هدایای تبلیغاتی نوروزی
با نزدیک شدن عید نوروز معمولا صاحبان کسب و کار و مدیران سازمان‌ها به دنبال ایده‌های خلاقانه‌، هدایای خاص و  تبلیغاتی ویژه نوروز هستند زیرا این هدیه تنها یک بار در سال تقدیم می‌شود. بنابراین باید به گونه‌ای انتخاب شود که حس خوبی را منتقل کند. شروع سال نو بهترین فرصت برای تبلیغات گسترده شرکت ها و فروشگاهها به کمک هدایای خاص ویژه نوروز می باشد. در این زمان از سال بازار هدایای تبلیغاتی از جمله تقویم رومیزی، سررسید و سالنامه، تقویم دیواری،  هدایای تبلیغاتی ارزان، هدایای تبلیغاتی جدید، هدایای تبلیغاتی لوکس و... بسیار داغ است.شما با چاپ لوگو و برند خود میتوانید تا سالها با دادن این هدایای تبلیغاتی در ذهن مشتریان خود باقی بمانید.
در اینجا هدایای تبلیغاتی نوروز را به شما معرفی خواهیم کرد:

 فروش سررسید

 سررسید یکی از مهمترین و پرکار بردترین  و پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی نوروزی ارزان به شمار می آید و با ارائه این هدیه کاربردی به مخاطبان خود نام خود را در ذهن آنها به یادگار خواهید گذاشت. سررسید خود شامل چندین مدل می باشد: سررسید جیبی، سررسید وزیری، فروش سررسید رقعی، چاپ سررسید اروپایی، سررسد پالتویی، سررسید ربعی، چاپ سررسید خشتی، چاپ سررسید اختصاصی، سررسید مدیریتی، سررسید چرمی، سررسید سلفونی

فروش تقویم رومیزی

تقویم رومیزی یکی از هدایای تبلیغاتی مفیدی است که در منازل، داروخانه ها، شرکت ها، ارگان های دولتی و خصوصی و.. برروی میز کار مشاهده خواهید کرد. تبلیغ گستران پایتخت تولیدات تقویم رومیزی را به شما معرفی خواهد کرد. تقویم رومیزی جدیدی با پایه سلفونی و پایه چوبی و گالینگور و پایه چرمی و تقویم رومیزی مدرن و فانتزی با جعبه، و همچنین چاپ تقویم رومیزی اختصاصی با طرح و برش دلخواه با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در سطح کشور  پذیرفته می شود

فروش تقویم دیواری 

تقویم دیواری یکی دیگر  ارزانترین و پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی ویژه عید نوروز می باشد. تقویم دیواری خود شامل چندین مدل است که در اینجا به ذکر آنها می پردازیم:
تقویم دیواری حصیری:
تقویم دیواری حصیری ایرانی، تقویم دیواری حصیری چینی، چاپ تقویم حصیری اختصاصی، تقویم حصیری چینی با جعبه
تقویم دیواری مقوایی ارزان:
چاپ تقویم دیواری تک برگ، چاپ تقویم دیواری ۱۲ برگی، چاپ تقویم دیواری ۴ برگ، چاپ تقویم دیواری اختصاصی، تقویم دیواری مقوایی ارزان، تقویم دیواری چوبی و تقویم دیواری سه بعدی

هدایای تبلیغاتی
علاوه بر تقویم و سررسید که هرساله مورد استقبال شما عزیزان قرار میگیرد هدایای تبلیغاتی دیگری که نزدیک عید نوروز طرفدارران زیادی دارد را در اینجا نام می بریم:
هدایای تبلیغاتی ارزان
هدایای تبلیغاتی ارزان که هم در طول سال و هم اواخر سال به عنوان هدیه تبلیغاتی نوروزی مورد استفاده قرار میگیرد شامل : خودکار تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، جاکارتی، ساعت تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی، ساک دستی، آفتابگیر، پرچم و... می باشد

ست مدیریتی
معمولا اکثر ارگان ها اواخر سال در تکاپوی خرید ست مدیریتی و کادویی برای مدیران و پرسنل و مخاطبان خود هستند. ما با فراهم کردن ست های مدیریتی شیک و ارزان برای خانم ها و آقایان انتخاب را برای شما عزیزان راحت کرده ایم. برای دیدن کلیه نمونه ست های مدیریتی از گزینه نمونه کار ها در منوی بالای سایت استفاده نمایید.

هدایای تبلیغاتی خاص
هدایای خاص شامل فانوس تبلیغاتی، زیر انداز تبلیغاتی، چراغ مطالعه تبلیغاتی و... که با دانلود کاتالوگ هدایای تبلیغاتی از کادر زیر می توانید تمام نمونه محصولات را مشاهده نمایید.
کلیه این محصولات با قابلیت چاپ نام و برند شما می باشد برای اطلاعات بیشتر و انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی ویژه نوروز می توانید با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.