مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

آفتاب گیر تبلیغاتی


کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:


فرقی نمی کند خودروی شما گران قیمت باشد یا ارزان قیمت، در هرصورت نگهداری از آن برای شما اهمیت دارد. به همین دلیل به دنبال لوازم جانبی برای نگهداری بیشتر خودروی خود هستید، یکی از این لوازم  جانبی لازم برای هر خودرو آفتابگیر می باشد. با نصب آفتاب گیر ماشین، علاوه بر جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب در اتاق ماشین به هنگام سوار شدن خود و سرنشینان به حفظ سلامتی آنها نیز کمک کرده اید.
آفتابگیر تبلیغاتی ماشین
در روزهای گرم مخصوصا در تابستان که آفتاب مستقیم می تابد و گرمای زیادی دارد هیچ کسی دوست ندارد  در ماشینی که در زیر آفتاب پارک بوده و گرمای زیادی در ماشین هست سوارشود. بنابراین می توان با دادن یک هدیه تبلیغاتی مثل آفتاب گیر تبلیغاتی خودرو مشتریان خود را خوشحال کنید. بنابراین باتوجه به کاربرد آفتابگیر، می توان به جنبه تبلیغاتی آن نیز اشاره کرد. آفتابگیر تبلیغاتی ماشین یا همان پرده تبلیغاتی اتومبیل، بهترین محافظ خودرو و داشبورد خودرو در برابر نور آفتاب بوده و با توجه به اینکه، با چاپ لوگوی شما مشتری گرامی برروی آن توسط بخش چاپخانه صنعتی ما، بهترین و ارزان ترین بیلبورد تبلیغاتی برای شما محسوب می گردد. بنابراین با کمی تامل می توانید به این نتیجه برسید که با صرف هزینه کم و با چاپ آفتاب گیر تبلیغاتی و دادن این هدیه تبلیغاتی مفید و کاربردی به مشتریان خود، می توانید یک شیوه بازاریابی برای کسب و کار خود فراهم کنید. با نصب آفتابگیر تبلیغاتی برروی ماشین علاوه بر جذب مشتری خود، افراد دیگری نیز با نام و تبلیغ شما اشنا خواهند شد و این یکی از راه کارهای تبلیغات مفید بشمار می آید.

چاپ آفتاب گیر تبلیغاتی
تولید، چاپ و فروش آفتابگیر تبلیغاتی: همانطور که گفته شد آفتابگیر جز بهترین هدایای تبلیغاتی می تواند قرار بگیرد. به دلیل فضای چاپ زیاد برروی آفتابگیر می توانید یک بیلبورد تبلیغاتی از برند خودتان عرضه کنید. آفتابگیرها ضدآب بوده و قابلیت چاپ سیلک اسکرین دارند. شما می توانید چاپ آفتابگیر تبلیغاتی خود را برروی یک چشم یا دوچشم انجام دهید همچنین می توانید در ابعاد A3  براحتی تبلیغ خود را با رنگ دلخواه چاپ نمایید. با چاپ ارزان قیمت آفتابگیر تبلیغاتی می توانید به برندسازی و معرفی تجارت خود کمک بسیاری کنید. مجموعه چاپگران با داشتن امکانات لازم و دستگاه سیلک اسکرین و بهترین مواد رنگ چاپ، می تواند هر نوع لوگو و نام و تیلیغاتی را برروی آفتابگیر چاپ نماید.

انواع آفتابگیر ماشین
آفتابگیر تبلیغاتی ماشین در مدل های مختلفی تولید شده و با قیمت های متفاوتی به  فروش میرسد. که در این بخش به آنها اشاره خواهیم کرد:

آفتابگیر شیشه جلو عینکی دایره با کاور
یکی از نمونه های پرطرفدار و با کیفیت آفتابگیر تبلیغاتی نمونه آفتابگیر تبلیغاتی مدل عینکی برای شیشه جلو ماشین می باشد. این مدل آفتابگیر از جنس شمعی درجه یک بوده و بعد از استفاده قابل جمع شدن می باشد و در یک کاور پارچه ای قرار میگیرد. بنابراین میتوانید ب دلیل اشغال فضای کم، براحتی این نمونه آفتابگیر را همیشه در خودروی خود نگهداری کنید و در صورت لزوم استفاده کنید. این نمونه در رنگ بندی مختلف به فروش میرسد و قابلیت چاپ برروی هردو چشم آفتابگیر و کاور را دارد.

آفتاب گیر شیشه جلو مربعی
این مدل آفتابگیر نیز از جنس پارچه شمعی خارجی بوده و به شکل مربع تولید می شود. معمولا مدل آفتابگیر دایره ای برای ماشین هایی که شیشه آنها کوچکتر است مثل پراید و پژو و سمند و.. استفاده میشود و مدل آفتابگیر مربعی برای خودروهایی که شیشه جلویی آنها بزرگتر است قرار می گیرد. معمولا یک طرف آفتابگیر ها به رنگ طوسی و طرف دیگر در رنگ های مختلف می باشد.

خرید آفتاب گیر تبلیغاتی ارزان
اگر نگران هزینه بالای بیلبوردهای شهری و تلویزیون شهری هستید می توانید با صرف هزینه کم یک بیلبورد تبلیغاتی را ارائه دهید. با صرف هزینه کمی می توانید تجارت خود را به دیگران معرفی کنید. یکی از هدایای تبلیغاتی مفید و کاربردی آفتابگیر تبلیغاتی اتومبیل می باشد. مثلا اگر تازه نمایشگاه اتومبیل تاسیس کرده اید یا تعمیرگاه خودرو دارید و یا تاکسی تلفنی را تاسیس کرده اید و یا در نمایشگاه هستید با خرید آفتابگیر تبلیغاتی ارزان قیمت می توانید به سرعت در ذهن دیگران شناخته شوید. معمولا برای شیشه جلو مدل های مربعی و دایره ای استفاده شده استفاده شده و برای شیشه عقب اتومبیل، پرده آفتابگیر استفاده می شود. یکی از هدایای تبلیغاتی مجتمع چاپ و تبلیغات تبلیغ گستران پایتخت، آفتابگیر تبلیغاتی می باشد که به لحاظ قیمت و تاثیر گذاری تبلیغاتی نسبت به خیلی از هدایای تبلیغاتی موجود در بازار برتری دارد. می توانید با استفاده بهینه از وقت و زمان خود، خرید اینترنتی آفتاب گیر را انجام دهید. کافیست مدل مورد نظر را انتخاب کرده و طرح و تبلیغ خود را برای ما ارسال نمایید. کلیه محصولات مجموعه چاپگران با ضمانت گارانتی و کیفیت می باشد. شما نیز می توانید یکی از مشتریان وفادار ما باشید.

دسته‌بندی