چاپ تبلیغات بر روی تیشرت های تبلیغاتی به مانند بیلبورد هایی بر تن مردم هستند که افراد مختلف مانند کارمندان یا بازیکنان ورزشی در رویداد های مختلف می توانند آن ها را بپوشند و آرم و لوگوی شرکت شما را به مردم یاد آوری نمایند.
سرمایه گذاری در چاپ تبلیغات بر روی تیشرت تبلیغاتی دلایل مثبت زیادی دارد، که از آن جمله می توان به فراگیر تر شدن تبلیغات و رونق در تجارت تان اشاره داشت.

روش های بیشتر دیده شدن تیشرت ها:
اگر بتوانید آرم شرکت تان را بر روی کیت یک تیم ورزشی حک کنید، بدون شک موفقیت بزرگی را در چاپ تبلیغات بدست آورده اید. شرکت هایی که کار چاپ تبلیغات بر روی تیشرت را انجام می دهند، می توانند طیف وسیعی از مناسب ترین و شیک ترین تیشرت ها را با لوگوی سازمان شما چاپ و تولید نمایند.
همچنین چاپ تبلیغات بر روی تیشرت های افرادی که می خواهند در یک رویداد مهم، برای مثال یک فستیوال شرکت کنند روشی قابل توجه و موفقیت آمیز است. البته در نظر داشته باشید که این کار بنا به نیاز شما انجام می شود، یعنی بر طبق سفارش هایی که شما می دهید چه از لحاظ تعداد و چه از لحاظ طرح و نوع تیشرت هایی که انتخاب می کنید.
مسابقات و یا شوهای تلویزیونی که بیشتر در معرض دید مردم هستند نیز می تواند یک راه مناسب باشد که بتوانید تیشرت های تبلیغاتی تان را برای این گروه تأمین نمایید تا با پوشیدن آن ها تبلیغ گسترده تری برای شرکت یا تولیدی شما انجام شود.
ایده هایی متفاوت تر در حوزهٔ چاپ تبلیغات:
در طی سال های اخیر طراحان روش هایی جذاب تر را برای چاپ تبلیغات بر روی تیشرت ها پیاده کرده اند که از آن جمله می توان به چاپ تبلیغات سه بعدی بر روی تیشرت ها اشاره داشت.
چاپ تبلیغات با استفاده از روش تصعید هم یک روش ایده آل است چرا که در این روش تبلیغات به صورت مستقیم در پارچه منتقل می شود و حتی بعد از شست و شو نیز این تبلیغات بر روی تیشرت از بین نمی رود. این گزینه یک انتخاب مناسب برای چاپ تبلیغات تان بر روی پیراهن های یک تیم ورزشی است و همچنین برای طرفداران تیم هم مناسب می باشد.

سفارش چاپ روی پیراهن
تولید تیشرت های تبلیغاتی با سلیقهٔ خود شما اجرا می گردد و این شما هستید که جنس و طرح را سفارش می دهید که در نهایت با خلاقیتی که شرکت های تولید کنندهٔ این تیشرت ها انجام می دهند، می توانید آرم شرکت خود را بر روی شیک ترین تیشرت ها با مدرن ترین طراحی ها ببینید، از این رو در انتخاب شرکتی که چاپ تبلیغاتی را برای شما انجام می دهد، دقت داشته باشید.
صفحه نمایش دیجیتالی بر روی تیشرت تبلیغاتی:
در روش چاپ صفحه نمایش دیجیتالی بر روی تیشرت ها، چندین تصویر متحرک که به انتخاب شما هستند، به صورت مکرر بر روی تیشرت نمایش داده می شوند. با این روش شما می توانید چندین تبلیغ را با هزینهٔ کمتری چاپ نمایید. این روش طراحی یک ایدهٔ جذاب و ساده است که با استفاده از آن می توان به صورت مستقیم تر با مردم در ارتباط بود و تبلیغات گسترده تری را به نمایش گذاشت.

تی شرت تبلیغاتی
اگر یک شرکت هنری دارید می توانید با استفاده از چاپ دیجیتالی، آثار هنری خود را به نمایش بگذارید یا اگر تولید کننده هستید، با این روش قادر خواهید بود که تولیداتتان را به مردم نشان دهید.
با توجه به اینکه چاپ تبلیغات مراحل روش های مختلفی را دارد، دست شما را برای انتخاب روش تبلیغات لوگوی شرکت تان باز تر گذاشته است، اما تجربه نشان داده است که چاپ تبلیغات بر روی تیشرت روشی متنوع تر و دیده شده تر می باشد.