جاقلمی تبلیغاتی


جامدادی تبلیغاتی
جاقلمی تبلیغاتی یا جامدادی تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبیلغاتی رایج در بازار می باشد. موارد استفاده جاقلمی تبلیغاتی بیشتر برای ادارات و شرکتهای بیمه و بانک ها هم چنین لوازم التحریر فروشها می باشد. اگر شما مدیر مدرسه ای هستید و به دنبال هدیه ای مناسب برای دانش آموزان خود میگردید که در جشن آغاز سال یا پایان سال به آنها هدیه دهید ما جاقلمی تبلیغاتی یا همان جاقلمی رومیزی را به شما پیشنهاد میدهیم.
چاپ جاقلمی رومیزی
اصولا در بیشتر خریدهای جاقلمی از مجموعه ما مشتریان این کار را با چاپ سفارش می دهند، چاپ روی جاقلمی تبلیغاتی بستگی به جنس جاقلمی دارد که اگر جنس جا قلمی لاکی باشد از چاپ تامپو تک رنگ استفاده می شود و اگر جنس جاقلمی، جاقلمی فلزی یا جاقلمی چوبی باشد برای چاپ روی آن بهترین گزینه چاپ لیزر می باشد. قیمت چاپ جاقلمی بستگی به تعداد ان دارد که می توانید جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل بفرمایید.
جاقلمی چوبی تبلیغاتی
یکی از انواع جاقلمی های تبلیغاتی جاقلمی چوبی می باشد که امروز با کیفیت های مختلف چوب در بازار عرضه می شوند. جاقلمی چوبی که توسط مجموعه ما به بازار عرضه می شود یکی از با کیفیت ترین و مرغوبترین چوب ست های چوبی در بازار است که در زیر عکس محصول را مشاهده می کنید، این نکته هایز اهمیت می باشد که برای درج تبلیغات روی جا قلمی چوبی تبلیغاتی بعضا ازپلاک مولتی استایل نیز استفاده می شود که به زیبایی هرچه بیشتر کار کمک می کند. روی پلاک مولتی استایل تبلیغات شما به صورت لیزر حکاکی میشود سپس پلاک مولتی استایل روی جاقلمی چوبی تبلیغاتی شما نصب خواهد شد.

ست رومیزی چوبی

ست رومیزی تبلیغاتی چوبیجاقلمی چوبی

برای دیدن دیگر نمونه های ست رومیزی  به صفحه ساعت رومیزی و ست رومیزی مراجعه کنید.

جاقلمی پلاستیکی تبلیغاتی
یکی دیگر از انواع رایج جاقلمی های تبلیغاتی، جاقلمی پلاستیکی یا همان جاقلمی لاکی می باشد. به علت قیمت پایینتر این جاقلمی نسبت به نمونه های چوبی یکی از پرطرفدارین جاقلمی ها می باشد. چاپ جاقلمی پلاستیکی بصورت چاپ تامپو انجام میگیرید که یکی از انواع چاپ های با قیمت مناسب در صنعت چاپ میباشد. در زیر چند مدل از انواع جامدادی پلاستیکی را مشاهده می فرمایید:

جا قلمی تبلیغاتیجاقلمی پلاستیکی تبلیغاتی

جاقلمی با ساعت رومیزی
جا قلمی با ساعت رومیزی که یکی از شیکترین جا قلمی های موجود می باشد طرفداران خاص خود را داراست. کسانی که بدنبال هدایای خاص و هدایای شیک هستند این کار یکی از پیشنهادات ما به آنها می باشد که با یک تیر دونشان خواهند گرفت. جاقلمی با ساعت رومیزی هم در دوجنس مختلف موجود می باشد که از لحاظ قیمت کارهای چوبی قیمت بالاتری نسبت به نوع لاکی یا پلاستیک جاقلمی ها هستند، در عکس های زیر مدل های مختلف جاقلمی با ساعت رومیزی را مشاهدهمی فرمایید:

جاقلمی تبلیغاتی رومیزیساعت رومیزی قاب عکس دار

جاقلمی با پایه چسب
جا قلمی با پایه چسب به علت قیمت پایین که این کار دارد جز پروفروشترین سبک های جاقلمی  می باشد. بیشتر این نمونه ها جاقلمی جنس طلقی و لاکی می باشند که قابلیت چاپ تامپو و سیلک دارند. عکس های این محصول در زیر به اشتراک گذاشته می شود:

ست رومیزی ارزان قیمتست رومیزی طلقیپایه چسب تبلیغاتی

جایادداشتی تبلیغاتی
یکی دیگر از هدایای مجموعه ما جایادداشتی یا همان جاکاغذ یادداشت می باشد،که بعضا با کاغذهای یادداشت آن به فروش می رسد.این نمونه جایادداشتی یا ست رومیزی همراه با جا قلمی می باشد.  جایادداشتی ها قابلیت چاپ هم روی برگه ها(به تعداد زیاد) هم روی خود جا یادداشتی دارند. جهت سفارش یا اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل بفرمایید.

جاکاغذ یادداشت رومیزی

جا یادداشت تبلیغاتی
کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی