استفاده می شود تا هزینه کمتری نسبت به بقیه تقویم های زیردستی منشی داشته باشد.

تقویم زیر دستی مدیریتی

 تقویم زیر دستی مدیریتی نسبت به بقیه تقویم زیر دستی ها از جنس مستحکم تر و از زیبایی بیشتری بهرمند است تا وقتی روی میز مدیر یک شرکت قرار می گیرد پرستیژ میز مدیریت را حفظ کند از این رو جنس این نوع تقویم زیر دستی منشی بیشتر از جنس چرم ترمو و چرم مرغوب و گالینگور خارجی، استفاده می کنند ویا دارای جای خودکار از جنس فلزی و یا حتی ساعت باشد.

طراحی تقویم زیردستی

طراحی این نوع تقویم ها معمولاً به صورت هفتگی می باشند یعنی در 52 برگ و در هر برگ آن یک هفته از ماه های سال طراحی و به چاپ می رسد. علاوه بر این مدل، نوع ماهیانه آن نیز وجود دارد که 12 برگ بوده و در هر برگ آن یک ماه از سال طراحی و چاپ می شود. قابل ذکر است که نوع دوم یعنی تقویم ماهانه کاربرد کمتری دارد. کاربرد این نوع تقویم ها بر روی میز مدیران و کارمندان که در آن یادداشت های روزانه و موارد مهم که نیاز به یاد آوری دارد را می نویسند، می باشد.

چاپ تقویم زیر دستی 

برای چاپ تقویم رومیزی زیردستی استانداردهای مختلفی وجود دارد که کاربرد سایز 25 در 35 آن از همه انواع دیگر آن بیشتر می باشد.  در چاپ و ارائه این نوع تقویم ها از کاور و یا جلد هایی با طراحی های مختلف و جذاب استفاده می شود. در انتخاب نوع کاور مشتری می تواند با توجه به بودجه در نظر گرفته شده برای این موضوع از کاور های مختلفی از جمله کاور های یوف و یا کاور های چرم مصنوعی و یا حتی کاورهایی با چرم ترمو و یا گالینگور و یا حتی از جنس چوب استفاده کند. از دیگر سایز های معمول در چاپ این نوع تقویم رومیزی زیردستی سایز 35 در 50 می باشد، در این نوع سایز از تقویم ها نیز معمولا از کاور ها و روکش های متنوع تری استفاده می شود که در آن ها امکان درج تبلیغات و یا نام شرکت هدیه دهنده آن نیز می باشد.

تقویم زیردستی یک هفته در صفحه

تقویم های زیردستی یک هفته در یک صفحه تقویم هایی هستند که به صورت دفترچه ای و همان طور که از نامش پیداست، روز شمار یک هفته همراه با مناسبت ها و رویداد ها، در یک برگه از آن جای گرفته است. بدین ترتیب تقویمی با تعداد برگ های تقریبی 50تایی روبرو هستیم. این گونه تقویم دارای مزایای متعددی برای مصرف کننده است، شما می توانید برنامه ی یک هفته و حتی روزهای آن را در تقویم یادداشت کرده و بعد از اتمام آن هفته، برگه را از تقویم جدا کنید. صاحبان شرکت هایی که دارای محصولات متعدد و جدیدی هستند می توانند عکس های محصولاتشان را بر روی صفحات این تقویم چاپ کنند تا علاوه بر تبلیغ محصول، مشتریانشان با محصولات آشنایی بیشتری پیدا کنند. به علاوه تقویم زیر دستی هفته ای هدیه ی مناسبی  به کارمندان است. اگر شرکت از برنامه ی جامع و ثابتی پیروی می کند می توانید این برنامه ها را در تقویم چاپ کنید و به کارکنان تازه استخدام هدیه دهید تا با سازمان بیشتر آشنا شوند. اگر شما نگاهی به دفاتر برنامه ریزی موسسات مختلف آموزشی که به طورخاص برای دانش آموزان کنکوری چاپ می کنند، نگاهی بیاندازید مشاهده خواهید کرد که آن ها هم از همین تقویم های یک هفته در یک صفحه استفاده می کنند که به غیر از تقویم، از لحاظ ظاهری دارای تفاوت های اندکی با تقویم زیردستی است. جنس کاغذ به کار رفته تقویم زیر دستی یک هفته در یک صفحه می تواند از نوع تحریر، گلاسه، کرافت، کتان باشد که نوع آن با توجه به کاربرد، مخاطبان و میزان بودجه ی در دسترس تعیین می شود.

چاپ تقویم زیردستی اختصاصی

تقویم زیردستی مناسب برای کارمندانی است که می خواهند فعالیت روزمره یا برنامه های روزهای آتی خود را یادداشت نمایند و در مقابل چشمان خود داشته باشند. این نوع سررسید روشی مفید برای برنامه ریزی و زمان بندی کارها می باشد.معمولا تقویم های زیردستی در بالا و یا در پایین تقویم، محلی برای درج یادداشت های روزانه موجود است. تقویم زیر دستی اختصاصی تقویمی است که به صورت سفارشی تهیه می شود. منظور از سفارشی بودن تقویم این است که کلیه ی مراحل ساخت تقویم از قبیل طراحی،  انتخاب کاغذ، نوع جلد، نوع صحافی، وسایل و ابزار اهدائی جانبی تقویم همگی توسط سفارش دهنده قابل تغییر است. و اینکه می توان در تمام صفحات تقویم، لوگو و برند خود را چاپ کنید و جلد رنگی با طرح اختصاصی خودتان اجرا نمایید.

دسته‌بندی