مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

پیش بند تبلیغاتی


کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:


پیش بند آشپزخانه تبلیغاتی
پیش بند تبلیغاتی آشپزخانه در واقع نوعی محافظ بیرونی برای پوشاک است. استفاده از پیش بند در ایران از دیرباز معمول بوده و کاربرد های زیادی دارد و جز هدایای تبلیغاتی ارزان و مفید بشمار می اید. در منازل، آرایشگاه ها، رستوران ها، فروشگاه ها، کارگران، خدمتکاران و…قابل استفاده می باشد. پیش بند تبلیغاتی مجموعه تبلیغ گستران پایتخت در چندین مدل و با قابلیت چاپ نام و برند و لوگو شما می باشد.
 پیشبند تبلیغاتی ارزان
پیشبند تبلیغاتی را می توان به دلایل بهداشتی، به منظور محافظت از لباس اصلی و جلوگیری از پاره شدن، آلوده شدن یا مسائل دیگر استفاده کرد. هم چنین استفاده از پیشبند در منازل نیز بسیار رایج می باشد. در اینجا به ذکر نمونه های پیشبند تبلیغاتی این مجموعه می پردازیم:

پیش بند تبلیغاتی ارزان با پارچه شمعی
این نمونه پیشبند از پارچه شمعی پشت نقره ای با نوار دوزی در جه یک  در رنگ بندی های متنوع تولید شده و با قابلیت چاپ سیلک یا چاپ بصورت رنگی بادوام می باشد و از دیگر مزیت های آن ارزان بودن قیمت پیش بند تبلیغاتی و همچنین قابل شستشو نیز می باشد.

 پیش بند تبلیغاتی جیب دار با پارچه شمعی
این مدل پیشبند نیز مثل مدل قبلی از جنس پارچه شمعی و پشت نقره ای بوده با این تفاوت که  فقط روی آن جیب دوخته شده که میتوان روی جیب هم چاپ زد.

نمونه پیش بند تبلیغاتی دو لایه
این مدل پیش بند با کیفیت بالاتر و  جنس گاواردین دولایه است که جنس لایه زیرین پلاستیک می باشد . و با نوار دوزی رنگی دورتا دور پیش بند زیبایی خاصی به این محصول داده است. به دلیل کیفیت جنس و دولایه بودن پیشبند، ای نمونه گرانتر از مدل های قبلی می باشد.
 کلیه نمونه پیش بند های تبلیغاتی با قابلیت چاپ بوده و رنگ بندی  می باشد. حداقل تعداد با چاپ 200 عدد می باشد. علاوه بر نمونه های موجود برای سفارش پیشبند تبلیغاتی دلخواه خودتان می توانید با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و درخواست خود را اعلام نمایید. با توجه به تعداد سفارش نیز می توان نمونه سفارشی تولید کرد.

دسته‌بندی