مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

خودکار تبلیغاتیخیلی افراد به دلیل بودجه کم به دنبال خرید خودکار ارزان قیمت برای تبلغات خود هستند. خودکار تبلیغاتی  بخاطر کاربرد زیاد آن و درعین حال ارزان بودن  همیشه جز انتخاب شما عزیزان به عنوان هدیه تبلیغاتی می باشد. خودکار های ارزان در مدل ها و مدل های متنوعی به بازار عرضه میشنود  که ما توانسته ایم با ارائه خودکار تبلیغاتی ارزان به شما عزیزان رضایت خاطر شمارا فراهم اوریم. متاسفانه خیلی از شرکت ها خودکار های ارزان و بی کیفیتی را به عنوان خودکارهای باکیفیت در بازار می فروشند ولی ما علاوه بر خودکار تبلیغاتی با ضمانت کیفیت جوهر های خودکار و مغزی جداگانه را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.خودکارهای تبلیغاتی چاپگران در مدل های مختلف و متنوع ارائه میشود که در این بخش به شما معرفی خواهد شد.

خودکار تبلیغاتی شامل مدل ها و جنس های متنوعی است از جمله: خودکار پلاستیکی یا خودکار لاکی، خودکار فلزی، خودکار رومیزی، روان نویس، خودکار تاچ و...

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی
خودکار تبلیغاتی پلاستیکی یا همان خودکار تبلیغاتی لاکی می تواند یکی از عمومی ترین و پرفروش ترین خودکار تبلغاتی و هدایای تبلیغاتی بشمار رود. همچنین خودکار پلاستیکی جز نمونه خودکار تبلیغاتی ارزان قیمت بوده و به دلیل کاربرد فراوان از دیرباز مشتریان زیادی را بخود جذب کرده است. مجموعه چاپگران یکی از وارد کننده خودکار تبلیغاتی در اصفهان و توزیع خودکار در کشور می باشد که توانسته با ارائه مناسب ترین قیمت ها جایگاه ویژه ای در فروش خودکار تبلیغاتی در کشور داشته باشد. خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ارزان در مدل های متنوع از جمله: خودکار تبلیغاتی کمرپیچ، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی نگین دار، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی فشاری، خودکاری تبلیغاتی پلاستیکی مذهبی و...

خودکار تبلیغاتی فلزی
 علاوه بر خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ما اقدام به واردات مدل های مختلفی از خودکار تبلیغاتی فلزی داشته ایم. یک خودکار فلزی تبلیغاتی با چاپ نام و برند شما می تواند در ذهن مخاطب بسیار تاثیر گذار باشد. خودکار تبلیغاتی فلزی با توجه به بدنه استیل و آلومینیومی که دارد جز هدایای تبلیغاتی مفید و بادوام بشمار می رود. خودکار فلزی نیز همانند خودکار تبلیغاتی پلاستیکی در مدل ها و رنگ بندی های متنوع و با برندهای مختلف از جمله: خودکار فلزی پورتوک، خودکار فلزی پریمیر، خودکار فلزی ورساچ، خودکار فلزی ملودی و... در بازار عرضه می شود.

خودکار لاکی تبلیغاتی
در دنیای پیشرفته امروز که تبلیغات نقش اساسی در معرفی کسب و کار،برندها،سازمان و یا اشخاص ایفا می کند،استفاده از تمامی روش های تبلیغات ضروری است.یکی از رایج ترین و پرکاربردترین روش تبلیغات ،چاپ روی خودکار تبلیغاتی است. خودکار لاکی تبلیغاتی به دلیل ارزان بودن و تنوع بالا، علیرغم تکراری بودن، گزینه مهمی برای انتخاب یک هدیه تبلیغاتی برای مشتریان باشد و جایگاه بسیار مهمی در برنامه ریزی تبلیغات به خود اختصاص داده است.
چاپ خودکار تبلیغاتی
چاپ خودکار تبلیغاتی پلاستیکی عمدتا بصورت چاپ تامپو و یا در بعضی مواقع باتوجه به بدنه خودکار پلاستیکی چاپ لیزر نیز انجام میگیرد. در چاپ تامپو متن مورد نظر شما ابتدا برروی یک شابلون ساخته شده، شابلون مورد نظر در محل مشخص شده دستگاه تامپو قرارمیگیرد. در کنار شابلون یک مخزن رنگ قرار گرفته که رنگ روی شابلون و روی گودی های متن مورد نظر کشیده شده و و پد مورد نظر بصورت اتوماتیک روی شابلون فرود آمده و متن را بروی خود منتقل کرده و بر محل مورد نظر برروی خودکار چاپ میکند. رنگ چاپ خودکار پلاستیکی اکثرا رنگ مشکی، سفید و سورمه ای می باشد ولی شما می توانید هر رنگی مورد نظرتان می باشد را به هنگام چاپ به کارشناسان فروش ما اعلام نمایید. معمولا چاپ خودکار تبلیغاتی بصورت تکرنگ انجام میگیرد بااین حال چاپخانه چاپگران این امکان را برای شما فراهم کرده که متن یا لوگو خود را بصورت رنگی برروی خودکار چاپ نمایید که این امر بر قیمت چاپ خودکار تاثیر میگذارد.


فروش خودکار تبلیغاتی
خودکار تبلیغاتی براساس بدنه خودکار و مغزی خودکار و نوع مختلف برندها  قیمت گذاری می شود. ناگفته نماند قیمت خودکار تبلیغاتی پلاستیکی به نسبت تعداد سفارش نیز متغیر می باشد. مجموعه چاپگران یکی از وارد کنندگان خودکار تبلیغاتی با مارک های مختلف در کشور می باشد. برای دیدن قیمت خودکار تبلیغاتی از منوی بالا لیست قیمت را دانلود نمایید.

سفارش خودکار تبلیغاتی
انتخاب درست یک هدیه تبلیغاتی به معرفی و ماندگاری نام شما در ذهن مخاطب کمک شایانی دارد. بنابراین نباید با انتخاب یک خودکار بی کیفیت و نامناسب تبلیغات منفی علیه خود انجام دهیم. ما توانسته ایم با فراهم کردن خودکارتبلیغاتی ارزان قیمت و در عین حال باکیفیت انتخاب را برای شما آسانتر کنیم.
برای سفارش خودکار تبلیغاتی پلاستیکی مناسب به شما چند راهکار پیشنهاد میدهیم:
خودکارهای نامناسب و غیر استاندار معمولا مچ دست را به درد می آورد.بهتر است برای انتخاب خودکار تبلیغاتی از خودکارهای بدنه گرد استفاده نمایید.
*خودکاری انتخاب نمایید که اندازه آن مناسب باشد و در طول نوشتن باعث خستگی و درد انگشتان نشود.
*شاید مشاهده کرده باشید اکثر افراد در هنگام نوشتن با فشار دادن خودکار بر روی کاغذ سعی بر پررنگ نوشتن دارند در صورتیکه با انتخاب خودکار که جوهر مناسب دارد نیازی به اینکار نیست.
*هیچ چیز بدتر از ننوشتن یک خودکار در زمان نیاز ضرروری به آن، باعث دلخوری نمی شود!!
ما به شما  در کنار خرید خودکار پلاستیکی تبلیغاتی ،خودکار های تبلیغاتی فلزی، روان نویس تبلیغاتی نیز پیشنهاد می دهیم.
برای دیدن نمونه خودکار های تبلیغاتی از دکمه زیر کاتالوگ هدایای تبلیغاتی را دانلود نمایید.
برای سفارش خودکار تبلیغاتی ، بعد از دانلود لیست قیمت در انتهای صفحه کد محصول را انتخاب کرده و به همراه متن مورد نظر خود برای ما ارسال کنید. چاپگران برای رضایت و راحتی حال مشتریان حداقل سفارش خودکار تبلیغاتی پلاستیکی را از 300 عدد با چاپ و 200 عدد بدون چاپ در نظر گرفته است. زمان تحویل سفارشات چاپی  3 تا 5 روز کاری می باشد. جهت اطلاعات بیشتر و آگاهی از موجودی محصول مورد نظر با ما تماس بگیرید.

خودکار تبلیغاتی پایه دار
خودکار رومیزی پایه دار به دلیل قرار گرفتن برروی میزکار می تواند پیشنهاد خوبی برای تبلیغ کار و برند شما باشد. مجموعه تبلیغ گستران پایتخت با ارائه مدل های مختلفی از خودکار تبلیغاتی پایه دار، این امکان را برای شما فراهم کرده تا با چاپ پایه خودکار رومیزی نام شما همیشه در ذهن مخاطب به یادگار بماند. فروش  خودکار تبلیغاتی پایه دار پلاستیکی، فروش خودکار تبلیغاتی فلزی، فروش خودکار رومیزی مغناطیسی در چندسال اخیر بازدهی بسیار بالایی داشته است. شما نیز می توانید با سفارش خودکار رومیزی تبلیغاتی نام خود را همیشه به یادگار بگذارید.

روان نویس تبلیغاتی
 روان نویس تبلیغاتی نیز طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. علاوه بر خرید روان نویس تبلیغاتی  بصورت تکی، ما یکسری پک سفارشی برای مشتریان با سلیقه آماده کردیم که معمولا ست خودکار و روان نویس در آن قرار میگیرد که می توانید با دادن این هدیه تبلیغاتی شیک، رضایت مشتریا خود را فراهم آوردید.

چاپ خودکار تبلیغاتی ارزان
خودکارهای تبلیغاتی چاپگران با قابلیت چاپ تامپو و لیزر می باشد. چاپ تامپو روی خودکار تبلیغاتی به اینصورت است که متن مورد نظرشما نسبت به فضای خودکار اول توسط شابلون ساخته شده و بعد با توجه به رنگ دلخواه شما، متن مورد نظر روی خودکار چاپ میشود و ممکن است به مرور زمان و با کشیدن ناخن پاک شود ولی در چاپ لیزر متن مورد نظر برروی خودکار حک شده و قابلیت پاک شدن ندارد. معمولا چاپ خودکار تبلیغاتی پلاستیکی بصورت چاپ تامپو بوده و چاپ روی خودکار فلزی لیزر می باشد و قیمت چاپ خودکار تبلیغاتی در کارگاه چاپگران با کمترین قیمت و در کیفیت بالا با ضمانت انجام میگیرد.
شرکت تبلیغ گستران پایتخت با سالها تجربه در صنعت تبلیغات کشور با واردات زیباترین خودکارهای تبلیغاتی درسالهای اخیر توانسته است به لطف اعتماد شما مشتریان عزیز درجهت کیفیت هرچه بهتر محصولات و گارانتی کلیه خودکارتبلیغاتی، گام های محکمی بردارد. شما عزیزان می توانید کارآمدترین خودکار تبلیغاتی ارزان را مشاهـــده ودر کمترین تیراژ وقیمت آنها را به ما سفارش دهید تا دراسرع وقت برای شما چاپ وارسال گردد.
خرید خودکار تبلیغاتی بدون واسطه و سفارش خودکار تبلیغاتی از وارد کننده ای همانند چاپگران در کاهش هزینه تبلیغات شما تاثیر بسزایی دارد. حداقل سفارش خودکار تبلیغاتی فلزی 100 عدد و حداقل سفارش خودکار تبلیغاتی لاکی 300 عدد می باشد.