مشاوره رایگان
دسته‌بندی کالاها

دفترتلفن تبلیغاتی


کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:


 در کنار چاپ تقویم و سالنامه در سال های اخیر ما اقدام به تولید دفترچه تلفن تبلیغاتی داشته ایم. دفتر تلفن تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی مفید و ارزان بشمار می رود که میتوانید با ارائه این هدیه به مخاطبان خود علاوه بر رضایت و خوشنودی آنها، نام و تبلیغ خود را برذهن مشتری  برای همیشه به یادگار بگذارید. دفتر تلفن تبلیغاتی در مدل ها و جنس های مختلفی به بازار عرضه می شود از جمله: دفتر تلفن چرمی ، دفتر تلفن چرم ترمو، دفتر تلفن چرم  طرح دار، دفتر تلفن چرمی وزیری، دفتر تلفن چرمی رقعی، دفتر تلفن پالتویی، چاپ دفتر تلفن چوبی، چاپ دفتر تلفن فانتزی، چاپ دفتر تلفن تبلیغاتی سلفونی، دفتر تلفن ارزان و.. علاوه بر موارد گفته شده شما می توانید تبلیغات خود را همانند سررسید اختصاصی و تقویم اختصاصی،بصورت چاپ دفتر تلفن تبلیغاتی اختصاصی سفارش دهید.

چاپ دفترچه تلفن تبلیغاتی ارزان

چاپ باکیفیت، و ارزان قیمت امری مهم و ضروری در ارائه هدایای تبلیغاتی به مخاطب بشمار میرود. لذا شرکت تبلیغ گستران پایتخت افتخار دارد امسال نیز همانند سالهای گذشته متنوع ترین محصولات تبلیغاتی را گرد هم آورده و به دلیل مجهز بودن به کارگاه چاپ و صحافی، خدمات پس از چاپ را نیز بدون واسطه انجام دهد. برای چاپ دفترچه تلفن اختصاصی همانند چاپ سررسید اختصاصی محدودیتی وجود ندارد و می توانید نوع جلد و جنس کاغذ و طراحی را طبق سلیقه خودتان انتخاب نمایید.

قیمت دفتر تلفن تبلیغاتی

قیمت دفترچه تلفن تبلیغاتی نسبت به نوع جلد(دفتر تلفن چرمی، دفترتلفن جلد سلفونی، دفتر تلفن جلد گالینگور) و ابعاد ذفتر تلفن(دفتر تلفن وزیری، دفترچه تلفن رقعی، دفترچه تلفن پالتویی و...) و نوع و جنس کاغذ و تعداد سفارش متغیر می باشد.

دسته‌بندی