برای بسیاری از نمایندگی های بیمه تبلیغات ماندگار جزو شروط اساسی موفقیت در جلب مشتری و حفظ مشتری در دراز مدت است. بهترین نوع تبلیغات برای نمایندگی های بیمه در واقع ارائه محصول ( بیمه نامه ) به صورتی شیک و با پرستیژ است. تبلیغات بر روی جلد های بیمه نامه های شما را در حافظه ی مشتری نگاه می دارد، همچنین نقشی به عنوان یادآور جهت تمدید بیمه نامه توسط مشتری را ایفا می کند. و نشان دهنده ی احترام شما به مشتریان است.
شما می توانید جهت تبلیغات نمایندگی بیمه خود از انواع جلد های بیمه نامه، نظیر بیمه نامه شخص ثالث، جلد دفترچه بیمه، جلد مدارک، جلد کارت سوخت و … استفاده کنید.

مزایای جلد بیمه نامه تبلیغاتی
– تثبیت برند شما در ذهن مشتریان و مخاطبان فعلی شما
– جذب مشتریان و مخاطبان جدید برای خدمات نمایندگی بیمه ای خود
– جلب رضایت مشتریان و زیبایی بیمه ارائه شده به ایشان
– مراجعه مجدد و دسترسی مشتریان قبلی برای تمدید بیمه نامه خود

جلد بیمه نامه هدیه مفید و ماندگار
جلد بیمه محصولی است که نماینده بیمه (بیمه گر) جهت ارائه بیمه نامه به بیمه گذار از شرکت های تولید کننده، محصول را به اختیار میگیرد. جلد بیمه علاوه بر نگهداری بیمه نامه و کارت ماشین، مشخصات نمایندگی را بصورت چاپ سیلک –چاپ طلا کوب –چاپ افست نمایش میدهد. این مهم بدین منظور است که بیمه گذار در طول دوران بیمه یا بعد از آن بتواند با نمایندگی (بیمه گر) تماس داشته باشد. این تماس می تواند جهت خرید(تمدید)یا دریافت اطلاعات باشد.
جلد مدارک بیمه از نظر فضای داخلی معمولا جلد بیمه دوبرگ و جلد بیمه چهاربرگ می باشد که در صورت نیاز بصورت اختصاصی برگ و لت داخلی به آن اضافه میشود
چاپ جلد مدارک از جمله هدایای تبلیغاتی است که اکثرا مورد استفاده ی نمایشگاه های فروش اتوموبیل و نمایندگی های بیمه قرار میگیرد.
انواع جلد های بیمه نامه
– جلد های بیمه نامه و جلد مدارک با جنس یوف
– جلد های بیمه نامه و جلد مدارک با جنس کویری و ماموت
– جلد های بیمه نامه سلفونی و طلقی
– جلد های بیمه نامه و جلد مدارک چرمی
چاپ تبلیغ روی جلد بیمه نامه


در جنس های جلد بیمه نامه یوف، کویری، ماموت و چرمی، شما می توانید از چند روش به درج اطلاعات نمایندگی بیمه خود بر روی جلد اقدام فرمایید، ازران ترین روش نوشتن اطلاعات بر روی این نوع جلد بیمه نامه چاپ سیلک می باشد. از آنجایی که جلد بیمه نامه با رنگ تیره ارائه می شود، رنگ های چاپی شما برای چاپ سیلک به رنگ های سفید، طلایی و نقره ای محدود می شود. روش دیگر نوشتن اطلاعات تبلیغات نمایندگی بیمه ها بر روی جلد بیمه نامه استفاده از داغی است، حک شدن و فرورفتن نوشته بر روی سطح (چرم و …) را داغی می گویند. روش سوم تبلیغات بر روی جلد بیمه نامه استفاده از طلاکوب است، در روش طلاکوب مشابه روش داغی یک کلیشه از لوگوی شما ساخته می شود و در دستگاه پرس قرار می گیرد، بین پرس و جلد بیمه نامه لایه ای زرورق قرار می گیرد و در حین پرس، زرورق بر روی جلد بیمه نامه ی شما حک می شود.
چاپ جلد های بیمه نامه سلفونی و طلقی


در چاپ جلد های بیمه نامه های سلفونی دو کارت با اطلاعات شما برای روی جلد و پشت جلد چاپ می شوند و درون پوشش سلفونی یا طلقی جلد بیمه نامه قرار می گیرند. چاپ این جلد بیمه نامه ها چهار رنگ و بر روی مقوای گلاسه 300 گرم با روکش سلفون می باشد.
سفارش چاپ جلد بیمه نامهیکی از اصلی ترین خدمات مجموعه چاپگران، طراحی جلد بیمه نامه است. چاپگران یکی از بزرگترین مجموعه های تبلیغاتی است که سابقه درخشان همکاری با برندهای بزرگ بیمه ای کشور را در کارنامه خود دارد. مفتخریم که با کیفیت ترین و بهترین خدمات جلد بیمه نامه ثالث و جلد مدارک را به نمایندگی های بیمه سراسر کشور ارائه دهیم. همچنین در حوزه های طراحی کاتالوگ و طراحی لوگو نیز به شما کاربران عزیز خدمات بسیار ارزنده ای ارائه خواهیم کرد .
چاپ جلد مدارک خود را به چاپگران بسپارید تا جلد مدارک و بیمه نامه با بهترین کیفیت چاپ را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.