مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

ساعت دیواری


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

ساعت دیواری مدل پرشین 2

81,000 79,000 تومان

ساعت دیواری مدل کریستال2

81,000 79,000 تومان

ساعت دیواری مدل سیکو گرد

81,000 79,000 تومان

ساعت دیواری مدل اسپادان

81,000 79,000 تومان

ساعت دیواری مدل کریستال 1

81,000 79,000 تومان

ساعت دیواری تبلیغاتی
همیشه وقتی صحبت از ساعت باشد اولین چیزی که به ذهنمان خطور کند زمان هست. همه ما با زمان سرو کار داریم و طبق زمان برنامه ریزی می کنیم بنابراین دادن هدیه تبلیغاتی مثل ساعت تبلیغاتی می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. حال به این نتیجه میرسیم که یک ساعت دیواری تبلیغاتی می تواند بسایر مفید باشد چرا که در هر خانه و فروشگاه و مغازه و آموزشگاه هر مکانی حتما یک ساعت دیواری به دیوار می باشد و هدیه دادن ساعت تبلیغاتی دیواری می تواند همیشه به عنوان تابلوی تبلیغاتی شما جلوی دید مخاطبتان باشد.
چاپ ساعت دیواری ارزان
چاپ ساعت دیواری تبلغاتی جز هدایای تبلیغاتی مفید و پرکاربرد می باشد که میتوانیدبا چاپ ساعت دیواری ارزان سالها در ذهن مخاطبان خود باشید. چاپ ساعت دیواری ارزان قیمت تخصص ماست.
چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی می تواند هم بصورت چاپ سیلک و هم چاپ دیجیتال و رنگی باشد. موتور ساعت های دیواری ،هم موتور چین و هم موتور تایوان بوده و باتوجه به نظر مشتری هرنوع موتوری برروی ساعت مونتاژ می شود. عقربه ساعت های دیواری بطور معمول تیکی تاکی بوده ولی با توجه به نظر مشتری انجام عقربه روانگرد هم صورت میگیرد. هم چنین می توانید رنگ عقربه را به دلخواه انتخاب نمایید. که البته این خدمات شامل هزینه جدا می باشد.
ساعت های دیواری مدل های مختلفی دارد از جمله مدل مثلثی، مربع، دایره، ساعت دیواری چوبی، ساعت دیواری لاکی، ساعت دیواری فانتزی و... که در این بخش به شما نمونه ساعت دیواری تبلیغاتی را معرفی خواهیم کرد
ساعت تبلیغاتی دیواری اصفهان
مجتمع تبلیغ گستران پایتخت با کادری مجرب و مشخص با بیش از ۱۰سال سابقه درخشان جز تولید کننده ساعت دیواری تبلیغاتی در اصفهان و واردات و پخش هدایای تبلیغاتی ازقبیل: خودکار، ساعت رومیزی، ساعت دیواری، ساعت مچی، سرکلیدی، ست های مدیریتی، کیف های سمیناری و اداری، انواع ساک های دستی، لیوان تبلیغاتی، آفتابگیر، جلد مدارک، جلد بیمه نامه، انواع جاکارتی و…. همچنین تولید و پخش انواع سررسید و تقویم و خدمات چاپ این محصولات ازقبیل: چاپ تامپو، لیزر، سیلک، طلاکوب، داغکوب، دیجیتال، افست و…و  نیز با ارائه مشاوره های تخصصی در امر تبلیغات توانسته خدمت خود را با بهترین کیفیت و قیمت در داخل و خارج کشور ارائه نماید.

ساعت تبلیغاتی ارزان قیمت
در این بخش پرفروش ترین و نفیس ترین ساعتهای دیواری تبلیغاتی ارزان  اداری، کلاسیک، فروشگاهی، کارخانه ای از جمله ساعت دیواری تبلیغاتی دماسنج دار، ساعت تبلیغاتی رطوبت سنج دار، ساعت دیواری تبلیغاتی چوبی، ساعت دیواری تبلیغاتی آلومینیوم، ساعت دیواری تبلیغاتی لاکی، ساعت دیواری دوزمانه،  ساعت دیواری آلومینیوم و… به تفکیک هرمدل قرار داده شده است.
کلیه محصولات فوق دارای گارانتی کیفیت و تعویض می باشد.

دسته‌بندی