برای معرفی و تبلیغ سرویس ها و تولیدها در فضاهای همگانی می توان از چاپ تراکت استعمال نمود همینطور از تراکت ها می توان برای پخش نمودن در مکان های مالامال ازجمعیت، درب منازل و همینطور نصب نمودن بر روی دیوارها به کار گیری نمود. تراکت در سایزبندی های مختلفی قابل چاپ است و به طور رنگی و تک رنگ با دقت به کار شما قابل پباده سازی میباشد.
بعداز این‌که برای چاپ تراکت به سود رسیدید صد رد صد به‌این سوال خواهید رسید که تراکت کسب و کار شما یک رو باشد یا این که دو رو؟ ما در این مقاله به شما خواهیم گفت تراکت تبلیغاتی یک رو برای شما مفید تر خواهد بود یا تراکت تبلیغاتی دور.

تراکت دورو
چنانچه قضیه کار شما به گونه ای است که می بایست مطالب گسترده تری را بر روی تراکت تبلیغاتی خویش بیاورید و در صورتیکه پباده سازی به طور یک رو صورت پذیرد موجب میشود تا مطالب به طور فشرده در کنار هم قرار گرفته و این مسئله جذابیت تراکت را اندک می نماید خوب تر است از تراکت دو رو استعمال فرمایید. ولی بایستی این قضیه را مد نظر خود قرار دهید که چاپ تراکت ۲ رو اندکی از هزینه چاپ تراکت یک رو برای شما هزینه بر خواهد بود.

تراکت یک رو
در حالتی‌که مطالب و تبلیغات شما گسترده نمیباشد و در صورتی که بخواهید تراکت را به طور دورو پباده سازی فرمائید موجب پراکندگی مطالب می شود خوبتر است مسلما در سمت تراکت یک رو بروید. اما چاپ تراکت به طور یک رو این زمان را به مخاطب میدهد تا خیلی پرسرعت در یک نگاه به کلیت پیام کسب و کار شما پی برده و این از حسن ها و امتیازات طراحی و پباده سازی تراکت تبلیغاتی یک رو است .

کدام یک خوب تر است تراکت تبلیغاتی یک رو یا دورو؟
در حالت کلی نمی توان با اطمینان و دقیق گفت که کسب و کارها و مشاغل حتما باید از تراکت یک رو  استفاده کنند و یا از تراکت دو رو! در کنار مزایا و معایبی که هر کدام از انواع تراکت های تبلیغاتی یک رو و دورو دارند این موضوع از همه بیشتر به سلیقه ی مشتری بستگی دارد تا با انتخابی درست زیباترین و تاثیرگذارترین تراکت را طراحی و چاپ نموده و به تبلیغ خدمات خود بپردازد تا بهترین نتیجه را دریافت نماید.