مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

تندیس


کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:


تندیس ها و لوح های تقدیر محصولاتی میباشند که تولید آن‌ها نیاز به توجه و دقت زیادی دارد. به همین دلیل از برش لیزر در ساخت آنان استفاده می شود. برای همین پباده سازی و ساخت تندیس بخشی از ذیر شاخه های سرویس ها برش لیزری محسوب می گردد.
اشکال تنديس
مجسمه‌ها می توانند از مواد مختلفی چون چوب، گچ، جیپس، فایبرگلاس، فلزاتی همچون طلا، نقره و برنز، گونه های سنگ‌ها نظیر سنگ مرمر و … ساخته شوند و بسته به موارد به کارگیری اندازه‌های مختلفی دارا‌ می باشند: مجسمه‌های کوچک را تندیسک ( statuette ) هم می گویند. مجسمه‌هایی که فقط سر و کتف را به تصویر میکشند نیم‌تنه ( bust ) نامیده می شوند. و به مجسمه‌هایی که در آنها فقط صورت و سر به تصویر کشیده شده باشد، سردیس گفته می گردد. تندیسک‌هایی که تحت عنوان یادبود در مراسم‌های متفاوت اهدا می شود را در ایران با همان عنوان تندیس می شناسند.
در بین جنس مجسمه‌ها جور جدیدی با اسم جیپس ساخته می شود که‌این دسته مجسمه مقاومت بیشتری نسبت به پلی‌استر داشته و مقاوم در قبال سوز‌ و‌ سرما، گرما و رطوبت است. این گونه مجسمه‌ها را به شرط دارا بودن کیفیت مطلوب رنگ می‌توان در محیط روباز و خارج از خانه هم نصب و به کار برد. تندیس در لغت‌نامه دهخدا به‌ مضمون‌ بدن مانند است، چه دیس به‌ معنای نظیر و مانند باشد و یا به‌ مفهوم صورت و تمثال و پیکر و کالبد و قالب و جثه هم آمده است از جمله انسان و …

نمونه تندیس چوبی و مولتی استایل
این نمونه تندیس های چوبی که از قبل طراحی و تولید شده است و شما مس توانید نمونه مورد نظر را انتخاب کرده و متن دلخواه را برروی ان حک کنید. حک متن مور نظر با دستگاه لیزر انجام شده و چاپ ماندگاری بوده و قابل پاک شدن نیست.

جعبه تندیس و لوح تقدیر
علاوه بر موار معرفی شده برای طراحی و ساخت تندیس برای دادن لوح تقدیر به افراد، شما می توانید با صرف هزینه کم جعبه تندیس خریداری کرده و با چاپ لوح و قراردادن روی جایگاه تندیس آنرا به مخاطبان خود هدیه دهید. جعبه تندیس معمولا در دوجنس چوب و جیر بوده و درسایز آ4 و ا5 به فروش می رسد. همچنین می توانید برروی خود جعبه چاپ دلخواه خود را حک کنید. لوح تقدیر مورد نظر هم میتواند برروی برگه گلاسه بصورت رنگی چاپ شود و یا اینکه برروی یک ورق طلایی از جنس مولتی استایل متن دلخواه شما حک شود و برروی جایگاه لوح در جعبه قرار بگیرد.

کاربردهای تندیس
تندیس هایی که تنها برای ارائه پیامی از خالق آن به تماشا گذاشته می شوند.
 تندیس های فضای گشوده که عموما ً در میادین یا این که بوستان ها و پارک ها نصب می گردند و قسمتی از نام‌ و‌ نشان شهری را می‌سازند.
تندیس هایی که برای تجلیل و تقدیر از اشخاص برگزیده به آنها اهداء می‌شود. هدایایی که میتواند مشتمل بر لوح های تقدیر و نشان سینه و گردن بند افتخار باشد.


تندیس پلکسی گلاس
تندیس پلکسی گلاس مقرون به صرفه ترین شکل تندیس از نگاه هزینه بوده که در اکثر همایش ها، مراسمات و فستیوال ها به کار گیری می شود. جنس تندیس پلکسی گلاس همان گونه که از اسم آن بر می‌آید از پلکسی گلاس بوده که بسیار مقاوم و زیبا می باشد. پیشنهاد تندیس پلکسی گلاس نسبت به ساخت بقیه گونه های تندیس مدت زمان کمتری را جهت ساخت خواهد داشت.
برای سفارش تندیس کافیست طرح، لوگو و نوشته و تیتر دلخواه و بقیه مواردی را که می خواهید بر روی تندیس درج شود را ارسال فرمایید تا پیش نمایش فعالیت جهت مشاهده برای شما ارسال گردد.

سفارش طراحی و ساخت تندیس
مجموعه چاپگران توانسته با حک و برش گونه های غیر فلزات با دقت و سرعت زیاد، استفاده از پیشرفته ترین آلات لیزر در اشکال متفاوت، چاپ چهار رنگ روی اشکال سطح ها و متریال با استفاده از دستگاههای FlatBed، بهره مندی از طراحان با تجربه و خوش ذوق و سلیقه در واحد پیاده سازی، کیفیت و تنوعی مثال زدنی را در ساخت و نمایش تندیس و لوح تقدیر های تولیدی خویش رقم بزند. ارزانترین ترین نوع تندیس مدل های پلکسی می باشد. قبل از ساخت تندیس اختصاصی، طراحی تندیس توسط طراحان چاپگران،بصورت سه بعدی انجام شده و بعد از تاییدیه طرح از طرف شما، برای تولید و ساخت ارجاع داده می شود.

دسته‌بندی