مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

کارت ویزیت


کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:


اهمیت چاپ کارت ویزیت
کارت ویزیت برخلاف آن که یک تبلیغ ساده و معمولی به نظر می رسد، درعین حال می تواند تاثیری مهم بر روی مخاطبین شما بگذارد. انتخاب نوع درست کارت ویزیت با توجه به نوع فعالیت و مخاطبین شما از نکات مهم و اساسی است. باید در نظر داشته باشید که اگر مخاطبان شما افراد یا شرکت های خاص می باشند حتما از کارت های شکیل و جذاب، هم از نظر طرح و هم نوع کارت استفاده نمایید. زیرا نوع چاپ کارت ویزیت شما باعث ایجاد اولین تفکر از سوی مخاطبان نسبت به شما می باشد. پس بهتر است که این تفکر از همان لحظه اول به بهترین نحو باشد. به این دسته از دوستان این نوع کارت ها را پیشنهاد می کنیم: موضعی استخوانی ، لمینت مات ، لمینت براق ، موضعی سلفون، کارت ویزیت پی وی سی، کارت ویزیت با برش خاص، کارت ویزیت چوبی و...
در صورتیکه فعالیت شما به گونه ای است که مخاطبین خاصی نداشته و یا اینکه استفاده شما از کارت بیش از حد معمول می باشد و می خواهید هزینه آن مقرون به صرفه باشد می توانید از کارت های شکیل و ارزان همچون : کارت ویزیت کتان ، سوسماری ، سلفون مات ، سلفون براق و … استفاده نمایید.

کارت ویزیت موضعی استخوانی
مشخصات کارت ویزیت موضعی استخوانی :
سایز این نوع کارت معادل ۵٫۸×۸٫۹ می باشد. همانطور که در نمونه مشاهده می کنید این کارت به صورت دورگرد بوده و دارای ضخامت بسیار بالایی نسبت به کارت های معمولی می باشد که همین امرموجب زیبایی این نوع کارت شده است.
از دیگر موارد این کارت قابلیت ایجاد uv موضعی در دو طرف کارت در قسمت های مورد نیاز شما می باشد که زیبایی این کارت را چند برابر می کند.
(uv موضعی یک لایه براق و برجسته بوده که در مکان های تعیین شده در کارت شما قرار می گیرد)

کارت ویزیت لمینت مات و براقمشخصات کارت ویزیت لمینت مات و براق :
این نوع کارت دارای معمولا در سایز ۸٫۵×۴٫۸ و ۸٫۹×۵٫۸  و مربع میباشد. همانطور که در نمونه مشاهده می کنید این کارت به صورت دورگرد بوده و دارای ضخامت بسیار بالایی نسبت به کارت های معمولی می باشد که همین امرموجب زیبایی این نوع کارت شده است. روکش این کارت در لمینت مات، مات بوده و در لمینت براق، براق می باشد و به دلیل استحکام بالای این روکش ، دوام و ماندگاری آن نسبت به کارت های دیگر بسیار بیشتر می باشد. این نوع کارت می تواند بصورت لمینت مربعی و لمینت مستطیلی چاپ شود. همچنیم می توان کارت لمینت را بصورت خاص چاپ کرد مثلا یک گوشه کارت گرد و طرف دیگر صاف باشد. علاوه براین برروی کارت ویزیت لمینت می توانید طرح یا لوگو خود را برجسته بزنید که اصطلاحا به آن کارت ویزیت لمینت برجسته می گویند و یا می توانید بصورت طلاکوب چاپ بزنید که به ان کارت ویزیت لمینت طلاکوب گفته می شود.
طرح چرم
مشخصات کارت طرح چرم:
سایز این کارت ۸٫۵×۴٫۸ میباشد. روکش این کارت دارای بافت می باشد. همین موضوع موجب زیبایی این نوع کارت شده است. این کارت از نظر نوع بافت مانند کارت های کتان می باشد با این تفاوت که یک روکش مانند سلفون روی آن قرار دارد که موجب استقامت و ماندگاری و شفافیت بیشتر این نوع کارت از کارت های کتان می باشد.
کارت ویزیت کتان
کارت ویزیت کتان مشخصات کارت کتان:
سایز این کارت معمولا  ۸٫۵×۴٫۸ میباشد. این کارت، از جمله کارت های پر طرف دار میباشد. علت علاقه مندی زیاد به این کارت بافت موجود بر روی خود کاغذ و همچنین مقرون به صرفه بودن آن می باشد. اگر به دنبال یک کارت شیک و مقرون به صرفه می باشید می توانید از این نوع کارت استفاده نمایید.
توجه : در کارت های کتان به علت وجود بافت در هنگام چاپ رنگ مانند کاغذ گلاسه روی کار نمی نشیند. به همین دلیل کارهایی که دارای زمینه های روشن و سفید می باشند هنگام چاپ روی کارت کتان زیبا می شوند ولی کارهایی که دارای زمینه های تیره و مشکی می باشند بر روی کاغذ کتان خوب نشده و بهتر است از سایر کارت ها استفاده شود.
کارت ویزیت سلفون مات و براق
سایز این کارت معمولا  ۸٫۵×۴٫۸ میباشد. این نوع کارت بر روی کاغذ گلاسه ۳۰۰ گرم چاپ می شود. سپس بر روی آن روکشی از سلفون مات یا براق قرار می گیرد که موجب استحکام بیشتر کارت می شود. این نوع کارت از جمله کارت های مقرون به صرفه و شیک و به عنوان یک کارت معمولی و ارزان در بازار چاپ مطرح است و جهت تیراژهای بالا مقرون به صرفه می باشد.
کارت ویزیت سلفون

موضعی سلفون مشخصات کارت موضعی سلفون:
سایز این کارت ۸٫۵×۴٫۸ میباشد. این نوع کارت بر روی کاغذ گلاسه ۳۰۰ گرم چاپ می شود. سپس بر روی آن روکشی از سلفون مات قرار می گیرد . نکته حائز اهمیت این نوع کارت که موجب زیبایی هرچه بیشتر این کارت می شود امکان ایجاد UV موضعی در مکان هایی از کارت که مد نظر شما است، میباشد. UV موضعی در این نوع کارت موجب چندین برابر شدن جذابیت این نوع کارت نسبت به کارت سلفون مات شده است.
چاپ کارت ویزیت|طراحی کارت ویزیت
مجتمع چاپ و تبلیغات تبلیغ گستران پایتخت با بیش از ده سال تجربه در صنعت چاپ با تجهیز نمودن این شرکت به دستگاه چهار رنگ همزمان GTo , و دستگاه دوورقی دورنگ وهمچنین سلفون حرارتی و خدمات یووی در سال ۱۳۹۶ آمادگی کامل خود را جهت همکاری با کلیه کانونهای تبلیغاتی,چاپخانه ها و کلیه موسسات وابسته اعلام میدارد لذا جهت همکاری می توانید با تکمیل نمودن فرم همکاری در قسمت پایین این پست از خدمات چاپ کارت ویزیت با قیمت همکاری وهمچنین کلیه خدمات چاپ افست شاملبروشور-کاتالوگ-پاکت نامه-فاکتور-سربرگ-تراکت-آگهی نامه و ساک دستی بهره مند شوید.
۱۵ نکته که برای انتخاب درست یک کارت ویزیت باید رعایت کنید
کارت ویزیت ، بخشی از کار شماست ؛ شاید مبالغه آمیز باشد ولی هیچ مدیری ولو مدیر یک شرکت کوچک ،بدون داشتن کارت ویزیت رسمیت بیرونی در جلسات ندارد. دست کم وقتی در یک نشست، طرف مقابل، کارت ویزیتش را به شما می دهد و شما کارتی برای تقدیم ندارید، وجهه تان آسیب می بیند.
درباره  چاپ کارت ویزیت نکات زیر را رعایت کنید
۱ – کارت ویزیت تان ، باید در عین سادگی، فاخر باشد. از کارت ویزیت های ارزان و پیش پا افتاده استفاده نکنید. یادتان باشد که خیلی ها ، حتی اگر شما را نبینند ، از روی کارت ویزیت تان درباره شما قضاوت می کنند.
۲ – اگر بین المللی کار می کنید، کارت تان حتماً دو رویه و طرف دومش به زبان کشوری که با آن کار می کنید باشد. اگر کشور خاصی مد نظر نیست ، انگلیسی بهترین گزینه است.
۳ – آرم یا نام شرکت تان ، بالاتر و درشت تر از اسم تان باشد.
۴ – اگر نام شرکت، گویای نوع فعالیت نیست ، خیلی مختصر و مفید و صرفاً در حد چند کلمه، درباره نوع فعالیت توضیح دهید: مانند صادرات و واردات خشکبار ، فروش و پشتیبانی سیستم های حسابداری و … .
۵ – نام ، نام خانوادگی و سمت دقیق تان را در کارت ویزیت ذکر کنید.
۶ – شماره های ثابت و همراه تان را حتماً بنویسید. شماره نمابر تان را مجزا بنویسید. آدرس هم یادتان نرود. وقتی کارت تان آدرس ندارد، این حس به طرف مقابل القاء می شود که شما روی هوا هستید و کار و بارتان جدی نیست.
۷ – نشانی سایت و ایمیل تان را حتماً ذکر کنید. این بدین معناست که شما دارای “کسب و کار” هستید. بنابراین ، از دادن ایمیل هایی که بر روی سرویس دهندگان عمومی اند خودداری کنید. این خیلی بد و غیراصولی است که ایمیل کاری شما بر روی سرویس هایی مانند یاهو ، جی میل ، هات میل و … باشد. شما حتماً باید بر روی دامنه سایت خودتان ، ایمیل کاری تان را بسازید و به دیگران بدهید. ایمیل تان را درست کنید. یادتان باشد که خیلی ها به محض این که ببینند روی کارت تان ، آدرس ایمیل عمومی مانند یاهو درج شده ، شما را از فهرست شان حذف می کنند؛ راستش را بخواهید، حق هم دارند.
۸ – اگر کارت ویزیت تان دارای QR Code باشد که خیلی بهتر است. QR Code ، تصویر رمزی دو بعدی است که با گوشی های هوشمند و دوربین دار خوانده می شود. در واقع ، این آدرس سایت شماست که رمز گذاری شده و هر شخصی کارت تان را گرفت می تواند گوشی اش را روی QR Code نشانه بگیرد و بلافاصله اطلاعات بیشتری از شما را روی گوشی اش دریافت کند.
۹ – اگر کارت ویزیت تان غلط املایی یا انشایی دارد، یا اگر شماره تلفن یا آدرس تان عوض شده ، به جای اصلاح آن با خودکار ، کارت ویزیت را دور بیندازید و کارت جدیدی سفارش دهید. یکی از بدترین کارها در تعاملات رسمی، دادن کارت ویزیت هایی است که قلم خوردگی دارند. تصویری که شما از خودتان نزد دیگران می سازید، بسیار مهم تر از مبلغ اندکی است که برای اصلاح و تجدید چاپ کارت ویزیت هزینه می کنید.
10 - کارت ویزیت شما ، باید از لحاظ گرافیکی، شبیه سربرگ های رسمی تان باشد. قرار نیست هر کدام از آرم، طرح کلی سایت، سربرگ، پاکت نامه و کارت ویزیت تان به شکل و رنگی متفاوت و غیرمرتبط باشند.
۱۱ – کارت ویزیت را در جایی از کیف یا جیب تان قرار دهید که در دسترس باشد؛ این خیلی ناجور است که در مقابل یک مدیر دیگر، مدام این جیب و آن جیب تان را بگردید تا کارت تان را پیدا کنید!
۱۲ – کارت ویزیت را در حالی با ادب و احترام به طرف مقابل بدهید که “روی کارت، به بالا” و “نوشته ها به سمت او” باشد. و همچنین ، کارت ویزیت طرف مقابل را در جایی مناسب در کیف یا جیب تان بگذارید تا او احساس احترام ویژه کند.
۱۴ – کارت ویزیت هایی که می گیرید را در یک آلبوم ، آرشیو کنید. ممکن است بعدها یکی از همین کارت ویزیت ها به کارتان بیاید. کمترین فایده اش هم این است که می توانید از کارت ویزیت های خوب ، الگوهای خوبی بردارید.
۱۵ – قبل از آن که کارت ویزیت تان تمام شود ، نسبت به تجدید چاپ آن اقدام کنید. یادتان باشد که این کلک قدیمی شده است: “ببخشید! کارت ویزیتم تمام شده است.”
سفارش چاپ کارت ویزیت
چاپ کارت ویزیت یکی از مهمترین تولیدات مجموعه بزرگ تبلیغ گستران پایتخت می باشد که با هدف ارتقا کیفیت وخدمت رسانی به همکاران محترم در اقصی نقاط کشور و با در اختیار داشتن بهترین ماشین آلات چاپ در چند سال اخیر توانسته طیف انبوهی از همکاران ومشتریان رانسبت به این محصول جذب نموده وهم اکنون افتخار داردکه با هدفسرعت در تحویلاین محصول ونیزدادن قیمت رقابتی در خدمت شما عزیزان باشد. اعتماد چندین ساله شما عامل موفقیت اکنون ماست.

چاپ ترام از ۱٪ تا ۹۹ درصد
دقت کامل برش  بدون کجی و یا لبه اضافه
یکدستی تمامی کار چاپی از ابتدا تا انتها از لحاظ رنگ
عدم وجود کوچکترین حباب زیر روکش لمینیت یا سلفون
تحویل تمامی کارهای چاپی بالاتر از تیراژ مندرج در تعرفه
روی هم خوردگی رنگها بصورت ۱۰۰٪ حتی فونتهای بسیار ریز ۴ رنگ
هر حرفه و شغلی که دارید داشتن کارت ویزیت می تواند برای کارتان موثر باشد. برای چاپ کارت ویزیت ارزان می توانید از طرح های دلخواه خودتان و یا طرح های آماده ما استفاده کنید. چاپ ما از رنگ های متنوع به گونه ای استفاده می کند که بتواند تصویری از شرکت شما را به نمایش بگذارد. با استفاده از دستگاه های با کیفیت و مجهز می توانیم در کمترین زمان سفارش کارت ویزیت شما را آماده و ارسال کنیم. با انتخاب کارت ویزیت ارزان و مناسب تاثیر آن را در حرفه خودتان خواهید دید.

کارت ویزیت ارزان
برای داشتن کارت ویزیت ارزان می توانید با کمترین بودجه آن را تهیه نمایید. انواع گوناگونی از کارت ویزیت با ابعاد و مدل های متنوع را برای شما به نمایش گذاشته ایم. می توانید کارت ویزیت ارزان و منحصر به فردی برای حرفه خود داشته باشید. با کمترین قیمت و سریع ترین زمان، کارت ویزیت خود را تحویل خواهید گرفت. در ارائه کارت ویزیت ارزان، کیفیت را مدنظر قرار خواهیم داد تا رضایت شما عزیزان جلب شود.

چاپ کارت ویزیت ارزان قیمت
نکات مهم در چاپ کارت ویزیت ارزان
• طراحی کارت ویزیت: رنگ انتخابی در کارت ویزیت مهم است و باید سعی کنید از رنگ هایی که یادآور شرکت شما هستند، استفاده کنید.
• تقسیم بندی: بخشی از کارت ویزیت باید به عنوان شغلی و توضیحات آن اختصاص یابد. بخشی از آن اطلاعات تماس شما باشد مثل ایمیل، تلفن، آیدی رسانه های اجتماعی و غیره. بخشی هم فضایی خالی برای نمایش طراحی کارت ویزیت باشد.
• داشتن آرم یا لوگو: آرم یا لوگوی برندتان را به ما بدهید و یا آماده سازی آرم را به ما بسپارید تا برای شما یک آرم زیبا مختص حرفه تان که بتوانید روی آن سرمایه گذاری کنید بسازیم.
انواع کارت ویزیت
کارت ویزیت در انواع سلفون براق، سلفون مات، بافت دار، لمینت براق، لمینت مات، لمینت برجسته، مخملی، طلاکوب، مربع، لبیلی، دیجیتالی، پی وی سی و آهنربایی چاپ می شود. در بین انواع مختلف کارت ویزیت، نوع سلفون مات و براق از نظر هزینه مقرون به صرفه تر هستند. در سلفون براق چاپ روی کاغذ گلاسه 300 گرم انجام می شود و بعد روی آن با روکشی از جنس سلفون براق پوشیده خواهد شد. سلفون براق از این جهت کاربرد دارد که باعث می شود کارت ویزیت، مقاومت بیشتری داشته باشد و دست با رنگ های چاپی روی آن ارتباط مستقیم نداشته باشد.
در نوع سلفون مات همانند براق، چاپ را روی کاغذ گلاسه 300 گرم انجام می دهند و روی آن را با روکشی از سلفون مات می پوشانند. دلیل این کار این است که دست با رنگ چاپی روی کارت ویزیت تماس مستقیم نداشته باشد و استحکامش افزایش پیدا کند. کارت ویزیت با سلفون مات قابلیت چاپ یووی نیز دارد که به صورت جداگانه ارسال آن انجام می شود.

اهمیت کارت ویزیت ارزان
با اسفاده از کارت ویزیت مشتری، می تواند قبل از اینکه با شما تماس برقرار کند از فعالیت تان آگاه شود. در واقع کارت ویزیت راهی برای معرفی شغل و یا حتی مشخصات فردی خودتان است به همین دلیل هنگام سفارش چاپ کارت ویزیت ارزان باید ضخامت، جنس و طراحی آن را مدنظر قرار دهید. از نگاه برخی، کارت ویزیت می تواند نشان دهنده کلاس کاری و شخصیت فرد باشد. برای ثبت سفارش چاپ کارت ویزیت با ما در تماس باشید.

دسته‌بندی