مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

تقویم رومیزی اداری


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

تقویم رومیزی طبیعت

31,500 تومان

تقویم رومیزی چوبی

124,800 تومان

تقویم رومیزی چوبی ارزان قیمت

40,500 تومان

ارزانترین تقویم رومیزی

29,900 تومان

تقویم رومیزی لاکچری

213,000 تومان

تقویم رومیزی خاص

162,000 تومان

تقویم رومیزی باستانی

28,700 تومان

تقویم رومیزی اداری

45,800 تومان

تقویم رومیزی طبیعت پایه رنگی

ناموجود

تقویم رومیزی هفتگی

ناموجود

تقویم رومیزی زیردستی کد 3505

ناموجود

تقویم‌های رومیزی اداری همانطور که از اسمشان پیداست بیشتر در مکان‌های اداری مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تقویم‌هاروزشمار هستند و در عین کم حجم بودن می‌توانند مقدار فضای زیادی را برای اطلاعات شما داشته باشند. تقویم‌های اداری رومیزی، تاریخ شمسی، قمری و میلادی را نمایش می‌دهند و صحافی این تقویم‌ها به صورت پانچ شده است که با پانچ کاغذها و اتصال آن‌ها به یک پایه ی دو حلقه ای انجام می‌شود.پایه تقویم میتواند از جنس‌های مقوایی،  چوبی،  روکش چرم،  گالینور،  فلزی و پلکسی ساخته شود. شما می توانید تقویم رومیزی خود را با طرح و لوگوی مورد نظرتان در کلیه ی صفحات به صورت چاپ رنگی و یا تک رنگ چاپ کنید. تقویم رومیزی اداری را با نام های تقویم رومیزی یادداشتی، کوچک و پانچی نیز می شناسند.

انواع تقویم رومیزی اداری

تقویم رومیزی یادداشت دار،  تقویم رومیزی اداری جادار و همچنین تقویم رومیزی چوبی اداری نمونه‌هایی از این نوع تقویم‌ها می‌باشند.

یکی از کاربردی‌ترین تقویم‌های رومیزی اداری نوع جادار آن می‌باشد. یعنی تقویم رومیزی که جای ملزومات اداری رادارد. مقوای ضخیم و همچنین ضد آب، جنس به‌کاررفته در این نوع از تقویم‌های رومیزی اداری می‌باشد. درواقع تقویم رومیزی جادار با برخورداری از محلی مخصوص برای قرارداد وسایل مختلف ازجمله کارت ویزیت، خودکار و خودنویس می‌تواند گزینه‌ای مناسب به‌عنوان هدیه تبلیغاتی نفیس تلقی شود.

تقویم رومیزی اداری یادداشت دار چیست

از پرفروش‌ترین تقویم‌های رومیزی اداری می‌توان به‌نوعی یادداشت دار آن اشاره نمود.  طرح به‌کاررفته در این نوع از تقویم‌های رومیزی می‌تواند در میزان قیمت و هزینه آن تأثیرگذار باشد.

برگه‌های به‌کاررفته به‌عنوان محلی برای یادداشت نمودن در ابعاد و اندازه‌های مختلف قابل طراحی می‌باشند.  مدل‌های مختلفی از این نوع تقویم رومیزی اداری قابل طراحی و تولید می‌باشند که بنا به درخواست سفارش‌دهنده می‌توان این موارد را مورداستفاده قرارداد.  رنگ پایه این دست از تقویم‌های رومیزی از دیگر عواملی است که افراد می‌توانند آن را با توجه به سلیقه خود تعیین کنند.

تقویم رومیزی اداری چوبی

یکی از محبوب ترین و معروف ترین تقویم رومیزی اداری، نوع چوبی آن است که معمولا از جنس ام دی اف یا چوب راش یا افرا می‌باشد.  از نکته مهم در این رابطه می‌توان به نوع سفارشی آن برای قرار دادن محلی برای یادداشت اشاره کرد. این نمونه تقویم رومیزیها معمولا همراه با جعبه خاص هستند

تقویم رومیزی هدیه تبلیغاتی مفید

اگر از ما بپرسید که چرا ما هدیه تبلیغاتی به مخاطبانمان می دهیم و به دنبال جواب این سوال باشید باید به این نکته توجه کرد که داشتن هدیه تبلیغاتی مثل تقویم  رومیزی می تواند در اواخر سال، کمک زیادی به مخاطبان ما برای برنامه ریزی سال جدید کند. مخاطبان ما تقویم رومیزی خاص تر را دنبال کرده و آن را در معرض دیده همگان قرار خواهند داد. مثلا اگر شما یک تقویم با طرح اختصاصی خودتان چاپ بزنید و هدیه دهید، شما اگر لوگو شرکت خود را بر روی صفحات تقویم رومیزی زده باشید کمتر کسی به آن توجه نمی کند و هر بار که تقویم را برای چک کردن روز مورد نظر دنبال میکنند تبلیغ برند شما را هم بر روی آن خواهند دید.

انواع تقویم رومیزی

تقویم‌های رومیزی به چند دسته، تقویم رومیزی زیردستی، تقویم رومیزی پایه دار، و تقویم رومیزی اداری تقسیم می‌شوند که بسته به نوع جنس پایه‌های تقویم‌ها، این دسته‌بندی‌ها نیز تغییر می‌کند.

تقویم رومیزی پایه‌دار

تقویم رومیزی پایه‌دار از پرطرفدارترین  و پرفروش ترین و ارزان ترین تقویم‌های رومیزی هستند که معمولا بر روی یک پایه سه گوش قرار می‌گیرند. این تقویم‌ها در طرح‌های مختلف و دلخواه چاپ می‌شوند و یکی از تقویم‌هایی هستند که در کارهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از مهمترین تقویم‌های رومیزی پایه‌دار می‌توان به تقویم رومیزی مقوایی و پایه سخت اشاره کرد.

تقویم رومیزی پایه دار مقوایی

تقویم‌های رومیزی مقوایی از پایه‌هایی مقوایی ساخته شده‌اند که برای ساخت این پایه‌ها یا از مقوا با گرماژ بالا و یا از لمینیت کردن دو مقوای گرم پایین‌تر استفاده می‌شود. معمولا مقوای استفاده شده در ساخت این نوع از تقویم‌ها گلاسه است و در برخی موارد از مقوای فانتزی برای ساخت این تقویم‌ها استفاده می‌شود. تقویم‌های رومیزی مقوایی معمولا وزن کمی دارند و در سایزهای مختلفی تولید می‌شود و معمولا دارای 12 یا 13 برگ هستند و جنس برگه‌های آن از گلاسه یا مقوای فانتزی (مثل مقوای کارتی و ...) است که در وزن 250 یا 300 گرم است.  بر روی پایه‌های مقوایی می‌توان متناسب با خواست مشتری طرح‌هایی را چاپ کرد اما به طور کلی طرحی بر روی آن زده نمی‌شود و معمولا اطلاعات برند مشتری بصورت طلاکوب، نقره کوب روی پایه درج می‌شود. تقویم رومیزی مقوایی ماه شمار هستند و در هر برگ از تقویم، شما می‌توانید یک ماه از سال را ببینید. این تقویم‌ها تاریخ شمسی،  قمری و میلادی را نمایش می‌دهند.

تقویم رومیزی پایه سخت

پایه تقویم‌های رومیزی سخت از قطعات مقوای جلدسازی ساخته می‌شود و به صورت مثلثی بر روی میز قرار می‌گیرند.  این نوع از پایه‌ها در صورتی که تقویم شما هفته‌ شمار باشد و وزن زیادی داشته باشد، مناسب نیست و مانند تقویم‌های رومیزی مقوایی عمل می‌کند اما کمی‌ مقاوم‌تر از تقویم‌های رومیزی مقوایی است. روکش استفاده شده در پایه تقویم‌های سخت، می‌تواند از جنس گلاسه سبک روکش دار،  گالینور یا کاغذ فانتزی باشد. در تقویم‌های رومیزی پایه سخت نیز می‌توان متناسب با خواست مشتری طرح‌هایی را برروی پایه تقویم چاپ کرد و یا از طلاکوب بهره برد.

تقویم رومیزی چوبی

تقویم‌های رومیزی چوبی، بسته به نوع نیاز و سفارش شما در دو نوع هفته شمار و ماه‎ شمار ارائه می‌شوند.  این تقویم دارای پایه‌های چوبی و بسیار شیک هستند و این پایه معمولا با ورق‌های تقویم مورد نظر شما ست شده و ظاهری بسیار کلاسیک و شیک را برای شما به نمایش می‌گذارد. پایه‌های چوبی معمولا در انواع تقویم‌های رومیزی اداری، تقویم‌های رومیزی زیردستی و تقویم‌های رومیزی پایه‌دار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تقویم رومیزی پلکسی

تقویم‌های رومیزی پلکسی دارای یک پایه پلاستیکی با ظاهری شفاف و شیشه‌ای هستند که به این نوع از پلاستیک،  پلکسی گفته می‌شود. این نوع از ورق‌ها دارای جنسی بسیار محکم هستند و در تقویم‌ها با ضخامت 1 تا 40 میلی متر مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین این نوع از پایه برای تقویم‌های رومیزی اداری بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر شما هم خواهان یک تقویم با ظاهری زیبا و شیک هستید، تقویمی ‌با پایه پلکسی می‌تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. پایه‌های پلکسی معمولا متناسب با خواست مشتری در انواع تقویم‌های رومیزی اداری، تقویم‌های رومیزی زیردستی و تقویم‌های رومیزی پایه‌دار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تقویم رومیزی چرمی‌

تقویم‌های چرمی معمولا در نوع‌های مختلف مانند سررسید و تقویم‌های رومیزی چرمی ارائه می‌شوند.  که چرم به کار رفته در آن‌ها،  مطابق با سلیقه و هزینه‌ای که شما می‌کنید می‌تواند با کیفیت‌های متفاوت عرضه شود.  این نوع از تقویم‌ها معمولا دارای ظاهری بسیار شیک هستند و برای مکان‌های اداری و خانگی مورد استفاده قرار  می‌گیرند.  شما می‌توانید بر روی چرم استفاده شده در تقویم‌های چرمی،  آرم‌های مدنظر خود را به صورت حک شده، به صورت طلاکوب و سیلک و لیزر داشته باشید و باز هم مطابق با خواست شما پایه‌های چرمی می‌توانند در انواع تقویم‌های رومیزی اداری،  تقویم‌های رومیزی زیردستی و تقویم‌های رومیزی پایه دار مورد استفاده قرار بگیرند.

تقویم رومیزی زیردستی

تقویم‌های رومیزی زیردستی به علت کم حجم بودن معمولا برای کارهای تبلیغاتی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند.  این تقویم‌ها نیز به طور استاندارد دارای سایز 50 در 35 یا 30 در 45 چاپ می‌شوند و به صورت هفته شمار هستند.  تقویم‌های رومیزی زیر دستی معمولا  52 برگی هستند و عموما برای پایه این نوع از تقویم‌ها می‌توان از جنس‌های مختلف مقوایی با روکش چرم و گالینور استفاده کرد.  تقویم‌های رومیزی زیردستی نیز تاریخ شمسی،  قمری و میلادی را نمایش می‌دهند. معمولا با پایه‌های مقوایی ساخته می‌شوند اما شما می‌توانید با سلیقه خوتان هر نوع از پایه ای را که مد نظر دارید سفارش دهید.

دسته‌بندی