چاپ بادکنک
بادکنک جز یکی از ارزانترین هدایای تبلیغاتی بشمار میرود که نظر همه افراد اعم از کوچک و بزرگ، زن و مرد، همه را به خود جلب میکند. بادکنک فقط یک وسیله برای سرگرمی نیست بلکه میتوانید با چاپ روی بادکنک نام و تبلیغ خود را در اذهان به یادگار بذارید. بادکنک تبلیغاتی به دلیل رنگ بندی های متنوع نیز بسیار پرطرفدار میباشد. با چاپ بادکنک، این هدیه تبلیغاتی ارزان میتواند در تبلیغات شما تاثیر بسزایی داشته باشد.با ماهمراه باشید

چاپ بادکنک تبلیغاتی
بادکنک تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغاتی محیطی محسوب می شود که امروزه طرفداران زیادی دارد. بادکنک تبلیغاتی به دلیل ایجاد حس شادی که در مخاطب ایجاد میکند مورد استقبال خیلی از افرادی که بدنبال تبلیغ موثر و گیرا هستند، می باشد. امروزه اکثر مشاغل علی الخصوص مشاغلی چون مغازه دارها، هتل ها، رستوران ها و.... و همچنین افتتاحیه بعضی مراسمات و جشن های بزرگ و کوچک برای تبلیغ کار یا حرفه خود و تاثیر بسزا در خاطره مخاطب دنبال راهکاری کار آمد تبلیغاتی هستند، که ما به آنها بادکنک تبلیغاتی را به عنوان تبلیغ موثر معرفی خواهیم کرد.
چاپ بادکنک تبلیغاتی در اصفهان
مجموعه تبلیغ گستران پایتخت (چاپگران) یکی از بزرگترین مراکز چاپ بادکنک در اصفهان و در کشوربصورت مستقیم و بدون واسطه می باشد. نحوه چاپ بادکنک تبلیغاتی به این صورت است که متن شما بصورت شابلون ساخته شده و شابلون در دستگاه قرار گرفته و بادکنک زیر شابلون و مستقیما متن بصورت چاپ سیلک چاپ میشود. چاپ بصورت تک رنگ و یا دورنگ و تمام رنگی انجام می شود بستگی به نظر و انتخاب مشتری دارد. درصورتیکه مشتری درخواست داشته باشد چاپ بادکنک تبلیغاتی دوطرف بادکنک انجام می شود. بادکنکهایی که مجموعه چاپگران از آن استفاده می کنند از کیفیت بالا و مطلوبی در سطح بازار برخوردار است و مقاومت خوبی در برابر آفتاب و تغییرات محیطی داراست. معمولا چاپ بادکنک تک رنگ و در سایز 12 اینچ که استادندار هست انجام میگیرد.

قیمت چاپ بادکنک
همانطور که مستحضر هستید برای هرکدام از هدایای تبلیغاتی و چاپ هدایای تبلیغاتی هزینه ها مختلفی دریافت می شود،قیمت چاپ بادکنک تبلیغاتی جداگانه حساب می شود که اصولا هزینه چاپ بستگی دارد به تعداد بادکنک و اینکه چاپ دوطرفه باشد یا یکطرفه ،هم چنین چاپ تکرنگ باشد یا رنگی و کیفیت بادکنک. علاوه بر قیمت چاپ بادکنک درصورت نیاز و سفارش مشتری هزینه قیف و میل که بادکنک به آن نصب میشود جداگانه دریافت می شود. بادکنک های تبلیغاتی معمولا بصورت گرد یا قلبی 10 اینچ یا 12 اینچ و مات یا براق هستند. هزینه چاپ بادکنک علاوه بر این موارد به جنس بادکنک و ضخامت آن نیز بستگی دارد. بادکنک آمریکایی، ترکی، چینی و... شما میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و درخواست خود را بصورت کامل بیان کنید تا استعلام قیمت به شما داده شود.

چاپ بادکنک ارزان قیمت
برای سفارش چاپ بادکنک ارزان قیمت با ما تماس بگیرید. متن دلخواه یا لوگو خود را از طریق تلگرام یا ایمیل برای ما بفرستید و در کمترین زمان ممکن سفارش خود را با قیمت ارزان و مناسب از ما تحویل بگیرید. تمام هدایای تبلیغاتی ما قابلیت چاپ و ارسال به سراسر کشور و حتی خارج از کشور را دارند. چاپ بادکنک ارزان قیمت شاید به نسبت در ذهن مشتری کیفیت پایین بادکنک را تجسم کند اما تبلیغ گستران پایتخت همیشه تضمین کیفیت کالای خود و مهمتر از آن کیفیت عالی چاپ را در اولویت کار قرار داده و قیمت مناسب و بادکنک ارزان تبلیغاتی یا هدایای تبلیغاتی ارزان دلیل بر پایین بودن کیفیت کار نمی باشد. هرچند که نمی توان کیفیت های بالاتر را با هزینه های بیشتر کتمان کرد.

سفارش چاپ بادکنک تبلیغاتی
جهت هرگونه مشاوره یا سوال و هم چنین استعلام قیمت و سفارش چاپ بادکنک تبلیغاتی شما عزیزان میتوانید با شماره های تلفن شرکت که از ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر آماده پاسخگویی به شما هستند تماس حاصل بفرمایید. هم چنین ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام و... قابل برقراری است.