مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

چاپ بج سینه و پیکسل


کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:


ساخت بج سینهساخت بج سینه با نماد سینه نشانگر لوگو و فعالیت کاری شرکت ها و ارگان ها می باشد. معمولا در شرکت ها و ارگان های دولتی همچون بانک اگر توجه کرده باشید آرم بانک به شکل فلزی برروی لباس پرسنل سنجاق شده است که نماد لوگو و محیط کاری کارمند می باشد. بج سینه معمولا با نام های دیگری هم چون اتیکت سینه، سنجاق سینه و یا گل سینه هم شناخته می شود. مجموعه چاپگران توانسته با داشتن امکانات لازم هرگونه طرح یا لوگویی را با بهترین کیفیت و در مدل دلخواه مشتری به انجام برساند.

فروش بج سینه
مجموعه چاپگران با داشتن کارگاه چاپ و لیزر یکی از مراکز ساخت و تولید و فروش بج سینه در سراسر کشور می باشد. قبل از خرید بج سینه شما باید با مزایای بج و اتیکت آشنا باشید: بج سینه مزایای زیادی دارد از جمله:
متمایز نمودن کارمندان و پرسنل یک مجموعه و یک ارگان از دیگر مشاغل
استفاده از بج سینه در سمینار و نمایشگاه ها و سمینار ها
بج سینه می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نیز باشد. مثلا بج سینه پرچم ایران تولید شده و ساخته شده هست و میتوان در مکان های مهم استفاده کرد.

ساخت بج سینه|ساخت اتیکت سینهبج سینه و اتیکت سینه در مدل و جنس های مختلفی ساخته می شود. بج سینه فلزی یا بج سینه مولتی استایل، بج سینه با جنس برنج، اتیکت سینه فلزیف بج سینه پلکسی بج سینه با چاپ رنگی و... که همگی این بج سینه ها با طرح دلخواه مشتری ساخته می شود.

سفارش اتیکت سینه
جهت سفارش اتیکت سینه و  سفارش بج سینه باید قبل از هر چیز طرح یا لوگو خود را برای ما ارسال نمایید.  ما سفارش بج سینه و خرید بج سینه را بدون هیچ محدودیتی در تعداد سفارش برای شما تولید خواهیم کرد. علاوه بر انتخاب طرح و مدل دلخواه شما می توانید بج سینه را بصورت سنجاق یا مگنت به لباس خود بیاویزید.بعضی بج سینه ها بصورت اسید کاری می باشند و برخی رنگی و برخی با چاپ لیزر که همه مدل های بج سینه در کارگاه چاپگران انجام میگیرد.

سفارش بج سینه و اتیکت پرچم ایران در ابعاد و اشغال مختلف نیز انجام میگیرد

قیمت بج سینه
قیمت بج سینه و اتیکت سینه به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله  جنس بج از جمله بج فلزی، یا پلکسی و...و تعداد سفارش شما (که هیچگونه محدودیتی در تعداد سفارش نیست) به مدل سنجاق و یا مگنت بستگی دارد که معولا مگنت گرانتر از مدل بج سنجاقی می باشد.

چاپ پیکسل سنجاقی

پیکسل نیز همانند اتیکت سینه و بج سینه یک نماد تبلیغاتی می باشد که در سال های اخیر بسیار رواج پیدا کرده است. پیکسل به شکل دایره  و در چند سایز بوده که با توجه به درخواست مشتری روی آن چاپ می شود. که میتوان در جلسات، نمایشگاه ها و انتخابات و.. استفاده کرد.  پیکسل می تواند هم فلزی و هم پلاستیکی با چاپ رنگی باشد. خیلی افراد به جای کارت ویزیت مشخصات خود را برروی پیکسل زده و به مشتری به عنوان هدیه تبلیغاتی و تبلیغات خود ارائه می دهند.جهت استعلام قیمت و سفارش بج، اتیکت و پیکسل با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و طرح مورد نظر را برای ما ارسال نمایید

دسته‌بندی