مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

سررسید سلفون


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

سالنامه وزیری ارزان قیمت

65,200 تومان

سررسید وزیری سلفونی ارزان قیمت

60,900 تومان

سررسید وزیری سلفونی دوروزشمار

60,900 تومان

سالنامه وزیری سلفونی روزشمار

103,800 تومان

سررسید سلفونی وزیری

111,300 تومان

دراین بخش به معرفی سررسید سلفونی سال 1403 می پردازیم.
سررسید سلفونی 1403
یکی از محصولات پرفروش و پرتقاضای تبلیغ گستران پایتخت در سال های اخیر سررسید جلد سلفون می باشد.این نوع از سالنامه جلد آن از دوبخش کاغذ گلاسه ۱۳۵ گرمی با روکش سلفون مات و یک مقوای سخت تشکیل شده که در یک فرآیند جلد سازی کاملا با دستگاه تمام اتوماتیک در صحافی این مجموعه ساخته و پرداخته می گردد. این نوع از سررسید به دلیل چاپ تمام رنگی آن و دارا بودن امکان طراحی گرافیک از نظر سازمان ها, ارگانها و موسسات از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، چراکه هویت و نوع خدمات یک مجموعه را در نگاه اول به مخاطب نشان میدهد.

چاپ سررسید اختصاصی سلفونی 1403
سررسید سلفونی سال 1403 مجموعه تبلیغ گستران پایتخت در قطع وزیری چاپ و تولید می شود. قطع وزیری برای سررسید بسیار رایج و پراستفاده است. این قطع به صورت عمومی مورد علاقه مدیران، کارمندان و مشتریان است. اندازه قطع وزیری ۱۷*۲۴ سانتی‌متر است.
طراحی صفحات داخلی:صفحات داخلی این قطع عموماً به دو صورت طراحی می‌شوند که اصطلاحاً “جمعه جدا” و “پنجشنبه و جمعه یکی” نام گذاری شده اند. همانطوری که از نام‌هایشان برمی‌آید جمعه جدا سررسیدی است که روزهای جمعه یک صفحه کامل به خود اختصاص داده و پنجشنبه و جمعه یکی،روز ۵شنبه و جمعه در یک صفحه قرار می‌گیرند. برروی این نوع از جلد علاوه بر روکش سلفون براق یا مات می توان به صورت موضعی روکش یووی ساده و یا اکلیلی نیز انجام داد. که بصورت کاملتر توضیحات پروسه سفارش
سررسید اختصاصی 1403 را در پست دیگر این موضوع برای شما عزیزان گردآوری نموده ایم. در سررسید های جلد سلفون سخت مشتری می تواند با ارسال متن و لوگوی شرکت خود و انجام طراحی و ساخت کلیشه توسط تبلیغ گستران پایتخت، متن و عنوان مورد نظر را برروی جلد سررسید در سایز دلخواه طلاکوب و یا نقره کوب نماید. زمان تحویل کارهای عمومی معمولا یک هفته کاری و کارهای اختصاصی ۲۰ روز کاری می باشد.

صحافی سررسید سلفونی
صحافی این نوع سررسید به دو صورت تمام دوخت ویا فنردوبل انجام میشود که به لحاظ کارآیی سالنامه صحافی آن نیز متفاوت میشود. سررسید یکروزه دورنگ صجافی دوخت :معمولا ابتدای آن متشکل از ۴ صفحه گلاسه رنگی, صفحات تقویم به صورت یک روز در صفحه بوده و ودر انتهای سررسید دارای اطلاعات مفید مهندسی و جدول مقیاس  و تعدادی صفحات یادداشت و تلفن و ایمیل می باشد.
سررسید یکروزه دورنگ صحافی فنری: این نوع از سالنامه به طور معمول علاوه بر صفحات تقویم به صورت یک روز در صفحه, اطلاعات مهندسی و…. دارای صفحات گلاسه تمام رنگی در بین صفحات تقویم بوده که به صورت یک برگ پشت ورو رنگی گلاسه در انتهای هرماه می باشد.

سررسید 1403، یکروزه (روزانه)، صحافی دوخت، جلد سلفون سخت، آستر بدرقه گلاسه، سررسید 1403,جلد سلفون به همراه ۲۴ صفحه گلاسه ۱۳۵ گرمی رنگی، سررسید 1403| دوروزه (دوروزهفته در یک صفحه) |صحافی دوخت|جلد سلفون سخت|آستر بدرقه تحریر—–سررسید 1403| دوروزه (دوروزهفته در یک صفحه) |صحافی فنری|جلد سلفون سخت|آستر بدرقه گلاسه|صفحات گلاسه ۱۳۵ گرمی رنگی. برای سفارش محصولات به لینک سفارش آنلاین در بالای مراجعه فرمایید و یا با شماره های تماس شرکت تماس حاصل نموده وسفارش خود را ثبت نمایید.

دسته‌بندی