یکی از راه های انگیزه بخشی به کارکنان، دادن هدیه اداری به آنان است. هدیه گرفتن همیشه حال ما را خوب کرده است. اما اینکه ما هدیه را از چه کسی دریافت کنیم هم در حال خوب ما بی تاثیر نیست. در یک مجموعه، کارمندان و کارکنان یک مجموعه همیشه سعی بر این داشته اند تا مدیر خود را راضی کنند و به نوعی مفید بودن خود در مجموعه را به او ثابت کنند. دریافت یک هدیه اداری از مدیر یک مجموعه هرچند کوچک باعث ایجاد انگیزه بسیار بالایی در کارمندان می‌شود.
اگر شما به عنوان یک مدیر یا صاحب کسب و کار مجموعه ای شاد و پر از انرژی و انگیزه داشته باشید علاوه بر اینکه خدمات بهتری ارائه خواهید داد مشتریان و مخاطبان راضی تر و شادتری نیز خواهید داشت. یکی از راه های قدردانی از کارمندان و کارکنان یک مجموعه، اهدای هدیه اداری به پرسنل آن مجموعه است. شما می‌توانید به مناسبت های مختلف هدیه ای هرچند کوچک اما با ارزش به کارمند خود اهدا کنید تا به او یادآور شوید که قدردان کار او در مجموعه خود هستید.
شما به عنوان یک مدیر باید بدانید که یکی از رمز های موفقیت هر سازمان یا شرکت توجه و اهمیت به پرسنل و کارکنان آن مجموعه می باشد. حتما به عنوان یک مدیر تابه حال به این فکر بوده اید که به کارمندان خود هدیه ای ارائه دهید. فرقی ندارد که این هدیه اداری بزرگ باشد یا کوچک و یا ارزان باشد یا گران. مهم ترین موضوع این است که کارمند شما حس قدرشناسی را در شما ببیند و بفهمد ارزش کار وی برای رئیسش و کارفرما درک شده است. بنابراین می توانید به مناسبت های مختلف هدیه ای هرچند کم و کوچک ولی باارزش به کارمندان خود هیه دهید.
موارد مهم در انتخاب هدیه تبلیغاتی اداری مناسب
همانطور که می دانید مهم ترین عاملی که باعث موفقیت تبلیغات یک شرکت و سازمان می شود کاربردی بودن آن هدیه تبلیغاتی است. مثلا در اواخر سال همه ارگان ها و شرکت ها به دنبال خرید هدایای تبلیغاتی نوروزی برای کارمندان و مشتریان خود هستند. زمانی که شما یک سررسید تبلیغاتی و یا یک تقویم تبلیغاتی را با چاپ برند خود به کارمندنتان ارائه می دهید این هدیه تبلیغاتی از طریق کارمندتان و مشتریانتان در معرض دید دیگران نیز قرار خواهد گرفت و به نوعی کامندتان برای شما یه نوع بازاریابی را انجام داده است.
در انتخاب هدیه تبلیغاتی باید موارد مهمی را در نظر داشته باشید
1) هدیه مورد نظر باید جنبه تبلیغاتی داشته باشد: یک مدیر باهوش می تواند با ارائه یک هدیه تبلیغاتی هم رضایت کارمند خود را جلب کند و هم در نظر دیگران نوعی تبلیغ نیز محسوب می شود.
2)هدیه مورد نظر باید کاربردی و مفید باشد. باید به این نکته توجه داشته باشید که شما باید هزینه ای برای خرید هدیه برای کارمندتان در نظر بگیرید . بنابراین با توجه به در نظر گرفتن هزینه باید آن هدیه برای شخص مقابل کاربردی و مفید باشد. مثلا اگر کارمندتان خانم هست می توانید از هدایای تبلیغاتی بانوان مثل کیف پول زنانه، ست مانیکور، قاب عکس، کارت تبریک، و هدایای مفید و کاربردی دیگر ارائه دهید. درواقع باید هدیه مورد نظر برای خود شخص کاربردی باشد چراکه حس قدرشناسی و شناخت شما در ذهن او تا ابد به یادگار خواهد ماند و هدیه شما هر چند کوچک باشد ولی ارزشی بسیار برای شخص مقابل دارد.
3) هدیه تکراری ندهید. با تکرار یک هدیه از ارزش آن هدیه کاسته می شود. مثلا اگر به هر مناسبتی شما یک خودکار یا ساعت بدهید ان هدیه بی ارزش می شود. با توجه به متنوع بودن هدایای تبلیغاتی می توانید با انتخابی دقیق از هدایای تبلیغاتی مختلفی استفاده کنید و در واقع کارمندتان را سورپرایز کنید. مثلادر پایان سال می توانید سررسید، تقویم، کارت تبریک، ست هدیه، گلدان، و هدایای متنوع دیگری به عنوان هدیه تبلیغاتی در نظر بگیرید.
4) بسته بندی زیبا داشته باشد. یک بسته بندی زیبا می تواند یک هدیه کوچک و ارزان را بسیار ارزشمند کند. این نکته را همیشه در نظر داشته باشید که بسته بندی هدیه از خود هدیه مهمتر است. با یک کاغذ کادوی زیبا یا روبان و یا یک ساک دستی و بگ شاپ و یا یک جعبه می توانید هدیه مورد نظر را به کارمند و مشتریان تقدیم کنید.مسلما این موضوع همیشه در ذهن مخاطب می ماند . مثلا اگر یک سررسید هدیه می دهید، می توانید سررسید را در یک کاور یا ساک پارچه ای قرار دهید. اگر یک خودکار هدیه می دهید خودکار را در یک جعیه خودکار قرار دهید.با صرف هزینه کم نیز می توانید رضایت مخاطب را به دست بیاورید کافیست هوشمندانه عمل کنید!!

هدایای تبلیغاتی روز کارمند
چهارم شهریور ماه روز کارمند است و این روز را به همه حقوق بگیران و کارمندان عزیز تبریک می گوییم. یکی از روش های قوی برای بهبود بهره وری کارمندان و کارکنان، ارائه هدایای داخل شرکتی و تقدیر و تشکر و پاداش به آنهاست. از این رو به عنوان یک سرمایه گذاری برای شرکت شما در نظر گرفته می شود. بنابراین ارزش اختصاص دادن یک بودجه ای برای خرید هدیه تبلیغاتی ضروری می باشد.
هدایای تبلیغاتی مختلفی از جمله :
ست خودکار و روان نویس تبلیغاتی، خودکار تاچ و فانتزی، لیوان تبلیغاتی، ساعت تبلیغاتی، کیف پول تبلیغاتی، کلاسور، کیف اداری، ست رومیزی چوبی، جلد دسته چک، گلدان تبلیغاتی، سررسید تبلیغاتی، تقویم رومیزی، چراغ قوه، جعبه ابزار، زیر انداز تبلیغاتی، کتاب حافظ و دیوان اشعار، فانوس تبلیغاتی، پاوربانک، فلش و هدایای متنوع دیگر را می توانید  از مجموعه تبلیغ گستران پایتخت (چاپگران) انتخاب کنید.
برای دیدن نمونه هدایای تبلیغاتی از منوی بالا کاتالوگ محصولات را دانلود کنید.
09137896824    09135448897     031-45249968       031-45273554