مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

چاپ دیجیتال


کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:


خدمات چاپ دیجیتال در اصفهان

می توان چاپ را انتقال متن، تصویر و یا نقشی با استفاده از ماده خاص بر روی سطح دیگر تعریف کرد. پس با این تعریف حتی نوشتن متن با مداد و خودکار نیز یکی از روش های انجام خدمات چاپ می ‌باشد. در این حالت خودکار یا مداد همان ماده خاص و کاغذ همان سطح در تعریف چاپ می ‌باشد. روزانه به این صورت هزاران بار بر روی هر شی یا جسم خدمات چاپ صورت می‌گیرد.
روش‌ های انجام خدمات چاپ
انجام خدمات چاپ به سه صورت می باشد
گراوور ها را به صورت دستی تهیه می ‌کنند.
گراوور ها را به چاپ تبدیل می کنند.
از تکنیک‌های جدیدی نظیر فتو مکانیک برای چاپ استفاده می‌ کنند.
انواع چاپ
انجام خدمات چاپ به صورت برجسته
سطح برجسته‌ ای را به مرکب چاپ آغشته می‌ کنند تا سطح رنگی شود سپس به کاغذ این طرح یا نوشته منتقل می ‌شود. در این حالت سطح برجسته باید معکوس نقشی که می ‌خواهیم چاپ کنیم باشد.
انجام خدمات به صورت چاپ گود
در چاپ اسکناس و تمبر از این روش استفاده می ‌کنند. در این نوع چاپ تصویر یا نقشی که می ‌خواهیم چاپ شود را در سیلندر استوانه ‌ای قرار می ‌دهیم. سطح چاپ شونده در این روش فرو رفته است. هزینه انجام خدمات چاپ با این روش بالاست ولی کیفیت چاپ بسیار بالا می ‌باشد.

انجام خدمات چاپ به صورت سطح صاف
این روش نوعی از لیتوگرافی یا چاپ سنگی است. سطح چاپ شونده در این روش فرو رفته یا برجسته نیست و خواص مواد و یا رنگ مرکب را به خود نمی‌گیرد. نقش مورد نظر برای انجام خدمات چاپ در این روش به لوح فلزی، و از لوح فلزی به استوانه لاستیکی و بعد به کاغذ منتقل می ‌شود.

انواع خدمات چاپ
انجام خدمات چاپ شامل چاپ بر روی پارچه، سلفون مات و براق بر روی چاپ‌ها، چاپ گلاسه و فتو گلاسه، چاپ استیکر توسط پلات تا عرض 1.5 متر، روکش لمینت، چاپ کنواس، چاپ بکلیت، چاپ کتد و چاپ pp می باشد.چاپ دیجیتال در اصفهان

چاپ دیجیتال
با استفاده از انجام خدمات چاپ دیجیتال می توان تعداد زیادی از سفارشات را در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت آماده کرد. این نوع از دستگاه های چاپ سبب انقلابی عظیم در صنعت چاپ شده است. خدمات چاپ دیجیتال شامل موارد ذیل می باشد:
چاپ انواع کارت ویزیت فوری با لمینت مات، لمینت پلاس مات، لمینت براق، لمینت پلاس براق، متالایز صدفی
انواع کارت های سریال دار و بارکد دار به صورت فوری
انواع کارت های سریال دار و بارکد دار با اسکرچ به صورت فوریچاپ دیجیتال

دسته‌بندی