مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

سررسید وزیری


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


سررسید همان دفترچه یادداشت روزانه است با این تفاوت که دارای تاریخ و  تقویم سالانه می باشد. سررسید کاربردهای زیادی برای رشته و حرفه های مختلف دارد و منوط به قشر یا رشته خاصی نمی باشد به همین دلیل سررسید می تواند یکی از بهترین و پرکاربردترین هدیه های تبلیغاتی باشد. دراین بخش به معرفی سررسید و سالنامه وزیری 1402 می پردازیم.

سررسید وزیری 1402
سررسید از بخش های مختلفی تشکیل شده است که شامل مشخصات فردی دارنده سررسید، برگه های داخلی سررسید که تاریخ و روزهای هفته و کل سال در آن درج شده است و بخش پایانی که اکثرا صفحات یادداشت اضافی یا برگه یادداشت شماره تلفن یا شماره های ضروری و همچنین اطلاعات مهندسی می باشد.
سررسید یا همان سالنامه در قطع (اندازه) مختلف در بازار عرضه می شوند، که در ذیل به انها اشاره میکنیم:
سررسید قطع وزیری، سررسید قطع اروپایی، سررسید ارگانایزر، سررسید قطع یک هشتم، سررسید جیبی، سررسید پالتویی، سررسید مدیریتی، سررسید قطع رقعی (کوچکتر از سایز وزیری).
پرکاربردترین قطع سررسید همان سررسید وزیری می باشد که به خاطر سایز استانداردش هم در انواع کیف و هم در دست قابل استفاده و حمل می باشد. سررسیدها با جنس های مختلفی در بازار وجود دارند: جنس چرم، سررسید جنس گالینگور، سررسید جنس سلفون، سررسید چرم اشبالت، که بنا به جنس هر سررسید چاپ متناسب با آن جنس بر روی سررسید درج خواهد شد.
سررسید وزیری 1402 که اصطلاحا به آن سررسید کتابی نیز گفته می شود یکی از پرفروش ترین نمونه سررسید 1402، قطع وزیری می باشد. منظور از قطع وزیری و سررسید وزیری سایز سالنامه می باشد که ۱۷×۲۴ سانتیمتر می باشد. سررسید وزیری  1402 خود شامل مدل های متنوعی است که در این بخش به دکر آنها می پردازیم.

سررسید وزیری  1402 روزشمار
یکی از  پرفروش ترین و پر تقاضاترین نمونه سررسید های وزیری سال 1402 در بین سازمانها و ارگانها و عموم مردم، سررسید یکروزه یا سررسید روزشمار می باشد. سررسید یکروزه یا روزشمار یا سررسید روزانه یعنی اینکه در هر صفحه سررسید مورد نظر، یک روز از سال به همراه مناسبتها درج شده است. سررسید روزشمار دو حالت دارد:

سررسید روزشمار جمعه مشترک
در این مدل سررسید تمام صفحات روز شمار بوده و فقط صفحه پنجشبه و جمعه بصورت مشترک در یک صفحه قرار می گیرد. مثلا شنبه در یک صفحه کامل، یکشنبه در صفحه کامل و مجزا و به همین ترتیب تا پنجشنبه و جمعه که باهم در یک صفحه قرار می گیرد.
سررسید روزشمار جمعه جدا
در این مدل سررسید همانطور که از نامش مشخص هست تمام صفحات روز شمار بوده و هر روز از شنبه تا جمعه در یک صفحه جدا می باشد. که این مدل سررسید بخاطر اضافه شدن برگه های سررسید، گرانتر از مدل سررسید جمعه مشترک می باشد.
سررسید وزیری 1402 دوروزه
سررسید 1402 دوروزه یا سررسید وزیری دوروز شمار، به دلیل قرار گرفتن هر دوروز در یک صفحه و قطر کمتر سالنامه جز ارزانترین سررسید 1402 مجموعه چاپگران به شمار می رود. یعنی شنبه و یکشنبه در یک صفحه، دوشنبه و سه شنبه، در یک صفحه و چهارشنبه  و پنجشنبه و جمعه در یک صفحه قرار می گیرد. به همین دلیل جز سررسید ارزان 1402 به شمار می رود.

قیمت سررسید وزیری 1402
برای محاسبه قیمت سررسید وزیری 1402، علاوه بر صفحات داخلی (سررسید روزشمار ، سررسید دوروز شمار)، جلد سررسید و صحافی سررسید بر قیمت سررسید 1402 تاثیر گذار خواهد بود.
ما توانسته ایم با طراحی و تولید
سررسید و سالنامه 1402 در مدل های گوناگون و با ارزانترین قیمت در کشور انتخاب سررسید مناسب را برای شما آسان کنیم.

تولیدات سررسید 1402 شرکت تبلیغ گستران شامل: سررسید وزیری روزشمار جلد گالینگور، سررسید وزیری روزشمار جلد چرمی، سررسید روزشمار جلد ترمو، سررسید دوروز شمار جلد اشبالت، سررسید دوروز شمار فنری، سررسید وزیری ارگانایزر، سررسید وزیری مدیریتی و... که در این بخش می توانید نمونه سررسید وزیری سال 1402 را مشاهده نمایید.

دسته‌بندی