مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

سررسید اختصاصی


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


دراین بخش به صفر تاصد چاپ سررسید اختصاصی می پردازیم. با ما همراه باشید

چاپ سررسید اختصاصی 1402
سررسید به دلیل کاربردی بودن و عمر طولانی (حداقل یکسال) میتواند به عنوان یک
هدیه تبلیغاتی مفید و سودمند بکار گرفته شود. سررسید 1402 را میتوان به دو دسته سررسید عمومی و چاپ سررسید اختصاصی 1402 یا همان سررسید سفارشی تقسیم بندی کرد. در این جا شما را با انواع سررسید ها آشنا خواهیم کرد:

چاپ سررسید 1402
مجموعه چاپگران طبق روال هرساله اقدام به تولید انواع سررسید 1402 و تقویم 1402 کرده است. که به این سررسید های از پیش تولید شده سررسید عمومی گفته میشود. این سررسید ها با تنوع زیاد و با ارزانترین قیمت به فروش می رسد. که در این مدل سررسید شما  میتوانید روی جلد سررسید را نام و برند خود را چاپ بزنید.
سفارش سررسید اختصاصی
درچاپ سررسید اختصاصی 1402 محدودیتی برای انتخاب وجود ندارد و شما میتوانید یک
سررسید و سالنامه بصورت آنچه که در ذهنتان هست سفارش دهید. در چاپ سررسید بصورت اختصاصی میتوانید موارد زیر را در هنگام سفارش بصورت دلخواه انتخاب نمایید:

چاپ جلد اختصاصی سررسید 
در سررسید  اختصاصی 1402 جلد سررسید را میتوانید طبق سلیقه خود انتخاب کنید. سررسید جلد چرم، سررسید جلد گالینگور، سررسید جلداشبالت، سررسید جلد سلفونی که در سررسید جلد سلفونی شما میتوانید طراحی جلد را مطابق با سلیقه خود انجام دهید و روی جلد، روکش یووی-روکش سلفون براق یا روکش سلفون مات طبق نظر مشتری کشیده میشود.

ابعاد سررسید اختصاصی
در چاپ سررسید اختصاصی میتوانید ابعاد سررسید را خودتان مشخص کنید. مثل چاپ
سررسید اروپایی، چاپ سررسید اختصاصی پالتویی، چاپ سررسید اختصاصی سایز رقعی، چاپ اختصاصی سررسید وزیری، چاپ سررسید اختصاصی سایز جیبی، چاپ سررسید اختصاصی سایز رحلی و..

طراحی صفحات سررسید اختصاصی
شما میتوانید صفحات داخلی سررسید را هم بطور اختصاصی چاپ بزنید. مثلا چاپ لوگو در تمام صفحات سررسید(که اصطلاحا به آن ترام می گویند) یا طراحی فرم داخلی سررسید با اشعار و احادیث و…باشد. یا اینکه مشخص کنید چه نوع سررسیدی میخواهید: چاپ سررسید اختصاصی ماه شمار، چاپ سررسید اختصاصی هفته شمار، چاپ سررسید اختصاصی دوروز در صفحه، چاپ سررسید اختصاصی روز شمار و..

کاغذ سررسید اختصاصی
گراماژ کاغذ سررسید را شما میتوانید خودتان مشخص کنید. جنس کاغذ سررسید: سررسید کاغذ کرم یا کاغذ سفید، کاغذ ۷۰ گرم یا ۸۰ گرم . و همچنین استفاده از آستر بدرقه اختصاصی یا اضافه کردن لت سررسید با کاغذ گلاسه یا تحریر و..
(آستربدرقه اختصاصی: به صفحه ای که داخل جلد چسبیده و بعد از آن سررسید شروع میشود آستر بدرقه میگویند که میتوانید آنرا به دلخواه چاپ کنید. اضافه کردن برگه گلاسه یا لت اختصاصی: برگه های گلاسه (برگه های روغنی)که معمولا بصورت رنگی چاپ شده را میتوانید طبق سلیقه برگه را با طراحی مدنظر خودتان چاپ کنید و در ابتدا، بین فصل ها، بین ماه یا آخر سررسید قرار دهید.)

صحافی سررسید اختصاصی
صحافی سررسید اختصاصیصحافی سررسید هم جز مواردیست که شما در هنگام سفارش چاپ سررسید اختصاصی می توانید مشخص کنید. سررسید اختصاصی فنری, سررسید اختصاصی دوختی، سررسید اختصاصی ته چسب، سررسید اختصاصی فنر کلاسوری و...
سایر موارد در چاپ سررسید اختصاصی:
ربان اختصاصی سررسید: مجموعه تبلیغ گستران این امکان رادر اختیار مشتریان قرار داده که در صورت لزوم به سررسید خود ربان با چاپ طرح اختصاصی اضافه کنید.
پلاک اختصاصی سررسید: شما میتوانید جلد سررسید را چرم یا گالینگور و یا اشبالت انتخاب کرده و پلاک با برش دلخواه و چاپ دلخواه روی جلد قرار دهید. همچنین می توانید پلاک اختصاصی را به ربان نیز  وصل کنید.
موارد دیگر از جمله جعبه سررسید اختصاصی، کاور اختصاصی برای سررسید، چاپ سررسید با برش خاص، پرفراژ کردن کاغذ سررسید، اضافه کردن جای خودکار و.. جز مواردی است که میتوانید در چاپ اختصاصی سررسید بکار ببرید. در تصویر زیر میتوانید نمونه های جزئی از  چاپ سررسید و
تقویم اختصاصی مجموعه چاپگران را مشاهدا نمایید.

قیمت چاپ سررسید اختصاصی
چاپخانه چاپگران با داشتن امکانات  لازم و کارگاه صحافی بدون واسطه و با ارزانترین قیمت در کمترین زمان ممکن چاپ سررسید اختصاصی 1402 مورد دلخواه شما را به شما ارائه خواهد داد. حذف واسطه و خرید مستقیم شما از ما باعث کاهش قیمت ها شده و با هزینه کم میتوانید سررسید خودتان را بصورت اختصاصی چاپ بزنید.
این مجموعه به دلیل رفاه حال مشتریان حداقل تعداد چاپ سررسید اختصاصی خود را از ۲۰۰ عدد به بالا قرار داده است. برای خرید سررسید 1402 بصورت عمومی شما میتوانید تعداد پایین حتی ۵۰ عدد هم خرید نمایید. برای سفارش چاپ سررسید تبلیغاتی خودتان، طرح مورد نظر را برای ما ایمیل کرده یا در تلگرام ارسال نمایید پس از بررسی های لازم وتاییه شما اقدام به چاپ سررسید دلخواه شما مینماییم. قیمت چاپ سررسید اختصاصی به روز و برحسب نوسان قیمت کاغذ محاسبه میشود. موارد ذکر شده در بالا از جمله ابعاد سررسید و … در محاسبه قیمت چاپ سررسید تاثیر دارد.

چاپ سررسید اختصاصی ارزان قیمت
همانطور که گفته شد یکی از ملاک های مهم برای چاپ سررسید اختصاصی قیمت آن می باشد. کسانی که نیاز به این سررسید ها دارند معمولاً موسسات و یا واحد های صفی را شامل می شوند. این افراد می توانند با مراجعه به چاپخانه ها و سفارش چاپ سررسید اختصاصی ارزان قیمت، آرم و یا تبلیغات خود را در آن لحاظ نمایند. یکی از روش هایی که در چاپ این سررسیدها مقرون به صرفه است چاپ آن ها در تعداد بالاست. یکی از مزیت هایی که چاپ سررسید اختصاصی برای افراد دارد این است که با این کار یک تبلیغات بسیار پر بازده برای خود انجام داده اند زیرا این سررسید تا مدت ها دست افراد می ماند و پس ماند ذهنی خوبی برای آن ها ایجاد می کند. باتوجه به افزایش روز افزون قیمت کاغذ و مقوا و هزینه خدمات چاپی در همه جای کشور . سعی براین داشته ایم با ارائه کلیه خدمات چاپ و با کیفیت تضمینی  و چاپ سررسید اختصاصی ارزان قییمت با طرح دلخواه شما رضایت شما عزیزان را در همه حال فراهم آوریم. ما با ارائه بهترین خدمات و کمترین قیمت چاپ و صحافی  در سراسر کشور ثابت کرده ایم که هیچ ارزانی دلیل بر بی کیفیتی نیست. چاپ سررسید اختصاصی با هر طرح و اندازه ای که شما بخواهید در این مجموعه امکان پذیر می باشد.

لیست قیمت چاپ سررسید اختصاصی 1402
قیمت چاپ سررسید اختصاصی 1402 به موارد بالا و مهمتر از همه  تعداد سفارش برای چاپ سررسید اختصاصی بستگی دارد که معمولا سفارش چاپ سررسید اختصاصی برای تیراژ های بالا مقرون بصرفه است. با این حال مجموعه تبلیغ گستران پایتخت با سالها تجربه در زمینه چاپ سررسید اختصاصی ارزان آماده عقد قرارداد با کلیه ارگانها و شرکت ها می باشد. این مجموعه برای رضایت مشتریان خود حداقل تعداد سفارش چاپ سررسید اختصاصی را بر ۲۰۰ جلد با ارزانترین قیمت در سراسر کشور در نظر گرفته است.
شما عزیزان برای استعلام قیمت چاپ سررسید اختصاصی خود میتوانید با شماره های شرکت تماس گرفته و یا فرم استعلام قیمت در بالای سایت را ارسال نمایید. کارشناسان فروش ما در اولین فرصت پاسخ استعلام شما را خواهند داد.

دانلود کاتالوگ تقویم و سالنامه 1402
تاریخ و زمان برای افراد بسیار مهم و حیاتی می باشد. می توان گفت سررسید یکی از ابزار هایی می باشد که می توان در آن هم متونی را نوشت و هم تاریخ را مد نظر داشت. چاپ سررسید اختصاصی ارزان یکی از نمونه کارهایی می باشد که بسیاری از چاپخانه ها برای افراد انجام می دهند. یکی از ملاک هایی که برای سفارش دهندگان چاپ سررسید اختصاصی بسیار مهم می باشد قیمت چاپ آن ها و کیفیت آن است. در ادامه متن شما را با زوایای چاپ سررسید اختصاصی بیشتر آشنا خواهیم کرد.

مزایای استفاده از سررسید
مدت خیلی زیادی است که استفاده از سررسید ها رواج یافته است و افراد زیادی از آن استفاده می نمایند. از مزایای سررسید همانطور که در متن مقدمه گفته شد، می توان به قابلیت نوشتن در آن به عنوان یک نسخه دست نویس و قابلیت سنجش تاریخ و روزهای مهم در این سر رسیدها اشاره نماییم. سررسیدها می توانند در عین کاربردی بودنشان با یک طراحی زیبا نظر افراد را به خود جلب نمایند. از دیگر مزایایی که می توان به سر سید ها لقب داد این است که چاپ سررسید اختصاصی کمک می کند که شما بتوانید تبلیغات خود را در آن لحاظ کنید.

محاسبه قیمت سررسید های اختصاصی برای سفارش دهندگان
خرید سررسید اختصاصی ارزان قیمت برای سفارش دهندگان بسیار مهم است و این افراد در ابتدا به قیمت چاپ آن ها بیشتر توجه می کنند. نحوه محاسبه این قیمت چند بخشی است. در بخش اول قیمت خام این سررسیدها به مشتری ارائه می شود، سپس هزینه هایی مانند درج لوگو و سایر مشخصات مشتریان به آن اضافه خواهد شد. در بخش بعدی به مشتری گفته می شود هر چقدر تعداد چاپ بالاتر برود چقد شامل تخفیف می شود. در کل می توان گفته چاپ این نوع از سررسیدها با توجه به کارایی که در تبلیغات دارند بسیار مناسب می باشد.

دسته‌بندی