مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

تقویم رومیزیکمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

تقویم رومیزی طبیعت

31,500 تومان

تقویم رومیزی چوبی

124,800 تومان

تقویم رومیزی چوبی ارزان قیمت

40,500 تومان

ارزانترین تقویم رومیزی

29,900 تومان

تقویم رومیزی لاکچری

213,000 تومان

تقویم رومیزی خاص

162,000 تومان

تقویم رومیزی باستانی

28,700 تومان

تقویم رومیزی اداری

45,800 تومان

تقویم رومیزی طبیعت پایه رنگی

ناموجود

تقویم رومیزی هفتگی

ناموجود

تقویم رومیزی زیردستی کد 3505

ناموجود

در این بخش به ذکر انواع تقویم رومیزی و چاپ صفر تا صد تقویم رومیزی سال 1403 می پردازیم.

چاپ تقویم رومیزی
یکی از هدایای تبلیغاتی که در پایان سال در کنار سررسید و سالنامه و یا بصورت جداگانه از طرف ارگان ها و شرکت ها خریداری می شود تقویم رومیزی میباشد. مجتمع چاپ و تبلیغات تبلیغ گستران پایتخت در زمینه تولید و چاپ تقویم رومیزی سالهاست که با کسب تجارب با ارزش و حمایت بزرگترین مشتریان خود توانسته موفقیت روزافزون و چشمگیری در زمینه فروش این نوع از هدایای تبلیغاتی دست پیدا کند. تقویم رومیزی 1403 از مرداد ماه سال جاری در دست طراحی بوده است و تمام تلاش این مجموعه ارائه زیباترین طراحی های گرافیک در این زمینه بوده است و امید است که با ارائه تقویم رومیزی 1402 بیش ازپیش رضایت خاطر شما همکاران و مشتریان خاص این شرکت را فراهم نماییم. در طراحی های تقویم رومیزی 1403 تمام سعی براین بوده که تمام سلایق در نظر گرفته شود و علاوه بر کیفیت طراحی و چاپ، قیمت تقویم رومیزی 1403 تا حد ممکن ارزان در نظر گرفته شود.
تقویم رومیزی 1403
تقویم رومیزی یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی است، چرا که شما در هر خانه یا محل کاری بروید به ندرت میزی را می بینید که تقویم رومیزی روی آن نباشد. مزیت چاپ  و خرید تقویم رومیزی 1403 و سفارش تقویم رومیزی برای ارگان ها و شرکت ها این است که با چاپ تبلیغ خود برروی تقویم رومیزی 1403 میتوانید  بطور مداوم در ذهن مخاطب قرار بگیرند.

تقویم رومیزی نقلی
تقویم رومیزی پایه سلفونی با 24صفحه از تصاویر طبیعت در پایه های رنگی مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است. این نمونه هم جز تقویم رومیزی ارزان قیمت سال 1403 به شمار می رود.

مدل تقویم رومیزی چوبی و پلکسی با جاقلمی
تقویم رومیزی مدل های متنوعی دارد. معمولا مجموعه چاپگران از اواخر شهریور ماه اقدام به طراحی تقویم رومیزی دارد. و تولیدات خود را تا اوایل دی ماه به بازار عرضه می کند. مدل تقویم رومیزی چوبی1403 را میتوانید با نصب پلاک برروی پایه چوبی سفارش دهید.
طراحی تقویم رومیزی
همیشه مهمترین بخش جذب یک تبلیغ و یک محصول به طراحی آن برمیگرد. طراحی تاثیر بسزایی در جذب مخاطب دارد. مهمترین بخش تولید و چاپ تقویم رومیزی نیز طراحی تقویم رومیزی می باشد. در طراحی باید موارد مختلفی در نظر گرفته شود از جمله: باید صفحه اول تقویم جوری طراحی شود که با یک نگاه مخاطب را به خود جذب کند. در صفحه اول معمولا زمان تحویل سال- و عدد سال جدید را طراحی می کنند. طرح  و مضمون تقویم می تواند طرح کلاسیک، طبیعت، توریستی و  سنتی و... باشد. معمولا ابعاد و سایز تقویم به تولید کننده بستگی دارد ولی در طراحی تقویم رومیزی باید حتما تقویم بصورت خوانا همراه با اعداد شمسی و قمری و میلادی باشد - تعطیلات و مناسبت ها نیز در گوشه ای از تقویم مشخص شده باشد.  در طراحی تقویم می توانید از هر رنگ و مدلی استفاده نمایید فقط لازم به ذکر هست که برای طراحی تقویم رومیزی باید از قسمت بالا حدود 1 سانت فضا برای فنر  و از چپ و راست و پایین  حدود 4-5 میلی متر فضا برای برش قرار داده شود. مجموعه چاپگران با داشتن طراحان حرفه ای می تواند طرح مورد نیاز شمارا بصورت اختصاصی طراحی کنند و بعد از تایید از طرف شما به مرحله چاپ فرستاده شود.

تقویم رومیزی اداری
تقویم رومیزی اداری که معمولا برروی هر میز کاری قرار گرفته می تواند در مدل های مختلفی تولید شود. معمولا تقویم رومیزی اداری بصورت تقویم روزشمار و در ابعاد کوچک برروی پایه چوبی، پایه پلاستیکی و پایه فلزی پانچ می شود. تقویم رومیزی اداری مدل های متنوعی دارد. شما می توانید برروی صفحات تقویم رومیزی اداری طرح و لوگوی خود را در تمام صفحات بصورت تک رنگ یا چاپ رنگی چاپ نمایید. نام های دیگر تقویم رومیزی اداری، تقویم رومیزی کوچک، تقویم رومیزی یادداشتی و تقویم پانچی و تقویم دستیار می باشد. همچنین میتوان تقویم رومیزی دستیار منشی ومدیران خود را با طراحی مورد دلخواه خودتان چاپ نمایید. در ادامه به شما کلیه نمونه های تقویم رومیزی 1403 مجموعه چاپگران را معرفی خواهیم کرد:

تقویم رومیزی فانتزی
یکی از ارزانترین نمونه  تقویم رومیزی 1403 چاپگران، تقویم رومیزی طرح فانتزی می باشد. این مدل تقویم  رومیزی برای مدیران و مشتریانی که هدیه خاص میخواهند گزینه مناسبی می باشد.

خرید تقویم رومیزی 1403 ارزان
تقویم رومیزی طرح بهار : برای خرید تقویم رومیزی 1403 ارزان، نمونه تقویم رومیزی کلاسیک را می توانیم به شما عزیزان پیشنهاد دهیم. این تقویم رومیزی با 12 صفحه از تصاویر زیبا و طرح های کلاسیک و فانتزی چاپ شده است که به دلیل قیمت ارزان طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

چاپ تقویم رومیزی 1403
چاپ تقویم رومیزی 1403 در اکثر تولیدیها و چاپخانه های کشور انجام می شود، کیفیت چاپ و نوع طرح های هر مجموعه با هم متفاوت می باشد، مجموعه تبلیغ گستران پایتخت هرساله با ارایه طرح های شکیل و به روز یکی از تولید کننده های مهم و خوش سلیقه تقویم رومیزی در کشور می باشد. کیفیت چاپ در تولید تقویم رومیزی از اهمیت بالایی برخوردار است. تمام چاپ ها با دستگاه چاپ پنج رنگ همزمان در مجموعه ما ارایه می شود.
تولید کننده تقویم رومیزی
تقویم رومیزی طبیعت: شرکت تبلیغ گستران پایتخت به دلیل استقبال زیاد مشتریان ، هر ساله نمونه تقویم رومیزی با تصاویر طبیعت ایران  را ارائه می دهد .در سال جاری نیز مدل تقویم رومیزی طبیعت  بصورت 12 برگ ( 24 صفحه ) از تصاویر زیبای طبیعت آماده فروش می باشد. این مجموعه یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده سررسید و تولید کننده تقویم رومیزی و دیواری می باشد.
چاپ و طراحی انواع تقویم رومیزی

یکی از هدایای تبلیغاتی پرکاربرد که معمولا در پایان سال توسط شرکت ها تهیه و در بین مخاطبان توزیع می شود، تقویم رومیزی است. تقویم رومیزی یکی از روش های موثر تبلیغاتی است و به ندرت میزی را پیدا میکنید که یک تقویم رومیزی روی آن یافت نشود. هم چنین استفاده از تقویم رومیزی  در منازل نیز بسیار معمول است که میتوان با حک لوگو روی پایه و یا صفحات داخل تقویم رومیزی اثری ماندگار در ذهن مخاطبان خود به جای بگذارید.

قیمت تقویم رومیزی 1403
پیشنهاد ما به شما این است اول از تمام شرکت ها و تولید کننده های تقویم رومیزی در کشور قیمت بگیرید و بعد با ما تماس بگیرید. با توجه به افزایش قیمت کاغذ و قیمت بی سابقه مقوا و کاغذ، تمام تلاش خود را بر آن داشتیم که سعی کنیم با کمترین حاشیه سود ممکن و بالاترین کیفیت بتوانیم مناسبترین قیمت را برای تقویم رومیزی های 1403خود انتخاب کنیم. قیمت تقویم رومیزی 1403 مجموعه ما به جرات بهترین قیمت برای تولیدات تقویم رومیزی ارایه شده در کل کشور می باشد.  
تقویم رومیزی یادداشت دار
به دلیل رضایت مشتریان در سال های گذشته، امسال نیز اقدام به تولید تقویم رومیزی  یادداشت دار اما به سبک جدید کرده ایم. این مدل تقویم رومیزی کلاسیک یادداشتی 1403 به دلیل داشتن صفحات یادداشت کاربرد بسار بالایی دارد. با ارائه این مدل تقویم رومیزی به مشتریان خود آنها را بسیار خوشحال میکنید.تقویم رومیزی کلاسیک یادداشت دار دارای 12 برگ و 24 صفحه می باشد. 12 صفحه از هربرگ دارای تصاویر کلاسیک و تقویم 1403 می باشد و کنار هر برگه صفحه یادداشت و در کنار آن مناسبتهای هر ماه چاپ شده است.تقویم رومیزی اختصاصی
علاوه بر نمونه های آماده ما شما می توانید مدل و طرح تقویم رومیزی را به سلیقه خودتان طراحی و چاپ کنید. برای چاپ تقویم رومیزی 1403 بصورت اختصاصی شما میتوانید: ابعاد تقویم رومیزی، تعداد برگه های تقویم (۷برگی-۱۲ برگی-۱۳ برگی-۱۴ برگی و….)، جنس پایه تقویم ، نوع کاغذ تقویم، تعداد سفارش و هرآنچه که مدنظرتان می باشد را با ما درمیان بگذارید .توضیحات بیشتر در قسمت تقویم رومیزی اختصاصی داده شده است.
ما طراحی با برند و نام شمارا بصورت کاملا اختصاصی و سفارشی به عنوان تقویم رومیزی تولید و چاپ کنیم. تولید تقویم رومیزی 1403 و سالنامه 1403 تخصص ماست. محوریت فعالیت این شرکت بر پایه این اصل بنا شده است: همیشه حق با مشتری است و رضایت مشتری ضامن بقای مجموعه ماست.
تمام مدل های تقویم رومیزی که در بالا به آن ها اشاره شده و جز کارهای عمومی و تولید شده مجموعه ما هستند قابلیت چاپ اختصاصی هم دارند. شما میتوانید با سفارش طرح اختصاصی خودتان بر روی برگه های تقویم هرکدام از مدل های بالا که مدنظرتان باشد تقویم رومیزی ایده آل خود را داشته باشید. شایان ذکر است در صورت نیاز شما چاپ اختصاصی رنگی روی پایه تقویم رومیزی هم انجام می شود.

فروش تقویم رومیزی 1403
هرساله مجموعه تبلیغ گستران پایتخت علاوه بر هدایای تبلیغاتی، فروش تقویم رومیزی, سررسید و سالنامه و تقویم دیواری را دارد. و با توجه به توانایی این شرکت امکان چاپ هرگونه طرح و تبلیغی بر روی تقویم و سررسید بصورت اختصاصی می باشد.

خرید تقویم رومیزی 1403
مدل های تقویم رومیزی مجموعه چاپگران به صورت تولید انبوه بوده و ارسال برای همه شهرها در سراسر کشور مقدور می باشد. شما می توانید برای خرید تقویم رومیزی اینترنتی از همین حالا اقدام نمایید.

سفارش تقویم رومیزی 1403
برای سفارش تقویم رومیزی از طریق فرم سفارش آنلاین که لینک آن در قسمت بالای سایت  قرار گرفته است اقدام نموده و یا از طریق ارسال ایمیل، تلگرام و یا تماس تلفنی می توانید سفارشات خود را ثبت نمایید. ما در کمترین زمان ممکن تقویم رومیزی 1403 مورد دلخواه شما را چاپ میکنیم و در هر نقطه کشور ارسال میکنیم.