مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

سررسید اروپایی


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


دراین بخش به معرفی سررسید اروپایی 1402 و سالنامه رقعی سال 1402 می پردازیم.


سررسید اروپایی 1402
سررسید اروپایی یکی از محصولات
سررسید و سالنامه 1402 شرکت تبلیغ گستران پایتخت بوده و فروش نسبتا بالایی نسبت به قطع ها و سایزهای دیگر (به جز سایز وزیری) داشته است. این سررسید که در دو نوع روز شمار و سررسید دستیار نیز مشهور است در قطع اروپایی (14*21.5) تولید و عرضه می گردد  سالنامه دستیار و هفتگی معمولا برای شرکتها و سازمانهایی که تاریخ صفحات سالنامه ملاک برای آنها محسوب نمی شود و بیشتر مخاطبان آنها جهت ثبت یادداشتهای روزانه به این نوع سررسید و سالنامه نیاز دارند، مناسب می باشد.
سررسید اروپایی روزشمار
این نوع سالنامه صفحات تقویم بصورت روزشمار در هر صفحه قرار دارد و پنجشنبه و جمعه بصورت مشترک در یک صفحه قرار میگیرد. این مدل سررسید اروپایی 1402 گرانتر از سالنامه اروپایی هفتگی می باشد.
سررسید رقعی اروپایی دستیار
در بخش اول سالنامه صفحات تقویم به صورت هفتگی یعنی شنبه تا جمعه در یک صفحه گنجانده شده و در هر روز بخش کوچکی جهت ثبت یادآوری های روزانه در نظر گرفته شده است. مناسبتهای آن هفته نیز به طور کامل در پایین صفحه قرار دارد. در بخش دوم این سالنامه که تقریبا ۶۵درصد از سالنامه را تشکیل می دهد بخش ثبت رویدادها ،یادداشت ها و فروش است و در قسمت بالای هر صفحه تاریخ به صورت دلخواه توسط خود شخص دارنده سالنامه ثبت می شود.
سررسید طرح اروپایی
جلد این سالنامه در دو متریال جلد گالینگور و جلد چرم ساخته و تولید شده است که سررسید چرم قابلیت چاپ داغکوب و سررسید گالینگور قابلیت چاپ طلاکوب و پلاک اختصاصی دارد. صفحات داخلی سررسید اروپایی تولید شده چاپگران در دو نوع کاغذ کرم خارجی و سفید ۷۰ گرم اندونزی می باشد. دربرخی آستر بدرقه این سالنامه از نوع مقوای طرح دار فانتزی ایتالیایی گرم بالا در تنوع رنگ زیبا (نارنجی-آبی-قرمز) کاملا هماهنگ و همرنگ با روبان ساخته و پرداخته شده است. در قسمت آستر بدرقه انتهای سالنامه یک پاکت در سایز اداری ضمیمه قسمت داخلی جلد پشت تعبیه گردیده که این سالنامه را از این حیث متفاوت و متمایز با سررسید های دیگر می نماید. در روی جلد نیز می تواند یک پلاک استیل جهت حک لیزری آرم و لوگوی شرکت شما به صورت اختصاصی در نظر گرفته شود. در آخر ضمن تشکر از حسن انتخاب شما خدمت شما اعلام می کنیم که قیمت سررسید اروپایی 1402 به نسبت کارایی بسیار مناسب بوده و مواد مصرفی به کابرده شده در تولید این محصول بسیار با کیفیت می باشد.

دسته‌بندی