انتخاب هدیه تبلیغاتی یکی از دغدغه های اصلی صاحبان کسب و کار در ایام خاص بخصوص نوروز است، در این متن راجع به انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی و انواع هدایا صحبت می کنیم. پس از مطالعه متن پیش رو می توانید با آگاهی بیشتری در این زمینه تصمیم بگیرید.

انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی
انتخاب هدیه تبلیغاتی بستگی به مشتریان و نوع کسب و کار شما دارد، برای تهیه یک هدیه مناسب باید به سلیقه مشتریان و طبقه اجتماعی آن ها توجه کنید. گاهی گران یا ارزان بودن هدیه چندان اهمیتی ندارد و صرفا هدف گذاری مهم است. در ادامه با تعدادی از هدایای تبلیغاتی که این روزها پر طرفدار هستند نیز آشنا می شوید.


تی شرت تبلیغاتی
تی شرت یک هدیه تبلیغاتی مناسب برای افرادی ست که این نوع پوشش مورد پسندشان باشد، به عنوان مثال اگر با قشر مدیر و کارآفرین مواجه هستید هرگز از تی شرت به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده نکنید.

نوشت افزار تبلیغاتی
نوشت افزار می تواند گزینه ای مناسب و پر طرفدار به عنوان هدیه تبلیغاتی باشد، این هدیه برای اکثر قشرها مورد قبول است. البته توجه داشته باشید که در این میان نوع نوشت افزار و طرح های درج شده روی آن نیز بسیار مهم است که طراحان ما بهترین پیشنهادها را پیش روی شما قرار می دهند.

انواع مختلفی از هدایای تبلیغاتی
در این بخش تعدادی از هدایای تبلیغاتی پر طرفدار را به شما معرفی می کنیم:

نوشت افزار از جمله خودکار و خود نویس ،تی شرت ،کلاه ،آفتاب گیرلیوان در انواع مختلف که به طور معمول از نوع سرامیکی استفاده می شود.ساعت های مچی ، رومیزی و دیواری ،ست های مدیریتی ،موس پد ،فلش ،لوازم اداری ،کیف های جیبی یا رسمی ،کتاب در انواع مختلف ،سررسید و تقویم ،جاکلیدی ،جاکارتی
در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نکات مهم برای تهیه هدیه تبلیغاتی
در انتخاب هدیه تبلیغاتی باید نکات مهمی را در ارتباط با مخاطبان و مشتریان خود مد نظر قرار دهید که در این بخش به این موضوع می پردازیم. اگر به مواردی که در ادامه ذکر می شود توجه کنید بازخورد مناسبی را دریافت می کنید. این موارد عبارتند از: ویژگی های افراد و نوع شخصیت مشتریان که می توانید یک میانگین از آن به دست آورید، سطح تحصیلات، دانش و آگاهی مشتریان و مخاطبان خود، سلیقه آنها، طبقه اجتماعی و شغل آنها. با توجه به هر یک از موارد ذکر شده می توانید هدیه ای مناسب را انتخاب و به آن ها تقدیم نمایید. در صورت داشتن هر گونه سوال در این زمینه با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

گران بودن هدیه تبلیغاتی
در مورد گران یا ارزان بودن هدیه تبلیغاتی توجه لازم را داشته باشید چرا که هدیه های بسیار گران نه تنها بار مثبتی به همراه ندارند بلکه موجب ایجاد جوی نامناسب می گردند. سعی کنید هدایای انتخاب شده از یک حد مشخص شده ای گران تر نباشند تا جنبه دیگری پیدا نکند.

هدیه تبلیغاتی و کارایی آن
به کارایی هدایای تبلیغاتی توجه داشته باشید به عنوان مثال با انتخاب نوشت افزار می توانید مدت زمانی طولانی در ذهن آن ها بمانید. کاربردی بودن این وسیله لوگو و نام شما را در پیش چشم افراد نگاه خواهد داشت.

طبقه های خاص در دریافت هدیه تبلیغاتی
در این بخش نیز طبقه های اجتماعی افراد مورد بررسی قرار می گیرد. به عنوان مثال اگر مخاطبین شما مدیران و افراد دارای درجه اجتماعی بالا هستند هرگز از نوشت افزار حاوی لوگو استفاده نمی کنند و در این زمان می توانید تصمیم دیگری اتخاذ کنید، به عنوان مثال نوشت افزار را بدون لوگو تهیه و کارت تبریکی حاوی لوگو و نام خود همراه آن ارسال کنید و بدین طریق در ذهن آن ها نقش ببندید. درج لوگو و آرم روی جعبه هدیه نیز از دیگر پیشنهاداتی است که می توانید از آن بهره مند شوید و هدیه ای مناسب را به مخاطب خود تقدیم کنید.