مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

چاپ تامپو

صنعت چاپ امروزه شاهد بهترین و گسترده ترین انواع چاپ می باشد، که باعث شده است بسیاری از افراد بتوانند کالاها و نسخه های چاپی را با کیفیت عالی به مرحله چاپ برسانند. چاپ تامپو را می توان یکی از بهترین چاپ ها و عجیب ترین آنها دانست که بر روی کالاها و بسیاری از محصولات قابل استفاده خواهد بود. این چاپ امروزه بسیار مورد استفاده قرا می گیرد. ما در این بحث قصد داریم به  چاپ تامپو و مزایای آن بپردازیم.
چاپ تامپو چیست؟
همانطور که در مقدمه گفته شد این چاپ یکی از انواع چاپ های صنعتی می باشد که برای چاپ بر روی اجسام و یا بسته بندی کالاها مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ تامپو علاوه بر اینکه برای چاپ بر روی کالاها مورد نیاز است برای بسیاری از اجسام با هر شکل هندسی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ تامپو دارای چند نمونه دستگاه می باشد که این چند نمونه، تک رنگی، دو رنگی، سه رنگی و چهار رنگی را شامل می شود. این چاپ در تجارت کالاها و بسیاری از موارد دیگر مورد استقاده قرار می گیرد و از زمان ورودش به صنعت چاپ باعث شد که تحولی عظیم در این صنعت رخ دهد.

سفارش چاپ تامپو
بسیاری از چاپخانه های صنعتی می باشند که چاپ بر روی اجسام را به کمک چاپ تامپو و چاپ سیلک اسکرین انجام می دهند. تعداد زیادی از این چاپخانه ها در سطح کشور موجود می باشند، اما وجود کیفیت یکی از ملاک هایی است که مشتری در ضمن ثبت سفارش چاپ از ارائه دهنده این خدمات، انتظار دارد. چنانچه می خواهید این چاپ را سفارش دهید سعی کنید به کیفیت و پیشینه آن چاپخانه توجه نمایید. همچنین دستگاه هایی که در این چاپ خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند باید دستگاه های به روز و متنوع باشند که بتوانند نیاز مشتری را برآورده کنند. پس در هنگام سفارش چاپ به این نکات توجه نمایید.
قیمت چاپ تامپو
این نوع از چاپ با توجه به این موضوع که بسیار کاربردی می باشد و باید حتما چاپخانه های مخصوص آن را انجام دهند آنچنان که انتظار می رود، از قیمت بالایی برخوردار نمی باشد و افراد می توانند با هزینه ای حداقلی کالاها و اجسامی را که می خواهند بر روی آن چاپ انجام شود برای ما ارسال کنند. لازم به ذکر است که هر چقدر تیراژ چاپ اجسامی که قرار است بر روی آنها چاپ صورت گیرد بالاتر برود هزینه نیز معقول تر خواهد شد.

مزایای چاپ تامپو
از مزایای چاپ های تامپو میتوان به زیبا سازی که این چاپ بر روی اجسام ایجاد می کند اشاره کرد. این چاپ در تجاری شدن بسیار از کالاها نقش اساسی ایفا خواهد کرد.

چاپ تامپو معمولا برروی اجسام کوچک با فضای کمی برای چاپ انجام میگیرد. مثل چاپ روی خودکار، چاپ روی لیوان لاکی، چاپ روی ساعت رومیزی وساعت مچی، چاپ روی زیرلیوانی، جاکلیدی، فلش مموری، آینه، گلدان و....