مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

چاپ برچسب

چاپ برچسب اموال
شاید برای خیلی از افراد این سوال مطرح شود چاپ برچسب اموال در شرکت ها و ادارات مختلف چگونه انجام می شود، که ما قصد داریم در این مقاله به بحث کوتاهی راجع به چاپ برچسب اموال بپردازیم. کلا برچسب ها از جنس های مختلف ساخته می شوند که بستگی به نوع کارآیی و موارد استفاده آن جنس مورد نظر انتخاب می شود.
مشخصات برچسب اموال
چسبدگی بالا
مقاومت در برابر رطوبت
مقاومت چاپ در برابر انواع مایعات و حلال ها
خُرد شوندگی
استفاده بر روی تمامی سطوح
کاربرد برچسب اموال
ادارات و سازمان ها، شرکت های خصوصی و انواع شرکت های بزرگ از مشتریان اصلی استفاده از برچسب اموال بر روی اموال خود هستند، استفاده از برچسب اموال جز لاینفک سیستم حسابداری و کاری ادارات می باشد که از این طریق موجودی و پیگیری مستقیم اموال اداره یا شرکت خود را انجام می دهند. کارشناسان تبلیغ گستران پایتخت (چاپگران) با ارایه مشاوره تخصصی و با در نظر گرفتن موارد مصرف مختلف و استفاده درست از لیبل و برچسب در شرکت ها و مجموعه ها، آماده پاسخگویی و مشاوره جهت بهترین انتخاب به شما عزیزان هستند.
چاپ برچسب اموال

همانطور که در عکس فوق مشاهده می کنید برچسب اموال بر اساس شماره سریال چاپ می شود و روی اموال که در ادارات و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد و نصب می شود. هدف از این کار را می توان به چند دسته تقسیم کرد، که مهمترین آن این است که کسی نتواند اموال شرکت یا ادارات را به خارج از آن مکان انتقال بدهد یا با کالا یا شی معیوب دیگر تعویض کند.
یکی دیگر از عوامل الزام داشتن برچسب اموال در صورت سرقت یا مفقود شدن اموال شرکت و پیگیری پلیس بتوانند از روی برچسب اموال کار شناسایی صاحب آن را با روند بهتری انجام خواهند داد. که این موضوع باعث می شود کیفیت و نوع چاپ برچسب اموال در اولویت انتخاب و سفارش این کار باشد.
قیمت برچسب اموال

قیمت ها در مجموعه تبلیغ گستران پایتخت توسط کارشناسان با توجه به سبک کار مورد محاسبه قرار می گیرد، ابعاد لیبل یا همان برچسب اموال و همچنین نوع جنس درخواستی از عوامل تعیین کننده قیمت می باشد. در صورت درخواست با مشاوران فروش ما تماس بگیرید.
از دیگر خدمات مشابه مجموعه تبلیغ گستران پایتخت می توان به موارد ذیل اشاره کرد که هر کدام زیر شاخه های متفاوت خود را دارد و جای بحث و کارشناسی در زمینه نوع کاربردی که برای آنها در نظر گرفته شده اند، دارد. لذا به طور آیتم وار فقط به ذکر عنوان های انها بسنده میکنیم و درصورت سوال بیشتر و یا اطلاعات مفید تر تقاضا داریم با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

چاپ نمونه های مختلف لیبل و برچسب1 . چاپ انواع لیبل رنگی و تک رنگ
2 . چاپ انواع لیبل پشت چسب دار و بدون چسب
3 . لیبل پی وی سی
4 . برچسب های کاغذی
5 . چاپ بر روی برچسب ها و لیبل های فلزی
6 . چاپ لیبل اموال که در مقاله فوق به بحث راجع به آن پرداخته شد که لازم به ذکر است نوع پر مصرف لیبل اموال یا همان برچسب اموال لیبل نقره ای است.
چاپ لیبل اموال

در حال حاضر در دنیایی از تبلیغات در پوشش های مختلف که در اطراف ما در جریان است زندگی می کنیم. این کالا ها توسط پوششی که اطلاعات محصول روی آن است پوشیده شده است. لیبل ها از جمله این پوشش‌ های جدید هستند. لیبل یا برچسب قسمتی از یک کاغذ یا فلز می باشد که بر روی محصول قرار گرفته است. برچسب ها کاربرد های متنوعی دارند که اطلاعات مربوط به محصول از جمله قیمت، موارد استفاده و جزییات محصول بر روی آن نوشته شده است.

انواع لیبل
لیبل ها یا برچسب‌ ها انواع مختلفی دارند که عبارت‌ اند از: برچسب کاغذی، برچسب پی‌ وی‌ سی، برچسب متال و .... .
برچسب متال

این نوع برچسب از نوع فلزی بوده و برای سطوح فلزی مناسب است.
برچسب کاغذی

 مدل های مختلفی دارد که از نظر اندازه و جنس و چسبندگی متفاوت می باشند. این لیبل ها برای سطح های صیقل شده مناسب است و در مقابل حرارت مقاومت قابل قبولی دارد.
برچسب پی‌ وی‌ سی 

از خصوصیات این برچسب ها می توان به عدم نفوذ پذیری آب در آن ها اشاره کرد. همانطور که از اسم پی وی سی پیداست این برچسب ها از جنس پلاستیک بوده و توانایی کشیدگی و تغییر طول بالایی دارند. استفاده از این برچسب ها در مکان هایی با دمای بالا توصیه نمی شود.
چاپ لیبل در اصفهان
فناوری تولید لیبلدر سال های اخیر موارد استفاده از موتور های سرو در ماشین های چاپ لیبل بسیار دیده شده است که البته به هیچ عنوان فناوری جدیدی به حساب نمی آید. این موتور ها داری چرخ دنده هستند و در هنگام چاپ احتمال اثر گذاشتن بر روی لیبل را دارند. اما موتور های جدید بدون اثر چرخ دنده و با دقت بسیار بیشتری نوشته ها را بر روی بر چسب ها چاپ می کند.
همچنین این موتور ها به دلیل داشتن یک حافظه متصل به ماشین می تواند تا مدت ها اطلاعات چاپی را در حافظه خود نگه دارد.  استقبال از ماشین های چاپی جدید بسیار کم و نا امید کننده است. البته رکود اقتصادی و کاهش اعتبارات مالی باعث شده که چاپخانه‌ های کمتری به تهیه این نوع از ماشین‌ آلات اقدام کرده و به‌ روزرسانی تجهیزات خود را به زمانی که بازار رونق بیشتری داشته باشد موکول کنند.
در دنیای امروز با افزایش کاربرد پیام رسان های اینترنتی میزان چاپ مجلات، مقالات، کاتالوگ ها و انواع لیبل بسیار پایین آمده است. به همین دلیل استفاده از از این نوع ابزار فیزیکی برای تولید کننده به صرفه نمی باشد.
فناوری بسته‌بندی
امروزه بسته بندی یکی از عوامل مهم جذب مشتری می باشد. بسته بندی باید جذاب و منعطف باشد تا بتواند مخاطب خاص خود را پیدا کند. اما در این صنعت عوامل بسیار زیادی باعث محدودیت و کاهش چاپ و بسته بندی محصولات وجود دارد که می توان به هزینه مصرف انرژی، اقتصاد جهانی و ثبات محصول در بازار و قوانین دولتی و .... اشاره کرد.
ثبات محصول بسته‌ بندی در دوران رکود اقتصادی حال حاضر از تمامی عوامل بالا مهم تر و اساسی تر می باشد. قوانین دولتی در واقع مربوط به استفاده از مواد با دوام در بسته بندی ها می باشد. این قوانین به مرور زمان تاثیر مهمی بر روی صنعت بسته بندی خواهد داشت.
موضوع دیگر در مورد صنعت بسته بندی سلامتی مواد غذایی موجود در بسته است که باید تمامی استاندارد های لازم را داشته باشد.
همچنین درج مواد تشکیل دهنده و ساختار مواد غذایی از دیگر موارد یک بسته بندی مناسب برای مواد غذایی است. همچنین برای صرفه‌ جویی در مصرف انرژی نیز، باید سعی به تولید محصولات بسته‌ بندی سبک‌ تری شود که محیط‌ زیست را کمتر آلوده کنند. به خاطر هزینه بالای انرژی مصرفی، در بعضی از مناطق سعی می‌ شود که به‌ جای کاغذ از مواد پلاستیکی استفاده شود.
چاپ لیبل ارزان قیمت
پایداری لیبل در آب‌وهوای متفاوت
برچسب‌هایی‌‌ که در ارتباط با محیط بیرونی هستند باید طوری طراحی شوند که در مقابل تغییرات جوی، تابش خورشید و گرد و خاک مقاوم باشند. عمر این برچسب ها نشان دهنده کیفیت آن ها می باشد.