مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

پازل تبلیغاتی


کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:


جور چین یا پازل یک نوع ابزار برای بازی و سرگرمی محسوب میشود که در آن باید قطعات کوچک برش شده که معمولا  با جنس مقوا یا فوم می باشد را در کنار هم بیچینید تا تصویر کلی و واضح طرح مشخص شود، درواقع مثل یک معما می ماند یک بازی فکری که باید با تفکر و دقت بتوان تصویر اولیه طرح را کامل کرد. بنابراین پازل  علاوه بر سرگرم نمودن افراد به تقویت حافظه  بسیار کمک می کند، البته جنس های متفاوتی از پازل در بازار وجود دارد که بعد از جنس مقوایی جنس فوم و چوب به ترتیب بیشترین استفاده را در تولید پازل دارد.
درباره پازل بیشتر بدانیم!
جان اسپیلسبری John Spilsbury نقشه ساز و حکاک اهل لندن  اولین کسی بود که پازل های منبتی را به صورت تجاری به فروش رساند. ( حدود سال ۱۷۶۰ ). یکی از انواع این پازل ها Jigsaw Puzzle  یا پازل منبّت کاری شده است که  در ایران به صورت عام به آن لفظ پازل اطلاق می شود. این نوع پازل شامل تکه های ریزی می باشد که ممکن است در اطراف برآمدگی و یا فرورفتگی داشته باشد که هر برآمدگی می تواند در فرورفتگی ِ تکه ی  مناسبی قرار گرفته و محکم گردد و در نهایت استحکامی بین قطعات ایجاد می شود. بر روی هر تکه قسمتی از یک تصویر بزرگ قرار دارد که با قرار گرفتن در کنار سایر قطعات تصویر اصلی کامل شده و پازل به اتمام می رسد. پازل های منبتی در ابتدا بر روی چوب ساخته می شدند  به طوری که بر روی چوب ، عکس  یا نقاشی  چاپ می شد و سپس  با اره ی مویی ( JigSaw )  آن را برش می دادند . امروزه تولید کنندگان  پازل تصاویر را روی کاغذ و مقوا  مخصوص این کار چاپ می کنند تا سریعتر و ساده تر و ارزانتر بتوانند  آن را تولید کنند. تصاویر ِ پازل ها می تواند  هرچیزی باشد.مناظر طبیعی ، ساختمان ها ، حیات وحش و یا هر چیزی باشد. حتی می توان طرح دلخواه از خودتان، فرزندتان، تبلیغ شرکت و برندتان و... نیز برروی پازل اجرا کنید.
با اینکه پازل ها اصلا به صورت  ورقی ساخته می شدند ولی در سالهای اخیر پازل ها از حالت ۲ بعدی فراتر رفته و  امروزه  پازل های ۳ بعدی نیز موجود می باشد . که معمولا به شکل کره یا هرم ارائه می شوند.
همه افراد می دانند که تکه های یک پازل به چه صورت می تواند در کنار یکدیگر قرار گرفته شود. این تکه ها که معمولا 4 ضلعی هستند برآمدگی یا فرورفتگی هایی دارد که معمولا به شکل دایره  می باشد و که وقتی تکه های پازل را در کنار هم قرار می دهید  در یکدیگر قفل شده و چون بهم متصل هستند با حرکت یک تکه بقیه نیز به دنبال آن جابجا می شود. برش این تکه ها  توسط دستگاه های بسیار گرانقیمت برش  ایجاد می شود که از هر شرکت به شرکت دیگر نوع برش و تکه های حاصله  قابل تغییر است  ولی پازل های هم اندازه ( از نظر تعداد قطعه ) متعلق به یک شرکت معمولا دارای قطعات یکسان می باشند.

چاپ پازل تبلیغاتی
شما عزیزان می توانید طرح مورد نظر خود را برروی پازل با سایز دلخواه چاپ کنید. چاپ پازل تبلیغاتی یکی از پرطرفدارترین نمونه چاپ در هدایای تبلیغاتی بشمار می رود. روانشناسان معتقد هستند چیدن پازل یا جورچین کمک بزرگی جهت کاهش استرس و اضطراب به افردا می کنند و همچنین به دلیل اینکه قدرت فکر و تخیل را زیاد می کند روش خوبی جهت کاهش و پیشگیری از بیماری آلزایمر است. پازل ها از قطعات بسیار ریز تا درشت برش داده می شوند که در سایز استاندارد می توان از پازل های 12 تیکه تا حتی 200000 قطعه هم تولید شود. پازل ها علاوه بر چنبه سرگرمی و بازی می توانند جهت کاربرد آموزشی و به عنوان ابزارهای کمک آموزشی در مدارس و مهدکودک ها به کار برده شوند.
مجموعه تبلیغ گستران پایتخت می تواند در زمینه چاپ پازل تبلیغاتی با طرح دلخواه شما را یاری کند. پازل تبلیغاتی نیز مدل های مختلفی دارد که در این بخش به آنها اشاره خواهیم کرد.

چاپ پازل اختصاصی
چاپ پازل با طرح دلخواه می تواند شما عزیزان را خشنود کند. به این صورت که می توانید تبلیغ و نام و برند خود را برروی پازل بصورت اختصاصی چاپ کرده و به مشتریان خود ارائه دهید. در چاپ پازل اختصاصی می توانید یکی از گزینه های زیر را انتخاب نمایید. در این مدل می توان تعداد تکه های پازل و سایز و تیراژ را خودتان مشخص کنید.

چاپ و تولید پازل یکطرفه
چاپ و تولید پازل دوطرفه( که می توان از فضای دوطرف پازل جهت تبلیغات استفاده کرد)
چاپ پازل تبلیغات در یک طرف و بازی و منچ در طرف دیگر
چاپ پازل اختصاصی در 26 سایز مختلف
چاپ پازل اختصاصی
حداقل تعداد برای چاپ تبلیغاتی اختصاصی با طرح دلخواه 1000 عدد می باشد.

پازل تبلیغاتی با چاپ رنگی
پازل از پیش اماده شده نیز وجود دارد بدین صورت که بصورت تکه های بریده شده و یک پازل کامل بدون هیچ تصویری در سایز مشخص، و تعداد تکه مشخص، موجود می باشد و می توان با دستگاه سابلیمیشن برروی آن تصویر مورد نظرتان را بصورت رنگی چاپ کرد. در این نوع چاپ پازل، محدودیت تعداد وجود ندارد.

چاپ پازل تبلیغاتی با طرح دلخواه
برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش ما تماس گرفته ولیست قیمت را دریافت نمایید.

دسته‌بندی