مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

چاپ لیزر

خدمات چاپ لیزر ما با استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز، چاپ با لیزر را بر روی محصولات متنوع به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد. استفاده از این نوع چاپ بر روی انواع محصولات، اعم از فلزی و غیر فلزی امکان پذیر است. از جمله چاپ های لیزری می توان به مواردی همچون درج تصویر، نوشته های تبلیغاتی، لوگو و علائم تجاری، مشخصات فنی، نشانه های زینتی، نوشته های شخصی و غیره اشاره کرد که توسط گروه ما با دقت و ظرافت بسیار بالا بر روی انواع محصولات حک میشود.

چاپ لیزر بر روی انواع فلزات
دستگاه چاپ لیزر ما قابلیت چاپ بر روی انواع فلزات از جمله طلا، نقره، استیل، انواع فلزات آبکاری شده، فلزات رنگ‌کاری شده، آلومینیوم و سایر فلزات را دارد. به طور کلی چاپ با لیزر بر روی فلزات، از ماندگاری بیشتری نسبت به سایر روش های حکاکی برخوردار است. شما می توانید سفارش چاپ لیزر خود را برای انواع هدایای تبلیغاتی و محصولات فلزی به ما بسپارید. از جمله رایج ترین آن ها می توان به مواردی همچون جا کلیدی، پلاک، ساعت رومیزی، ساعت مچی، فلش مموری، کارت ویزیت، لوح تقدیر، بج یا نشان سینه، سرویس قاشق چنگال، خودکار و سایر محصولات فلزی اشاره کرد.
همچنین از دیگر موارد چاپ لیزر بر روی فلزات، می توان به چاپ بر روی دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی و ابزارآلات اشاره کرد. مواردی همچون بارکد، تاریخ ساخت، شماره سریال، لوگو و نشانه های تجاری، مشخصات فنی و غیره بر روی دستگاه های صنعتی چاپ می شود و این نوع چاپ ماندگاری مناسب‌تر و بیشتری دارد.
چاپ لیزر بر روی انواع غیر فلزات
چاپ لیزر بر روی انواع محصولات غیر فلزی نیز امکان پذیر است. این نوع چاپ را می توان بر روی چوب، چرم، پارچه، انواع کاغذ و مقوا، شیشه، طلق و فیلم، پلکسی، پلاستیک و بسیاری موارد دیگر انجام داد. چاپ های لیزری بر روی متریال های غیر فلزی، غالباً به صورت لایه برداری و سوزاندن انجام می شود. جنس و مقاومت متریال غیر فلزی در میزان ضخامت قابل برش تأثیر می گذارد.
به طور کلی چاپ با لیزر بر روی غیر فلزات تحت کنترل کامل قرار دارد و بدین لحاظ دارای ظرافت بسیار بالا و قابل توجهی است. شما می توانید به عنوان هدایای تبلیغاتی، محصولات متنوعی را انتخاب کنید و چاپ لیزر را بر روی آن ها انجام دهید. انواع تقویم های چرمی، لوح تقدیر، تندیس های زیبا، فلش مموری، جعبه های چوبی و مقوایی، تابلو، جا کلیدی، کارت ویزیت از جنس های مختلف، کیف های چرمی و پارچه ای و انواع محصولات غیر فلزی دیگر را می توان توسط لیزر مطابق با سفارش شما برش داد و حکاکی کرد.
سفارش چاپ لیزر
شما همراهان عزیز می توانید در صورت تمایل، هرگونه سفارش چاپ لیزر را بر روی انواع متریال ها، اعم از فلزی و غیر فلزی، به ما بسپارید. گروه ما سفارش های شما را بر روی محصول و متریال انتخابی تان، با بالاترین دقت و ظرافت توسط لیزر چاپ می کند. برای ثبت سفارش های خود با ما تماس حاصل فرمایید.