مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

کیف تبلیغاتی


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

13٪

کیف دوشی چرم

155,000 135,000 تومان

کیف اداری کد 2924

32,000 290,000 تومان

کیف اداری کد 2920

350,000 319,000 تومان
16٪

فولدر کش دار کد 3503

45,000 38,000 تومان
15٪

کلاسور کش دار کد 3501

66,998 57,000 تومان
15٪

کلاسور گیره دار کد 3502

71,000 61,000 تومان
10٪

فولدر مدیریتی چرم کد 4455

150,000 135,000 تومان
15٪

فولدر چرم کد 4456

83,000 71,000 تومان

مجتمع چاپ وتبلیغات تبلیغ گستران پایتخت افتخار دارد اعلام نماید که تاکنون محصولات از جمله کیف تبلیغاتی ارزان که خود شامل  کیف مدارک و کیف دسته چک  اعم از کیف های مدارک چرم، کیف دسته چک چرم، جلد دسته چک چرم، کیف تبلیغاتی اداری، کیف لپ تاپ، کیف تبلیغاتی سمیناری، آلبوم چک و…  می باشد را با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت در کشور به کلیه ارگانها، دانشگاه ها، شرکت های خصوصی و دولتی در تیراژ های بالا و پایین ارائه نماید. این مجتمع تاکنون افتخار همکاری و تامین هدایای تبلیغاتی بسیاری از همایش ها و سمینارهای کشور را داشته است.
برخی محصولات ارائه شده وارداتی بوده و بدون واسطه توسط این شرکت از کشور چین بصورت مستقیم وارد می گردد لذا جهت اطلاع از موجودی کالا حتما قبل از سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. برخی نمونه ها نیز در کارگاه  تولیدی چاپگران در اصفهان تولید شده و حتی سفارش کیف اختصاصی نسز چذیرفته می شود.  قیمت های ارائه شده ما نسبت به دیگر رقبای ما در زمینه هدایای تبلیغاتی بسیار مناسب برای شما مشتریان گرامی در نظر گرفته شده است. لذا کلیه قیمت ها بصورت مقطوع بوده و همچنین در صورت در خواست شما خدمات چاپی کالاهای زیر توسط بخش چاپخانه صنعتی تبلیغ گستران پایتخت انجام می پذیرد.

کیف تبلیغاتی اداری
در مجموعه هدایای تبلیغ گستران پایتخت تعدادی کیف تبلیغاتی اداری نیز تولید شده که با کیفیت چرم بالا و ارزانترین قیمت به بازار عرضه می شود. کلیه کیف های تبلیغاتی این مجموعه با قابلیت چاپ و ضمانت کیفیت می باشد و خرید کیف اداری در تعداد پایین نیز پذیرفته می شود. کیف اداری هدیه بسیار مفید و کاربردی و همچنین یک هدیه ماندگار برای مخاطبان شما می باشد. کیف اداری شامل کیف اداری زنانه، کیف مردانه اداری، کیف چرم مصنوعی، کیف چرم طبیعی، کیف اداری قفل دار و... که همگی با قابلیت چاپ نام و برند شما می باشد. علاوه بر کیف اداری کیف لپ تاپ نیز با جنس های مختلف در این مجموعه به فروش میرسد. شما عزیزان میتوانید با سفارش و خرید کیف لپ تاپ ارزان قیمت هدیه ارزشمندی را به مخاطبان خود ارائه دهید.

کلاسور سمیناری تبلیغاتی
کیف  اداری سمیناری و کلاسور سمیناری نیز جز هدایای تبلیغاتی پرفروش می باشد. کیف سمیناری و کلاسور سمیناری همانطور که از نامش مشخص هست در نمایشگاه ها و سمینارها برای شما عزیزان بسیار کاربرد دارد. حتی برای هزینه کمتر علاوه بر کیف اداری می توانید از زیرستی چرم تبلیغاتی نیز استفاده نمایید. کلاسور سمیناری تبلیغاتی جز هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی به شمار میرود که در شکل ها و جنس های متفاوتی به بازار عرضه می شود. برخی کلاسور سمیناری ها چرمی بوده و قابلیت چاپ لیزر و داغکوب دارد و برخی جنس طلقی بوده و قابلیت چاپ سیلک و طلاکوب دارند.

کیف مدارک تبلیغاتی
کیف مدارک با جلد مدارک تفاوت دارد که در بخش جاکارتی و جلد مدارک تبلیغاتی بصورت کامل جلد مدارک معرفی شده است. در این بخش به ذکر نمونه کیف مدارک تبلیغاتی می پردازیم. کیف مدارک میتواند شامل کیف پول تبلیغاتی، کیف پاسپورت، کیف دسته چک و.. نیز باشد. کیف پول تبلیغاتی در جنس های مختلفی وجود دارد. کیف پول زنانه، کیف پول مردانه، کیف پول با جعبه  کیف پول تبلیغاتی ارزان قیمت و... می باشد. کیف پول تبلیغاتی جز هدایای تبلیغاتی مفید بشمار می رود چرا که هر شخصی اعم از زن و مرد معمولا از کیف پول استفاده خواهند کرد. کیف پاسپورتی تبلیغاتی نیز برای نگهداری پاسپورت و دیگر مدارک لازم و ضروری استفاده خواهد شد و به دلیل کوچک بودن کیف و قابل حمل بودن طرفداران بسیاری دارد. کلیه کیف مدارک با قابلیت چاپ و تضمین کیفیت می باشد. سفارش در تعداد پایین هم پذیرفته می شود.

کیف دسته چک تبلیغاتی
در کنار کیف اداری و کلاوسور سمیناری با اقدام به تولید چند نمونه کیف دسته چک تبلیغاتی و جلد دسته چک تبلیغاتی با مدل ها و جنس های متنوع داشته ایم. کیف دسته چک می تواند شامل یک کیف اداری که جای دسته چک دارد باشد یا یه کیف دو،لتی که فقط برای دسته چک استفاده می شود و یا بصورت آلبوم دسته چک فایل دار به فروش رسد. درواقع کیف دسته چک می تواند چند منظوره نیز باشد. در این قسمت به شما کیف دسته چک، جلد دسته چک تبلیغاتی و آلبوم دسته چک تبلیغاتی را معرفی خواهیم کرد.

هدایای تبلیغاتی چرمی
کیف تبلیغاتی معمولا جز دسته هدایای تبلیغاتی چرمی به شمار می رود. معمولا هدایای تبلیغاتی چرمی با قابلیت چاپ لیزر یا چاپ داغکوب و یا پلاک اختصاصی می باشد. علاوه بر کیف های تبلیغاتی و کیف اداری و کیف دسته چک، جاکارتی تبلیغاتی و جلد مدارک تبلیغاتی، جاکلیدی چرمی، سررسید چرمی نیز جز دسته هدایای تبلیغاتی چرمی قرار خواهند گرفت.

قیمت کیف تبلیغاتی
قیمت های ارائه شده ما نسبت به دیگر رقبای ما در زمینه هدایای تبلیغاتی بسیار مناسب برای شما مشتریان گرامی در نظر گرفته شده است. شما عزیزیان میتوانید قیمت کیف تبلیغاتی مجموعه چاپگران را با دیگر شرکت ها مقایسه کرده سپس اقدام به خرید نمایید. کلیه کیف تبلیغاتی این مجموعه با ضمانت و کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. همچنین در صورت در خواست شما خدمات چاپی کالاهای منتخب شما توسط بخش چاپخانه صنعتی تبلیغ گستران پایتخت انجام می پذیرد.

دسته‌بندی